Ceļotāji varēs nakšņot pasaulslavenās lelles Barbijas mājā (video)

Ceļotāji varēs nakšņot pasauls

Foto: PR Studio

Slavenā lelle Barbija ir pievienojusies Airbnb viesnīcu rezervācijas sistēmai, un jau oktobra beigās apmeklētājiem būs pieejama viņas Malibu Sapņu māja.

Pašā Malibu centrā esošā dabīgā lieluma Sapņu māja būs pieejama rezervācijai 2019. gada 23. oktobrī plkst. 11.00 pēc Klusā okeāna vasaras laika, un tajā par godu Barbijas zīmola 60 gadu jubilejai divas naktis varēs uzturēties četri viesi. Uzturēšanās cena būs vien 60 ASV dolārus par nakti, neskaitot nodokļus un honorārus. Apmetoties šajā mājā, interesentiem būs iespēja izbaudīt Barbijas viesmīlību un dažādas izklaides iespējas.

Barbija iegādājās savu pirmo Sapņu māju, vēl pirms sievietēm tika atļauts atvērt banku kontus. Kā jau mūsdienīga namīpašniece un uzņēmēja, Barbija ar lielu interesi pievieno savu īpašumu Airbnb, lai dalītos savā stāstā un turpinātu iedvesmot cilvēkus visā pasaulē. Sapņu māja reprezentē Barbiju būtību, no spēcīgu un dažādu lomu vēstnešu popularizēšanas līdz mazāk zināmu karjeras piemēru parādīšanai, kas dodot iespēju izteikties un gūt iedvesmu visām meitenēm.

Barbijas Sapņu mājas apmeklējums ar Airbnb starpniecību nebūtu pilnīgs, ja tajā nebūtu:

● sagaidīšanas – friziere/stiliste Džina Atkinsa, ar frizūrām no Mane Addicts Creator Collective.

● paukošanas nodarbības ar iedvesmojošo vēstnesi un medaļu ieguvēju paukošanā Ibtinādžu Muhammadu.

● interaktīva kulinārijas stunda kopā ar vienu no Malibu populārākajām sievietēm – uzņēmēju Džinu Klarku-Helmu no Malibu Seaside Chef.

● aizkadra ekskursijas uz Kolumbijas memoriālo kosmosa centru kopā ar pilotu un aviācijas inženieri Džilu Mejersu.

● atmiņu sienas un suvenīru, kas atgādina par Barbijas slavenajiem sasniegumiem – no ārsta diploma līdz lidotāja licencei, kā arī daudziem citiem apbalvojumiem.

Uz okeānu vērstajā mūsdienu mājā viscaur jūtams Barbijas pieskāriens, ko papildina jauni un vēsturiski priekšmeti no pagājušā gadsimta vidus. Viesiem uzturoties Sapņu mājā, Barbija aicina viņus izpētīt viņas garderobi un veikt ceļojumu modes vēsturē pirms 60 gadiem, kas ir kā atspoguļojums viņas daudzām veiksmīgajām karjerām. Airbnb kā parasti aicinās Barbijas viesus izturēties ar cieņu pret mājas noteikumiem, kaimiņiem un saimnieku personīgajām mantām. Turklāt Sapņu mājā būs pieejams:

● panorāmas baseins ar Kalifornijas krasta skatiem;

● ūdens kalniņš (kaut gan Barbija vienmēr ņem līdzi ceļojumā savu ūdens kalniņu, tādēļ tas nebūs pieejams viesiem!);

● personīgais kinoteātris;

● hobiju studija;

● sporta laukums;

● telpa meditācijai;

● iekšējais pagalms pusdienām;

● pilnībā aprīkota virtuve.

Lai uzturētos Barbijas Sapņu mājā, apmeklējiet Airbnb airbnb.com/barbie piedāvājuma sākuma dienā un kā pirmais rezervējiet to 23. oktobra plkst. 11.00 pēc Klusā okeāna vasaras laika, dienā, kad Barbija dodas ceļojumā uz Ostinu Teksasā. Mājā ir divas guļamistabas un divas vannas istabas, un tajā var uzturēties četri viesi. Atzīmējot šo unikālo iespēju, Airbnb ziedos projektam "The Barbie Dream Gap Project GoFundMe initiative". Vienreizējo rezervāciju varēs veikt divām naktīm, un viesiem būs iespēja uzturēties Sapņu mājā no svētdienas, 27. oktobra, līdz otrdienas, 29. oktobrim.

*Vienreizējā divu dienu uzturēšanās Barbijas Malibu Sapņu māja nav konkurss.


Avots: PR Studio

Lielo Ķīnas laternu festivāls- 23.11.2019

Lielo Ķīnas laternu festivāls- 23.11.2019

Lielo Ķīnas Laternu festivāls. Graujoši un iespaidīgi. Pa ceļam apmeklēsim karameļu darbnīcu, Krusta kalnu un Šauļus- 23.11.2019, EUR 21.00

EUR 21 | Nikos Travel

 Saudzējiet Dzimteni- atpūtieties ārzemēs!

Saudzējiet Dzimteni- atpūtieties ārzemēs!

😍 🌷Saudzējiet Dzimteni, atpūtieties ārzemēs! #vrktravel #svētki #праздник

VRK Travel

Day SPA atpūta Rīgas centrā

Day SPA atpūta Rīgas centrā

Ekskluzīva Moss of the Isles procedūra (60 min) pēc izvēles un vieglas pusdienas Grand Poet Cafe.

EUR 90 | Grand Poet Hotel by Semarah

Lieliskā Puketa tikai 799 €

Lieliskā Puketa tikai 799 €

Izlidošana no Rīgas. Cenā iekļauts: lidojums, transfērs, viesnīca, ēdināšana.

EUR 799 | Antario

Irāna Ziedoņa un Hafesa dzejas noskaņās

Irāna Ziedoņa un Hafesa dzejas noskaņās

Irāna vilina ziņkārīgos, bet ne visus laiž sev klāt. Tev atklāsies zeme, kurā mīt viesmīlīga tauta ar senām tradīcijām un neparastu kultūras mantojumu.

EUR 1895 | Jēkaba Ceļojumi

Autobusu noma - NEOPLAN N516(49 sēdvietas)

Autobusu noma - NEOPLAN N516(49 sēdvietas)

Lielām grupām iesakām autobusu ar 49 sēdvietām. Organizējam pasažieru pārvadāšanu Rīgā, Latvijā, Baltijas valstīs. Nodrošinām transfērus svinībām, kāzām...

AP SAULI

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv