Izbaudi Ziemassvētku laika pasākumus Tukumā un tā apkārtnē

Ziemassvētku laikā ar klusām un apcerīgām pārdomām aicina apmeklēt dievkalpojumus Tukuma baznīcās, kā arī īpaši sirsnīgos svētku koncertus.

Lai gūtu vairāk prieka, esot kopā ar saviem mīļajiem, būs iespēja izkustēties arī jautrā disko ballītē uz ledus, bet vakaros aicinām doties pastaigā pa pilsētu, vērojot Tukuma svētku dekorācijas un piedzīvojot gadalaiku stāstu Ziemassvētkos.

Vēl pirms Ziemassvētkiem...

Vēl pirms Ziemassvētku svinēšanas aicinām doties uz Ziemassvētku kauju atceres pasākumu Lestenē pirmdien, 23.decembrī norisināsies Ziemassvētku kaujas atceres pasākums Lestenē, lai pieminētu savas tautas varonību Ziemassvētku laikā. Kauju vēstures interesentiem jau no pulksten 8.00 rītā būs iespēja piedalīties īpašā pārgājienā no "Rumbu" māju piemiņas vietas uz Lestenes Brāļu kapiem kopā ar majoru Jāni Slaidiņu. Pulksten 12.30 notiks Ziemassvētku kauju stenda atklāšana pēc kuras visi tiks aicināti sildīties pie ugunskura un cienāties ar zupu un tēju, bet pulksten 14.00 sāksies dievkalpojums Lestenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Adrese: Lestenes Brāļu kapi, Lestene, Lestenes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas 29299064, lestenesbaznica.lv

Ziemassvētku dievkalpojumi

Uz Ziemassvētku Dievkalpojumiem aicina Tukuma un apkārtnes baznīcas. Jau 23.decembrī pulksten 18.00 Ziemassvētku vakara dievkalpojums notiks Tukuma baptistu draudzē. Adrese: Talsu iela 39, Tukums.

Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā Ziemassvētku vakara dievkalpojums norisināsies pulksten 18.00, savukārt pirmo Ziemassvētku dievkalpojums 25.decembrī pulksten 11.00. Adrese: Brīvības laukums 1, Tukums, tukumabaznica.lv.

Tukuma katoļu baznīcā Ziemassvētku vakara Svētā Mise pulksten 18.00, Pirmo Ziemassvētku Svētā Mise pulksten 11.00. Adrese: Harmonijas iela 1a, Tukums.

Septītās dienas Adventistu Tukuma draudzē Ziemassvētku dievkalpojums pulksten 16.00. Adrese: Harmonijas iela 10, Tukums.

Kandavā Ziemassvētku dievkalpojumi norisināsies pulksten 15.00 24.decembrī Kandavas katoļu baznīcā un pulksten 15.00 arī pirmajos Ziemassvētkos, 25.decembrī, savukārt Kandavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā Ziemassvētku vakara dievkalpojums pulksten 18.00, bet pirmajos Ziemassvētkos pulksten 10.00. Adrese: Kandavas katoļu baznīca, Liepu iela 2, Kandava. Kandavas evaņģēliski luteriskā baznīca, Baznīcas iela 5, Kandava.

Engures evaņģēliski luteriskajā baznīcā Ziemassvētku vakara dievkalpojums "Klusa nakts, svēta nakts…" pulksten 18.00. Adrese: Jūras iela 58, Engure, Engures pagasts, Engures novads.

Arī Jaunpils evaņģēliski luteriskajā baznīcā Ziemassvētku dievkalpojums notiks 24.decembrī pulksten 18.00. Dziedās Jaunpils jauktais koris. Adrese: Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads.

Ziemassvētku dievkalpojumi norisināsies arī citās Tukuma apkārtnes baznīcās. Vairāk informācijas skatīt visittukums.lv

Ziemassvētku koncerti

Jau Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī pulksten 17.00 Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā ar koncertu "Pa īstam" visus priecēs dziedātāja Marija Naumova. Ziemassvētku programma ir veltījums mātēm - mammas būtībai uz Zemes, kas ir visa pirmsākums, un milzu mīlestībai, kas ar to saistās. Koncertā skanēs gan R. Paula, gan N. Matvejeva, I. Kalniņa, J. Lūsēna, U. Marhilēviča, I. Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta", kā arī jaunas orģinālkompozīcijas, kas veltītas mātei. Koncertā muzicēs R. Beļēvičs (taustiņi), N. Skraucis (bass), I. Feldmanis (ģitāra), J. Kovaikovs (ģitāra), A. Buiķis (bungas) un L. Robežniece (balss). Ieeja par maksu. Biļetes iegādājamas "Biļešu paradīzes" kasēs. Adrese: Tukuma Sv. Trīsvienības luterāņu baznīca, Brīvības laukums 1, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 27831915, tukumabaznica.lv

Savukārt 25.decembra vakarā pulksten 22.00, kad svētki ģimenes lokā jau nosvinēti, Šlokenbekas muiža aicina uz Ziemassvētku balli kopā ar grupu "Vēja runa". Ieeja par maksu. Īpašs piedāvājums balles apmeklētājiem arī nakšņošanai viesnīcas numuriņā ar brokastīm. Adrese: Šlokenbekas muiža, Milzkalne, Smārdes pagasts, Engures novads. Vairāk informācijas un galdiņu rezervācija pa tālruni 28301020, Fb/SlokenbekasMuiza/

Ceturtdien, 26.decembrī – Otrajos Ziemassvētkos pulksten 11.00 Jaunpils pils sarūpējusi Marta Kristiāna Kalniņa, Kristīnes Kalniņas, Edgara Kārkla, Ilzes Gruntes un Gints Solas koncertu "Ziema". Koncertā skanēs latviešu komponistu skaņdarbi un tautas dziesmas, arī pasaulē zināmas melodijas, kas sakņojušās vācu, basku, īru un citās kultūrās. Ieeja par maksu. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs. Adrese: Jaunpils pils, Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads. Vairāk informācijas pa tālruni 26101458, jaunpilspils.lv

Svētku pasākums ģimenēm

Tiem, kas vēlas ziemīgu izkustēšanos pēc svētku maltītēm, 26.decembrī jādodas uz Tukuma ledus halli, kur vairākos seansos pulksten 12.00, 15.00, 18.00 un 21.30 notiks Ziemassvētku Disko ballīte uz ledus. Ierastais halles apgaismojums tiks izslēgts un tā vietā tiks ieslēgtas LED un NEON'a ballīšu gaismas. Ziemassvētku noskaņa un lieliska mūzika dīdžeja pavadībā garantēta. Pasākuma vadītājs, Olafs un rūķi, iesaistīs apmeklētājus dažādās viktorīnās un konkursos. Pasākums paredzēts gan lieliem, gan maziem. Organizatori iesaka ierasties vismaz 40 minūtes pirms pasākuma sākuma, lai paspētu sagatavoties un uzvilkt slidas. Ieeja par maksu. Adrese: Tukuma Ledus halle, Stadiona iela 3, Tukums. vairāk informācijas pa tālruni 63107470,ticketpoint.lv

Lai gaišs un prieka pilns Ziemassvētku laiks! Priecīgus

Avots: Tukuma Tūrisma informācijas centrs

Turība - 3450
VELOMARŠRUTS NR. 778 “AUGŠZEMES EZERU LOKI

VELOMARŠRUTS NR. 778 “AUGŠZEMES EZERU LOKI

Izzinošs velomaršruts, kas ietver sevī gan Daugavpils pilsētas Grīvas mikrorajonu ar savu savdabīgo apbūvi, gan lauku apvidu.

TAKA

Kvadraciklu un Bagiju noma

Kvadraciklu un Bagiju noma

Atīvās atpūtas trase “Burtnieki” ir lieliska vieta aktīva dzīvesveida piekritējiem, atpūtai kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem.

TAKA

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Restorāns Latgalē vilina savus viesus ar izsmalcinātiem, itāļu garšas tradīciju piesātinātiem ēdieniem, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes produktiem

TAKA

Atpūtas bāze ''Vīrogna

Atpūtas bāze ''Vīrogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Vīragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Vīrogna”!

TAKA

Daugavpils novada dabas objekti

Daugavpils novada dabas objekti

Daugavpils novads ir bagāts ar skaistiem un daudzveidīgiem dabas un kultūrvēsturiskajiem objektiem, kuros var nesteidzīgi pavadīt brīvo laiku.

TAKA

IDEJAS PASTAIGĀM DABĀ

IDEJAS PASTAIGĀM DABĀ

Esam apkopojuši brīnišķīgas vietas Daugavpils novadā, kur ļauties nesteidzīgām pastaigām, uzlabojot omu un stiprinot veselību.

TAKA

Egļukalna meža taka

Egļukalna meža taka

Jaunais pastaigu maršruts vijas ap Egļukalnu, kas sniedzas 220 metrus virs jūras līmeņa un ir augstākā virsotne Augšzemes augstienē.

TAKA

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Daugavpils ir pievilcīgs un daudzveidīgs tūrisma galamērķis, kas savus viesus sagaida un iepriecina ar plašu tūrisma piedāvājumu klāstu.

TAKA

Simjūda gadatirgus

Simjūda gadatirgus

10. oktobrī Valmierā norisināsies viens no rudens gaidītākajiem notikumiem pilsētā – Simjūda gadatirgus, kurā ik gadu pulcējas gan tuvāki, gan tālāki tirgotāji.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Raiņa māja Berķēnelē

Raiņa māja Berķēnelē

Berķeneles pusmuižā pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) bērnība.

TAKA

Izbaudi Jūrmalas vasaru!

Izbaudi Jūrmalas vasaru!

Pelde baseinā ar siltu jūras ūdeni, dziedinoša atpūta sāls istabā, brokastis ar skatu uz mūžīgi mainīgo jūru, kā arī salds miegs ērtā Deluxe numurā diviem!

EUR 169 | Baltic Beach Hotel & SPA

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī Višķu pagasta saimnieciski aktīvāko un ainaviski spilgtāko daļu.

TAKA

JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS

JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS

Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā un vēl līdz 19. gadsimta beigām šajā parkā būtu atrodama arī muiža.

TAKA

Komplekss pasākumu organizēšanai

Komplekss pasākumu organizēšanai

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

SILENE RESORT & SPA****

SILENE RESORT & SPA****

Offers everything necessary for unforgettable holiday: comfortable accommodation, relaxing SPA treatments, restaurant, entertainment activities.

TAKA

Basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

Basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

No 24. līdz 29. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies ikgadējais basketbola turnīrs jauniešiem “Valmiera Summer Cup".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Lēciens–atrakcija ar apaļo izpletni, lēcieni tandēm sistēmā, pasažieru vizināšana ar AN -2 un JAK 18t lidmašīnu, izpletņlēcēju paraugdemonstrējumi.

TAKA

Atpūtas parks

Atpūtas parks "Stalkers"

Īpaši labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.

TAKA

Slutišķu sādža un vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu sādža un vecticībnieku lauku sēta

Daugavas ielejas ielokā no ziņkārīgām svešinieku acīm paslēpies Slutišķu vecticībnieku ciems, kas ir mīklains un nezināms.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv