Itālijā izsolīs desmitiem vēsturisku īpašumu

Itālijā izsolīs desmitiem vēst

Foto: Pixabay.com

Itālijas Valsts īpašumu aģentūra (Agenzia del Demanio), izsolot valstij piederošās ēkas, mēģinās dzēst valsts parādu 2,3 triljonus eiro apmērā.

Zem izsoles "āmura sitiena" atrodas tādas grandiozas ēkas kā bijušais Sansalvadoras klosteris Venēcijā; brīnišķīgā ainavā ieskauts dzīvoklis Abruci; divstāvu villa Boloņas centrā, renesanses laika pils Piacenz, kas atrodas Emilia Romagna reģionā; četru stāvu dzīvojamā māja Bergamo vēsturiskajā centrā, kā arī pilis, villas jūras piekrastēs un vēl daudz kas cits..

Šobrīd tiešsaistē jau var apskatīties 93 īpašumus un, lai gan cenas lielākoties ir diezgan iespaidīgas un vērtējamas miljonos,  var atrast dažas “pērles” par izdevīgākām cenām.

Aģentūrai savā interneta vietnē ir detalizēts pieejamo īpašumu saraksts ar fotoattēliem, aprakstiem un pat virtuālajām ekskursijām. Paredzams, ka pirmā izsole notiks 2019. gada 16. un 17. oktobrī, bet nākamās notiks novembrī.

Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com

Amalfi piekraste un Kapri sala

Amalfi piekraste un Kapri sala

Amalfi piekraste - ziedos un zaļumos ieskautas mazas krāsainas pilsētas, ar satriecoši skaistām piejūras ainavām! Izbaudi izsmalcinātu skaistumu!

EUR 1540 | Jēkaba Ceļojumi

Itālijas smaržas, garšas un baudas Toskānā

Itālijas smaržas, garšas un baudas Toskānā

Dodies izbaudīt Toskānu! Lēnām, nesteidzoties, sēžot pie kafijas tases, malkojot vīnu, gatavojot un izgaršojot itāļu ēdienus.

EUR 1390 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv