Rīga izvēlēta par pirmo «Women in Travel Summit» norises vietu Eiropā

Women in Travel Summit (WITS) Europe forums notiks Rīgā no 2019. gada 8. līdz 10. novembrim viesnīcā Radisson Blu Latvija, kurā tiksies ap 200 talantīgas ceļojumu mārketinga pārstāves no apmēram 20 pasaules valstīm. Līdz šim sešus gadus, konference tika rīkota Ziemeļamerikā un tagad pirmo reizi tā notiks arī Eiropā - Rīgā.

Women in Travel Summit ir ASV populārs tūrisma nozares forums sievietēm, kuras daudz ceļo un veido informatīvu saturu par ceļošanu.

"Šī samita galvenais mērķis ir vienā globālā kopienā pulcēt sievietes, kas veido saturu par ceļojumiem un ceļošanu", saka apvienības Wanderful dibinātāja un vadītāja Elizabete Santos (Elizabeth Santos). "Apvienībai ir vairāki darbības virzieni un viens no tiem ir WITS. Tas ir pagodinājums, ka tik daudz talantīgu un iedvesmojošu cilvēku sanāks kopā, jo īpaši tāpēc, ka tas ir mūsu pirmais forums Eiropā. Mūsu programmā paredzēto priekšlasījumu autori pārstāv visu pasauli - no Austrālijas līdz Saūda Arābijai, no Karību jūras reģiona valstīm līdz Dienvidu un Dienvidaustrumu Āzijai - un, protams, pašu Latviju", piebilst Elizabete.

Pasākums Rīgā tiek organizēts ciešā sadarbībā ar Rīgas Tūrisma Attīstības Biroju (RTAB). Savukārt, lai blogeres un sociālo mediju satura veidotājas tuvāk iepazīstinātu ar Latvijas tūrisma objektiem gan Rīgā, gan ārpus tās, iepazīšanās tūres paralēli semināram organizēs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

"Pirmo reizi konferences ideja tika apspriesta pāris gadus atpakaļ, un jau tad šķita, ka tā ir laba iespēja parādīt ne tikai to, ka Rīga ir piemērots galamērķis, kur organizēt konferences un seminārus, bet arī izmantot tās specifiku pilsētas mārketinga labā. Konferences laikā par Rīgu savos sociālo mediju kanālos informāciju vienlaicīgi izplatīs 200 blogeres, influenceres un sociālo mediju satura veidotājas, popularizējot ne vien pašu pasākumu, bet arī pilsētu, tās arhitektūru, apskates un izklaides vietas, kafejnīcas un restorānus", skaidro RTAB valdes priekšsēdētājs Guntars Grīnvalds.

"WITS ir laba izdevība uzrunāt citkārt grūtāk sasniedzamu auditoriju, kas bāzēta Amerikā un Eiropā, un iepazīstināt ar Latvijas tūrisma piedāvājumu - arī reģionos. Paralēli semināriem notiks iepazīšanās ekskursijas Siguldā, Cēsīs, Liepājā Kuldīgā, Rundālē un Mazmežotnē. Aicinām arī vietējās ceļojumu viedokļa līderes izmantot iespēju smelties citu pasaules līmeņa blogeru zināšanas un pieredzi un piedalīties pasākumā," saka Inese Šīrava, LIAA Tūrisma departamenta direktore.

Šo nedēļas nogali piepildīs dalīšanās ceļošanas pieredzē, informatīvi priekšlasījumi un mērķorientētas tīklošanas pasākumi.

Lai apskatītu visu programmu un meistardarbnīcu, paneļa diskusiju un prezentāciju sarakstu, dodieties uz šo saiti.

Par Rīgas Tūrisma Attīstības Biroju

2009.gada 28.oktobrī LR Uzņēmumu reģistrā reģistrēts nodibinājums Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB). Tā dibinātāji ir Rīgas dome, aviosabiedrība airBaltic, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) un Latvijas Tūrisma Aģentu asociācija (ALTA). RTAB nodarbojas ar tūrisma veicināšanu un Rīgas tūrisma iespēju popularizēšanu ārvalstīs.

Par Wanderful

Wanderful ir globāls dzīvesstila zīmols, kas smeļas spēku no sieviešu solidaritātes un kopienas un tādējādi palīdzot tām apceļot pasauli. Apvienībā ir apmēram 40 000 dalībnieču no visas pasaules. Wanderful saikni starp dalībniecēm uztur organizējot vietēja mēroga pasākumus 46 dažādās pilsētās, rīkojot grupu ceļojumus un tādus pasaules mēroga pasākumus kā Women in Travel Summit un Wanderfest.

Women in Travel Summit (WITS) ir augstākās raudzes pasākums talantīgākajām ceļojumu mārketinga dalībniecēm. Tajā pulcējas radošas uzņēmējas, influenceres, tūrisma organizāciju pārstāves un ceļojumu nozarē strādājošās, lai apspriestu nākotnes inovācijas, veidotu dinamisku sadarbību un raisītu pasaules mēroga pārmaiņas ceļojumu nozarē, vienlaikus atbalstot daudzveidīgo sieviešu kopienu un veicinot sieviešu emancipāciju. WITS rīkotājs ir zīmols Wanderful. Vairāk par WITS var uzzināt vietnē witsummit.com.

Avots: Live Rīga

Turība - 3450
Atpūtas komplekss “Saulesstari”

Atpūtas komplekss “Saulesstari”

Atpūtas komplekss „Saulesstari” piedāvā neaizmirstamu atpūtu un aktīvu laika pavadīšanu skaistā vietā Medumu ezera krastā/

TAKA

Dabas SPA, Silene Resort&SPA****

Dabas SPA, Silene Resort&SPA****

Silenes Dabas SPA piedāvā izjust dabas harmonijas un enerģijas pilnas SPA procedūras

TAKA

Mākslas un kultūras pasākumi Cēsīs!

Mākslas un kultūras pasākumi Cēsīs!

Arī šajā nedēļas nogalē baudi mākslu un vēsturi vairākās izstādēs un multimediālās performancēs. Cēsīs pieejams bagātīgs izstāžu piedāvājums.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Jezupovas (Juzefovas) parks

Jezupovas (Juzefovas) parks

Parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka, kurā ir atrodamas vairāk nekā 100 dažādu augu

TAKA

Baznīcas muzikālā izgaismošana Cēsīs!

Baznīcas muzikālā izgaismošana Cēsīs!

Cēsīs ir jauna un elpu aizraujoša tradīcija. Arī šajā nedēļas nogalē (piektdien un sestdien) plkst. 22.00 un 23:00 baznīca iemirdzēsies krāšņās gaismās.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Višķu Sv. Jāņa K. Romas katoļu baznīca

Višķu Sv. Jāņa K. Romas katoļu baznīca

Ievērojams valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. Tornī atrodas skatu platforma.

TAKA

Lumbago – asas sāpes muguras lejasdaļā

Lumbago – asas sāpes muguras lejasdaļā

Lumbago raksturīgas spējas, šāvienlīdzīgas sāpes muguras lejasdaļā, kas parasti parādās fiziskas slodzes vai neveiklas kustības laikā... Info tal.27735950

Jantarnij Bereg

Kokgriešanas meistara darbnīca

Kokgriešanas meistara darbnīca

Varis Vilcāns ir koktēlnieks un metālkalējs, kas sevi dēvē par dīvaino lietu meistaru.

TAKA

Višķu amatnieku ciems

Višķu amatnieku ciems

Iespēja izzināt Višķu vēsturi, apmeklēt keramikas un klūgu pinumu darbnīcas, piedalīties amatnieku meistarklasēs, degustācijās.

TAKA

Laivu un plostu braucieni

Laivu un plostu braucieni

Laivu noma “Beibuks” iznomā koka plostus, kanoe laivas, smailītes, katamarānus kā arī citu ar atpūtas un izklaides braucieniem pa ūdeni saistīto inventāru.

TAKA

Vasargelišķu skatu tornis

Vasargelišķu skatu tornis

Uzkāpjot 21 m augstajā skatu tornī, no putna lidojuma augstuma var aplūkot ainavas un gleznainos Daugavas lokus.

TAKA

Nīcgales lielais akmens

Nīcgales lielais akmens

Nīcgales Lielais akmens ir vislielākais pašreiz zināmais laukakmens Latvijā.

TAKA

Līksnas Romas katoļu baznīca

Līksnas Romas katoļu baznīca

Celtniecība tika pabeigta 1913. gadā. Tā celta neogotikas stilā. Baznīcas siluets ir nozīmīgākā Daugavas ielejas ainavas dominante Koša ezera apkārtnē.

TAKA

Raiņa māja Berķenelē

Raiņa māja Berķenelē

Berķeneles pusmuižā pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) bērnība.

TAKA

Naujenes Novadpētniecības muzejs

Naujenes Novadpētniecības muzejs

Apmeklētājiem piedāvā iespēju izzināt novada vēsturi, etnogrāfiju, dabu, izcilus novada māksliniekus, līdzdarboties radošajās darbnīcās, meistarklasēs.

TAKA

Kara tehnikas kolekcija

Kara tehnikas kolekcija

Ekspozīcija atrodas līdzās viesnīcai “Sventes muiža". Šī ekspozīcija ir unikāla ar to, ka kolekcijā esošie objekti atrasti bijušo kauju laukos un restaurēti.

TAKA

Slutišķu vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu sādža atrodas Daugavas labā krasta terasē Markovas pilskalna pakājē. Vienīgais šāda veida muzeja objekts Latvijā.

TAKA

Vecsalienas muižas pils

Vecsalienas muižas pils

Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā.

TAKA

Brīvdienu mājas “Beibuki”

Brīvdienu mājas “Beibuki”

Brīvdienu mājas “Beibuki” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā.

TAKA

Višķu amatnieku ciems

Višķu amatnieku ciems

Viesiem ir iespēja izzināt Višķu vēsturi, apmeklēt keramikas un klūgu pinumu darbnīcas, piedalīties amatnieku meistarklasēs, degustācijās.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv