Tukumā un tā apkārtnē ceturtās Adventes nedēļas nogalē norisināsies dažādi pasākumi

Ceturtajā Adventē, kad Ziemassvētki ir jau tepat aiz stūra, aicinām uz Tukuma puses svētku laika koncertiem dažādām gaumēm, pasākumiem un radošajām darbnīcām bērniem, kā arī ziemas saulgriežu svinēšanu latviskās tradīcijās.

2020. gada 20. decembra vakarā uz Džūkstes Pasaku muzeju būs atceļojusi "Radio mazā lasītava" un no pulksten 17.00 šeit viesosies aktieris Gundars Āboliņš, žurnāliste Ingvilda Strautmane un tulkotāja Dace Meiere. Raidījuma komanda neformālā gaisotnē tiksies ar klausītājiem un lasīs pasakas un fragmentus no Žaumes Kabrē grāmatas "Es atzīstos". Adrese: Džūkstes pasaku muzejs, Lancenieki, Džūkstes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 26513314, tukumamuzejs.lv

Sirsnīgs Tumes kultūras nama pašdarbības kolektīvu koncerts "Pa celiņiem un taciņām līdz Ziemassvētku vakaram" norisināsies Tumē piektdien, 20.decembrī pulksten 20.00. Pēc koncerta - balle. Ieeja uz koncertu bez maksas, uz balli - maksas ieeja. Visi laipni aicināti! Adrese: Tumes kultūras nams, Pasta iela 1a, Tume. Vairāk informācijas pa tālruni 26532401, Fb/tumeskulturasnams

Sestdien, 21.decembrī no pulksten 13.00 ikviens gaidīts Pastariņa muzejā, kur jau tradicionāli tiks svinēti ziemas saulgrieži latviskās tradīcijās. Apmeklētājiem būs iespēja no dabas materiāliem darināt eglīšu un telpu rotājumus, ķekatu maskas, izcept saules maizi, kā arī spēlēt rakstnieka Ernesta Birznieka-Upīša bērnības spēles un rotaļas. Notiks arī bluķa vilkšanas pasākums, lai sadedzinātu ugunī vecos grēkus un rūpes, tā smeļoties jaunu enerģiju jaunam gadam un jauniem darbiem. Dalība pasākumā par maksu. Adrese: Pastariņa muzejs, "Bisnieki", Dzirciems, Zentenes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 28651091, tukumamuzejs.lv

Uz Ziemassvētku eglīti "Zvaniņš skan" bērnus sestdien, 21.decembrī pulksten 15.00 aicina Lapmežciema Tautas nams. Programmā: rotaļas un dziesmas, radošās darbnīcas, lielformāta spēles, ēnu teātris ar Olafu, kā arī kopīgi tiks sagaidīts Ziemassvētku vecītis. Adrese: Lapmežciema Tautas nams, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Engures novads. Vairāk informācijas pa tālruni 24119767, enguresnovads.lv

Koncertā "Ziemas ceļš" sestdienas, 21.decembra vakarā svētku sajūtu radīs Tukuma pilsētas Kultūras nama amatiermākslas kolektīvi. Koncertu vadīs aktrise Zane Jančevska. Ieejas par maksu, biļetes iegādājamas Tukuma pilsētas Kultūras nama kasē. Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 63124150, tpkn.lv

Svētdien, 22.decembrī jau no pulksten 11.00 Šlokenbekas muiža aicina uz varen raibu rūķošanos gan lielos, gan mazos. Šoreiz kopīgi būs iespēja doties ceļojumā krāsaino smilšu valstībā kopā ar Ingu Jefremovu. Adrese: Šlokenbekas muižas krodziņš, Milzkalne, Smārdes pagasts, Engures novads. Vairāk informācijas pa tālruni 23112233, Fb/SlokenbekasMuiza/

Tukuma pilsētas Kultūras nams svētdien, 22.decembrī pulksten 13.00 sarūpējis Ziemassvētku koncertu "Bērnības stāsts", kurā piedalīsies Uģis Roze un Ginta Krievkalna, kā arī Kristaps Krievkalns, Ēriks Upenieks un Ēriks Kiršfelds. Visi laipni aicināti! Ieeja par maksu. Biļetes iegādājamas Tukuma pilsētas Kultūras nama kasē. Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums. vairāk informācijas pa tālruni 63124150, tpkn.lv

Vēl arī šonedēļ - ceturtajā Adventes svētdienā, 22.decembrī no pulksten 16.00 līdz 18.00 Tukuma Pilsētas parka Rūķu namiņā visi mazie tukumnieki un arī pilsētas viesi, kuri vēl nav nobildējušies un iečukstējuši ausī Ziemassvētku vecītim savas vēlmes, mīļi aicināti uz tikšanos ar vecīti. Var arī savu uzrakstīto vēstuli atstāt īpašajā Svētku pastā. Adrese: Pilsētas parks, Lielā iela 36A, Tukums.

Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā ceturtajā Adventes svētdienā, 22.decembrī pulksten 17.00 izskanēs Adventa un Ziemassvētku viduslaiku dziedājumi "Veni Emmanuel". Programmas koncepcijas pamatā ir muzikāli vizuāls uzvedums, kurā skanēs gan viduslaiku gregoriskie un ambroziskie dziedājumi, gan agrīnās daudzbalsības repertuārs. Koncertā uzstāsies - Guntars Prānis – rata lira un grupa SCHOLA CANTORUM RIGA. Ieeja par ziedojumiem baznīcas atjaunošanai. Adrese: Tukuma Sv. Trīsvienības luterāņu baznīca, Brīvības laukums 1, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 27831915, tukumabaznica.lv

Tajā pašā laikā Slampes Kultūras pils svētdienas, 22.decembra vakarā pulksten 17.00 aicina uz dueta "Mediante" koncertprogrammu "Klausāmstāsti". Programmas kodolu veido klausāmi lasāmstāsti un dziedamstāsti par ziemu un Ziemassvētkiem. Tā tapusi sadarbībā ar režisori Santu Tanenbergu un dzejnieci Ievu Samausku. Ieeja bez maksas. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 20005704, Fb/SlampesKulturasPils/

Filmu parkā "Cinevilla" no sestdienas 21.decembra līdz pat 12.janvārim iespēja noskatīties romantisko komēdiju "Jaungada taksometrs 2". Gan sestdienās, gan svētdienās filmas seansi pulksten  14.00, 16.00  un 18.00. Ieeja par maksu, biļetes iegādājamas uz vietas kasē (tikai norēķinoties skaidrā naudā). Pirms seansiem darbosies biļešu kase un Cinevillas bufete ar kraukšķīgiem popkorniem, gardu kafiju un izsmalcinātām plātsmaizītēm. Adrese: Kinopilsētiņa "Cinevilla", Slampes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 28606677, Fb/CinevillaEvents

Lai gaišām sajūtām piepildīts pirmssvētku laiks!

Avots: Tukuma Tūrisma informācijas centrs

Turība - 3450
VELOMARŠRUTS NR. 778 “AUGŠZEMES EZERU LOKI

VELOMARŠRUTS NR. 778 “AUGŠZEMES EZERU LOKI

Izzinošs velomaršruts, kas ietver sevī gan Daugavpils pilsētas Grīvas mikrorajonu ar savu savdabīgo apbūvi, gan lauku apvidu.

TAKA

Kvadraciklu un Bagiju noma

Kvadraciklu un Bagiju noma

Atīvās atpūtas trase “Burtnieki” ir lieliska vieta aktīva dzīvesveida piekritējiem, atpūtai kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem.

TAKA

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Restorāns Latgalē vilina savus viesus ar izsmalcinātiem, itāļu garšas tradīciju piesātinātiem ēdieniem, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes produktiem

TAKA

Atpūtas bāze ''Vīrogna

Atpūtas bāze ''Vīrogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Vīragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Vīrogna”!

TAKA

Daugavpils novada dabas objekti

Daugavpils novada dabas objekti

Daugavpils novads ir bagāts ar skaistiem un daudzveidīgiem dabas un kultūrvēsturiskajiem objektiem, kuros var nesteidzīgi pavadīt brīvo laiku.

TAKA

IDEJAS PASTAIGĀM DABĀ

IDEJAS PASTAIGĀM DABĀ

Esam apkopojuši brīnišķīgas vietas Daugavpils novadā, kur ļauties nesteidzīgām pastaigām, uzlabojot omu un stiprinot veselību.

TAKA

Egļukalna meža taka

Egļukalna meža taka

Jaunais pastaigu maršruts vijas ap Egļukalnu, kas sniedzas 220 metrus virs jūras līmeņa un ir augstākā virsotne Augšzemes augstienē.

TAKA

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Daugavpils ir pievilcīgs un daudzveidīgs tūrisma galamērķis, kas savus viesus sagaida un iepriecina ar plašu tūrisma piedāvājumu klāstu.

TAKA

Simjūda gadatirgus

Simjūda gadatirgus

10. oktobrī Valmierā norisināsies viens no rudens gaidītākajiem notikumiem pilsētā – Simjūda gadatirgus, kurā ik gadu pulcējas gan tuvāki, gan tālāki tirgotāji.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Raiņa māja Berķēnelē

Raiņa māja Berķēnelē

Berķeneles pusmuižā pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) bērnība.

TAKA

Izbaudi Jūrmalas vasaru!

Izbaudi Jūrmalas vasaru!

Pelde baseinā ar siltu jūras ūdeni, dziedinoša atpūta sāls istabā, brokastis ar skatu uz mūžīgi mainīgo jūru, kā arī salds miegs ērtā Deluxe numurā diviem!

EUR 169 | Baltic Beach Hotel & SPA

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī Višķu pagasta saimnieciski aktīvāko un ainaviski spilgtāko daļu.

TAKA

JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS

JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS

Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā un vēl līdz 19. gadsimta beigām šajā parkā būtu atrodama arī muiža.

TAKA

Komplekss pasākumu organizēšanai

Komplekss pasākumu organizēšanai

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

SILENE RESORT & SPA****

SILENE RESORT & SPA****

Offers everything necessary for unforgettable holiday: comfortable accommodation, relaxing SPA treatments, restaurant, entertainment activities.

TAKA

Basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

Basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

No 24. līdz 29. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies ikgadējais basketbola turnīrs jauniešiem “Valmiera Summer Cup".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Lēciens–atrakcija ar apaļo izpletni, lēcieni tandēm sistēmā, pasažieru vizināšana ar AN -2 un JAK 18t lidmašīnu, izpletņlēcēju paraugdemonstrējumi.

TAKA

Atpūtas parks

Atpūtas parks "Stalkers"

Īpaši labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.

TAKA

Slutišķu sādža un vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu sādža un vecticībnieku lauku sēta

Daugavas ielejas ielokā no ziņkārīgām svešinieku acīm paslēpies Slutišķu vecticībnieku ciems, kas ir mīklains un nezināms.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv