4 galamērķi siltajās zemēs tiem, kuri vēlas pārziemot

Saule, pludmale, palmas, vējā plīvojoši mati un vissvarīgākais apģērbs ir peldkostīms... Piekritīsi, ka tas ir visskaistākais gadalaiks? Ja esi no tiem, kuriem kopā ar lāčiem gribētos doties ziemas miegā, lai atkal pamostos vasarā, kad dzīve ir visburvīgākā, iepazīsti lieliskus ceļojumu galamērķus, lai ziemu izdzīvot būtu vieglāk.

Apvienotie Arābu Emirāti

Viena no saules lutinātākajām un plaukstošākajām pasaules vietām ir Apvienotie Arābu Emirāti, īpaši, Abu Dabī. Pilsēta garantē gan mutuļojošu urbāno dzīvi ar krāšņu un pat pārsteidzošu arhitektūru, kā arī joprojām dzīvu vēstures mantojumu, gan izklaides iespējas dabā. Viena no greznākajām un pārsteidzošākajām būvēm ir šeiha Zaida lepnums – viņa vārdā nosaukta mošeja, kur gozējas 82 grezni kupoli un slejas vairāk nekā 1000 kolonnas. Īpaša apciemojuma vērta ir arī 2017. gada nogalē atvērtā mākslas telpa Louvre Abu Dhabi, kur apkopota māksla no visas pasaules. Tiem, kuriem kārojas ar adrenalīnu bagātākas izklaides, noteikti ir jāizmanto pasaulē vienīgā iespēja doties izbraucienā pa Formula 1 trasi – neaizmirstamas emocijas ir garantētas. Pilsētas nogurdinātos spēku atgūt aicinās gan Persijas līča veldzējošie ūdeņi, gan noslēpumainā tuksneša valstībā, kurā var doties kamieļa mugurā vai izbrauciena ar džipiem.    

Uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem ieteicams doties laikā no decembra līdz martam, kad tur valda ziema un nav pārlieku karsts.

Taizeme

Ceļotājiem, kas ziemā vēlas ļauties tāliem, eksotiskiem piedzīvojumiem, jāplāno ceļojumu uz Taizemi, kur sagaida krāšņa daba, sirsnīgi cilvēki, iespaidīga arhitektūra un neaprakstāma atmosfēra. Taizemes kontinentālā daļa ir pulsējoša un nerimst pat vēlās nakts stundās, uzburot neaizmirstamas emocijas un sajūtas. Šai daļai ir īpašs šarms, tomēr valsts īpaši lepojas ar dabas resursu bagātību, ko vislabāk var izbaudīt nozūdot kādā no daudzajām paradīzei līdzīgajām saliņām, piemēram, Puketa. Tā īpaši izceļas ar tīro jūru, skaistajām klintīm, koraļļu rifiem un daudzajām pludmalēm. Lielu daļu salas teritorijas veido tropu meži, kas kopā ar ūdenskritumiem, parkiem un kokospalmu plantācijām uzbur nevainojamu atpūtas vietu. Taizeme tiek dēvēta arī par Budas zemi, jo budisma ticības apliecinājumi šeit ir ik uz soļa – grezni tempļi un zelta Budas statujas sastopamas gandrīz vai ik uz stūra. Puketas sala lepojas ar 45 metrus augstu Budas statuju, kuru var redzēt no jebkura salas nostūra.

Uz Taizemi ieteicams doties laikā no oktobra līdz martam, kad tur valda ziema un nav pārlieku karsts.

Vjetnama

Ceļojums uz Vjetnamu būs ne tikai aizbēgšana no ziemas, bet arī ceļojums garšu pasaulē. Šeit pavārmāksla ir pielīdzināma atsevišķai reliģijai vai filozofijai. Tik daudzveidīgu un gardu piedāvājumu citviet ir grūti atrast. Šeit esot, sevī noteikti ir jāmodina bērnības ziņkāri, lai būtu drosme mēģināt, garšot un baudīt visu krāšņo kulinārijas eksotiku – Banh Mi maizītes, Pho zupa un daudz cita. Arī pati valsts ir ļoti spilgta un krāsaina, ar daudzām pamēģināšanas vērtām lietām un iespējām, daudzveidīgu un eksotisku dabu un pasakainu, vairāk nekā 3000 kilometru garu jūras piekrasti. Viskompaktāk šis skatāms Mekongas deltā, kas ir Vjetnamas slavenākais dabas objekts un ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā – rīsu baseini, upju satiksme un to sniegtie kulinārie gardumi, savdabīgi ciemati un pilsētas, kā arī neskartas dabas krāšņums.

Uz Vjetnamu ieteicams doties laikā no decembra līdz martam, kad tur valda ziema un nav pārlieku karsts.

Šrilanka

Šrilanka nav tikai tējas karaļvalsts, tā ir īstena ceļotāju paradīze, jo šeit vienuviet sastopams varens dažādums – safari, lietusmeži, kalni, apburošas pludmales un viesmīlīgas pilsētas. Šrilankas lepnums ir tās varenā piekrastes zona, kas dāsni dāvā virkni ar brīnišķīgām un dažādām pludmalēm, lai katrs varētu atrast sev tīkamāko. Veiksmīgākie, iespējams, savā pludmalē satiks arī kādu bruņurupuci. Lai iepazītu savvaļas dzīvi, var doties uz kādu no nacionālajiem parkiem. Mirissa parkā ir iespējams vērot vaļus un delfīnus, bet citos var doties satikt leopardus, ziloņus, kā arī virkni citu zvēru. Tomēr visneaizmirstamākā pieredze būs uzkāpt par UNESCO pasaules mantojumu atzītajā, kas tiek uzskatīts arī par astoto pasaules brīnumu, Sigiriya jeb Lauvas akmenī, kas ir sens akmens mūris. 60-90 minūšu kāpiena rezultātā skatam pavērsies mūžam neaizmirstams skats, kas vienlaikus gan apburs, gan iedvesmos.

Uz Šrilanku ieteicams doties laikā no decembra līdz martam, kad tur valda ziema un nav pārlieku karsts.

Avots: Baltictravelnews.com

Ātrais Šahs ar lielmeistaru A. Širovu

Ātrais Šahs ar lielmeistaru A. Širovu

25. un 26. februārī noritēs “ātrā šaha” (Rapid) ar lielmestru A.Širovu. Sacensības organizē sanatorija “Jantarnij bereg” Latvijas un Rīgas šaha federācija...

Jantarnij Bereg

Uz Meteņu svinībām Daugavpilī

Uz Meteņu svinībām Daugavpilī

Ar jautrām dziesmām, dejām, garšīgām pankūkām dzīsim prom ziemu un sagidīsim plaukstošo pavasari. Dosimies uz Daugapili, 29.02.2020, tikai 21 EUR

EUR 21 | Nikos Travel

Ceļojumi uz Ēģipti 26/02 no 375 € !

Ceļojumi uz Ēģipti 26/02 no 375 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Hurgadu 26/02 uz nedēļu no 375 € !

EUR 375 | Hot Travel

Saņem kompensāciju no aviokompānijas

Saņem kompensāciju no aviokompānijas

Piesakies kompensācijai internetā! Saņem līdz 600 eiro par pasažieri.

Refundor

Liepāja aicina uz izgaismoto pastaigu!

Liepāja aicina uz izgaismoto pastaigu!

No 18. Līdz 21. martam aicinām aplūkot gaismās pārvērsto Liepāju un kājām izstaigāt īpaši radītu gaismas objektu maršrutu.

Liepājas reģiona TIB

Ceļojumu idejas martā, izvēlies savu brīvd

Ceļojumu idejas martā, izvēlies savu brīvd

Varšava, Berlīne, Poznaņa 06.03.2020 - 08.03.2020 - 99 euro

VRK Travel

Prolight + Sound - Frankfurt 31.03-3.04.20

Prolight + Sound - Frankfurt 31.03-3.04.20

Audio tehnoloģijas, apgaismošanas iekārtas, sakaru tehnoloģijas, teātra un skatuves tehnoloģijas, mediju tehnoloģijas, vizuālās kominikācijas

EUR 34 | Astra Tūre / AvioKases.lv

Hanzas pilsētas Vācijā / 4 dienas / 01.05.

Hanzas pilsētas Vācijā / 4 dienas / 01.05.

Maklenburgas ezeru reģions – ezera kruizs – Rebela – Mirova – Šverina – Lubika – Ribnica-Damgartena – Štrelazunda

EUR 236 | Travel Island

Jaunais gads Puketā vai Puketa + Krabi

Jaunais gads Puketā vai Puketa + Krabi

Jaunais gads Puketā vai Puketa + Krabi. Lieliska iespēja apvienot 2 reģionus viena ceļojuma laikā!

EUR 1998 | Antario

Irāna – lepnā persiete

Irāna – lepnā persiete

Irāna vilina ziņkārīgos, bet ne visus laiž sev klāt. Tev atklāsies zeme, kurā mīt viesmīlīga tauta ar senām tradīcijām un neparastu kultūras mantojumu.

EUR 1875 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv