7 ceļojumu galamērķi, par kuriem strauji pieaug airbnb lietotāju interese

Ja vēl sildies 2019. gada ceļojumu atmiņās, ir īstais laiks plānot jauno - nākamā gada ceļojumu. Īstermiņa mitekļu īres serviss airbnb salīdzinājis rezervāciju datus par pēdējo 2 gadu septembra mēnešiem, lai novērotu, kuriem galamērķiem strauji pieaugusi popularitāte.

Milvoki ASV

Milvoki ir pilsēta Amerikas Savienoto Valstu Viskonsinas štatā. Pilsēta radās 1846. gadā, apvienojoties trijām mazākām pilsētiņām. Pilsēta auga, pateicoties lielam skaitam iebraucēju no Vācijas, vēl 20. gadsimta sākumā pilsētā bija vairāk vāciski runājošo un vairāk avīžu vācu valodā nekā angļu valodā. Pilsētas popularitāte un ceļotāju interese par to pēdējos gados strauji pieaug un tiek prognozēts, ka 2020. gada laikā ceļotāju skaits, salīdzinājumā ar 2019. gadu, pieaugs vismaz 7 reizes.  Pilsētai ir senas alus brūvēšanas tradīcijas - tajā bāzējas liels amerikāņu alus ražošanas uzņēmums - Miller Brewing Company. No muzejiem populārākais ir Milvoki Mākslas muzejs (Milwaukee Art Museum), jo īpaši 2001. gadā pabeigtās Santjago Kalatravas projektētās muzeja ēkas dēļ. Pilsētā ir arī daudz gleznainas takas un velo celiņi. 

Bilbao, Spānija

Bilbao ir pilsēta Basku Zemes autonomajā teritorijā, Spānijā. Tā ir Basku Zemes lielākā pilsēta un Biskajas provinces galvaspilsēta.  Bilbao ir slavena ar Gugenheima muzeju un viduslaiku vecpilsētu – tā ir viena no tūristu iecienītākajiem apskates vietām, kas vilina ar mazām ieliņām, veikaliņiem, kā arī vēstures pieminekļiem. Pilsētā atrodas arī Bilbao Daiļamatniecības muzejs, kurš tiek uzskatīts par vienu no labākajiem Spānijā, ka arī Bilbao Grīvas Kuģniecības muzejs Nervijonas upes krastā. Airbnb par Bilbao ceļotāju interese 2020. gada ceļojumiem pieaugusi 4 reizes.

Burīrama, Taizeme

Taizeme ceļotāju vidū pēdējos gados ir favorīte, tomēr tajā joprojām ir vēl daudzas tūristiem neatklātas pērles. Viena no tām ir Burīrama, par kuru interese airbnb lietotāju vidū pieaugusi teju 4 reizes. Burīrama ir mājvieta vairākām Khmeru relikvijām -  tādēļ tā ir lieliska alternatīva Kambodžā esošajam Angkor Wat templim, kas ir viens no izcilākajiem arhitektūras pieminekļiem visā pasaulē.

Sanberi, Austrālija

Netālu no Melburnas atrodas Sanberi pilsēta, kas piedāvā daudzveidīgas iespējas ikvienam ceļotājam. Tajā atrodas daudzas vīna darītavas, tādēļ šī dzēriena cienītajiem šis būs piemērots galamērķis. Pilsētai īpašu šarmu piešķir Viktorijas laikmeta arhitektūra. Ceļotāju interese par Sanberi pilsētu pieaugusi 3 ar pusi reizes.

Rumānija, Eiropa

Rumānija atrodas Balkānu pussalas ziemeļos, Donavas upes lejtecē. Daļu Rumānijas apjož Karpatu kalni, tādēļ valsts ir īsta paradīze mežonīgas dabas cienītajiem. Skaistie ciemati, čigānu tautas krāšņums un daba ir Rumānijas trumpis, kura dēļ ceļotāju interese pieaugusi 3 reizes.

Sjiaņa, Ķīna

Lai arī Sjiaņa ceļotājus piesaista jau sen, šobrīd novērojams daudz straujāks pieaugums. Arī par tūrismu atbildīgie dienesti strādā pie senās pilsētas popularizēšanas. Jau 2020. gadā pilsētā darboties sāks 30 nakts ceļojumu maršruti, kas pilsētu atklās vēl nebijušā rakursā. Tā dēļ ceļotāju interese pieaugusi 2 ar pusi reizes.

Jūdžīna, ASV

Jūdžīna ir pilsēta Amerikas Savienoto Valstu ziemeļrietumos, Oregonas štatā. Pilsēta nosaukta kolonista Jūdžīna Skinera (Eugene Skinner) vārdā - viņš apmetās šajā apvidū un dibināja šo pilsētu 1846. gadā. Pilsētā īpaši piedomā par zaļāku un videi draudzīgāku dzīvesveidu, nemitīgi strādājot pie ikdienas ieradumu mainīšanas. Iespējams tieši šis ir iemesls, kādēļ ceļotāji palielinājuši interesi par šo galamērķi 2 reizes.

Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com

Lielo Ķīnas laternu festivāls- 23.11.2019

Lielo Ķīnas laternu festivāls- 23.11.2019

Lielo Ķīnas Laternu festivāls. Graujoši un iespaidīgi. Pa ceļam apmeklēsim karameļu darbnīcu, Krusta kalnu un Šauļus- 23.11.2019, EUR 21.00

EUR 21 | Nikos Travel

 Saudzējiet Dzimteni- atpūtieties ārzemēs!

Saudzējiet Dzimteni- atpūtieties ārzemēs!

😍 🌷Saudzējiet Dzimteni, atpūtieties ārzemēs! #vrktravel #svētki #праздник

VRK Travel

Day SPA atpūta Rīgas centrā

Day SPA atpūta Rīgas centrā

Ekskluzīva Moss of the Isles procedūra (60 min) pēc izvēles un vieglas pusdienas Grand Poet Cafe.

EUR 90 | Grand Poet Hotel by Semarah

Lieliskā Puketa tikai 799 €

Lieliskā Puketa tikai 799 €

Izlidošana no Rīgas. Cenā iekļauts: lidojums, transfērs, viesnīca, ēdināšana.

EUR 799 | Antario

Irāna Ziedoņa un Hafesa dzejas noskaņās

Irāna Ziedoņa un Hafesa dzejas noskaņās

Irāna vilina ziņkārīgos, bet ne visus laiž sev klāt. Tev atklāsies zeme, kurā mīt viesmīlīga tauta ar senām tradīcijām un neparastu kultūras mantojumu.

EUR 1895 | Jēkaba Ceļojumi

Autobusu noma - NEOPLAN N516(49 sēdvietas)

Autobusu noma - NEOPLAN N516(49 sēdvietas)

Lielām grupām iesakām autobusu ar 49 sēdvietām. Organizējam pasažieru pārvadāšanu Rīgā, Latvijā, Baltijas valstīs. Nodrošinām transfērus svinībām, kāzām...

AP SAULI

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv