Itālijā izsolīs desmitiem vēsturisku īpašumu

Itālijas Valsts īpašumu aģentūra (Agenzia del Demanio), izsolot valstij piederošās ēkas, mēģinās dzēst valsts parādu 2,3 triljonus eiro apmērā.

Zem izsoles "āmura sitiena" atrodas tādas grandiozas ēkas kā bijušais Sansalvadoras klosteris Venēcijā; brīnišķīgā ainavā ieskauts dzīvoklis Abruci; divstāvu villa Boloņas centrā, renesanses laika pils Piacenz, kas atrodas Emilia Romagna reģionā; četru stāvu dzīvojamā māja Bergamo vēsturiskajā centrā, kā arī pilis, villas jūras piekrastēs un vēl daudz kas cits..

Šobrīd tiešsaistē jau var apskatīties 93 īpašumus un, lai gan cenas lielākoties ir diezgan iespaidīgas un vērtējamas miljonos,  var atrast dažas “pērles” par izdevīgākām cenām.

Aģentūrai savā interneta vietnē ir detalizēts pieejamo īpašumu saraksts ar fotoattēliem, aprakstiem un pat virtuālajām ekskursijām. Paredzams, ka pirmā izsole notiks 2019. gada 16. un 17. oktobrī, bet nākamās notiks novembrī.

Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com

Vidusjūras kruīzs. No Dženovas uz Romu.

Vidusjūras kruīzs. No Dženovas uz Romu.

6 nakšu Vidusjūras kruīzs. Itālija un Spānija. Lieliska cena

EUR 299 | Estravel Latvia

Bočelli koncerts Itālijā

Bočelli koncerts Itālijā

Andrea Bočelli koncerts Toskānā, Lajatiko pilsētas Klusuma teātrī ir piedzīvojums mūzikas cienītājiem. Ceļojumā izbaudīsim arī Itālijas dabas burvību!

EUR 1695 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv