Latvijā ierodas koncepta auto «Škoda Vision RS»

No 2017. gada oktobra par ŠKODA zīmola attīstību Latvijā rūpējas "Auto 100" Latvijas filiāle. Kļūstot par ŠKODA auto izplatītāju Latvijā, jau sākotnēji tika izvirzīti ambiciozi mērķi. Pirmkārt, tirgus pieprasījumam pozicionēt ŠKODA modeļu gammu, restrukturizējot to. Otrkārt, nodrošināt zīmola aktivitātes, kas veicinātu ŠKODA atpazīstamību. Treškārt, pakāpeniski attīstīt spēcīgu, atraktīvu partnera tīklu, nodrošinot produkta un servisa pieejamību gan Rīgā, gan Latvijas reģionos.

"Atskatoties uz divu gadu laikā padarīto, esam gandarīti par līdz šim paveikto, kā arī mērķtiecīgi turpinām strādāt pie nākotnes plānu realizācijas – turpmāk attīstīt un stiprināt partneru tīklu gan galvaspilsētā, gan reģionos, kā arī nodrošināt tirgus pieprasījumam atbilstoši pozicionētu produktu gammu" komentē Auto 100 Latvijas filiāles vadītājs Māris Jansons.

Restrukturizējot ŠKODA izplatīšanas modeli Latvijas tirgū, 2017. gada rudenī darbu uzsāka ŠKODA pirmais un tolaik vienīgais pilna pakalpojuma klāsta dīleris Latvijā – GREEN MOTORS, Rīgā, Krasta ielā 5. Jau 2018. gada laikā klientiem tika piegādātas vairāk nekā 1000 ŠKODA automašīnas, nostiprinot ŠKODA zīmolu Latvijas tirgū TOP3 pārdotāko zīmolu vidū. 2018. gada rudenī dīleru tīklam pievienojās dīleris Valmierā – MŪSU AUTO VALMIERA. Savukārt pašā 2019. gada sākumā ŠKODA tiek pārstāvēta ar dīleri arī Kurzemē, Liepājā – SKANDI MOTORS LIEPĀJA.

Līdz ar dīleru tīklu darbojas arī ŠKODA autorizēts servisa partneru tīkls, nodrošinot servisa pieejamību – Rīgā darbojas divi KARLO MOTORS uzņēmumi un AUTO ĪLE & HERBST, Liepājā SD AUTOCENTRS un Daugavpilī AUTO WELLE. "Auto 100" turpina darbu pie partneru tīkla attīstības reģionos un jau tuvākajā nākotnē plāno atvērt dīleru pārstāvniecības Latgales reģionā un papildus pārstāvniecību Kurzemē – Ventspilī.

Partneru tīkla attīstība ir sekmējusi strauju jaunu ŠKODA automobiļu tirdzniecības kāpumu šajos divos gados. Jau 2018. gads zīmolam iezīmējās veiksmīgs, pateicoties modeļu gammas paplašināšanai ar KAROQ un FABIA atjaunoto modeli. Kā jau ierasts, noteicošo lomu ŠKODA modeļu gammā veido praktiskā OCTAVIA un apvidus auto KODIAQ. Būtisku segmenta pieaugumu piedzīvo biznesa klases sedans un universālis SUPERB. Šīs pozitīvās tendences tirgū un klientu pieprasījumā pēc ŠKODA modeļiem, ļāva ŠKODA zīmola klientiem piegādāt 1322 auto un sasniegt TOP 3, ieņemot 8,7% tirgus daļu pasažieru auto tirgū Latvijā. Uzsākot KAROQ tirdzniecību, jau 2018. gadā ŠKODA kompakto krossoveru segmentā kopā ar KODIAQ sasniedz 11.7% segmenta daļu.

2019. gads ŠKODA zīmolam ir ļoti nozīmīgs un jau pavasarī Baltijas pirmizrādi Latvijā piedzīvoja jaunais kompaktklases modelis SCALA. Tikko Latviju sasnieguši pirmie atjaunotie SUPERB, kā arī esam uzsākuši pasūtījumu pieņemšanu mazās klases krossoverim KAMIQ. Gaidām tā ierašanos jau šī gada oktobrī. Jauno modeļu papildinājumam, pasaules pirmizrādi šogad piedzīvos un nākošā gada otrajā ceturksnī tirgū nonāks jaunā astotās paaudzes OCTAVIA.

Rūpīgi gatavojamies brīdim, kad Rīgā tiek atklātas pirmās divas saspiestās dabasgāzes (CNG) uzpildes stacijas, lai klientiem varētu piedāvāt videi draudzīgākus un uzturēšanā vēl izdevīgākus auto, darbināmus ar saspiesto dabasgāzi. Jau šobrīd piedāvājam ŠKODA OCTAVIA G-TEC un jau drīzumā Latvijas patērētājiem būs pieejami tikko Frankfurtes starptautiskajā auto izstādē prezentētie ŠKODA SCALA un KAMIQ, kas ir darbināmi ar CNG.

"Apkopojot 2019. gada rezultātus līdz septembrim (janvāris-augusts) – astoņos mēnešos tuvojamies 2018. gada pārdošanas sasniegumiem, kas ļauj cerēt uz jaunām virsotnēm. Astoņos mēnešos esam sasnieguši 10 % tirgus daļu, un pie klientiem Latvijā ir nonākušas 1284 jaunas ŠKODA automašīnas, kas ierindojas starp 15 pārdotākajiem modeļiem Latvijā. Trīs ir ŠKODA modeļi – 440 OCTAVIA, 290 KODIAQ un 223 KAROQ", tā Māris Jansons.

ŠKODA zīmola pīlāri ir hokejs, rallijs, kā arī velobraukšana. Šie sporta veidi apvieno un iesaista milzīgu cilvēku skaitu visā pasaulē. Latvijā visi trīs virzieni ir spēcīgi attīstīti un veicina zīmolu atpazīstamību. Esam gandarīti, ka mums ir uzsākta sadarbība ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF). Šīs sadarbības ietvaros, nodrošinām federācijas mobilitāti. Tāpat Auto 100 sadarbībā ar "GREEN MOTORS" atbalsta Latvijas Automobiļu federāciju (LAF), nodrošinot gan mobilitāti, gan, rūpējoties par drošību autosporta sacīkšu laikā nodrošinot LAF vienotu tiesnešu formu.

ŠKODA VISION RS

ŠKODA VISION RS koncepta debija notika 2018. gada Parīzes auto izstādē, kur ŠKODA sniedza pirmo ieskatu nākotnes kompakto auto dizainā, atklājot jaunu dizaina posmu savam sportiskajam RS modeļu klāstam.  VISION RS galvenais uzsvars ir likts uz aerodinamiku. Modeļa priekšējā daļa ir precīzi definēta un tā laidie priekšējie lukturi piešķir tam pārsteidzošu dinamiku. Aizmugurējā daļā dominē izkliedētājs un aerodinamiski optimizēts jumta spoileris.

Ar nepārprotamām autosporta pazīmēm šis auto atklāj nākamā RS paaugstinātas veiktspējas modeļu klāsta dizaina fāzi, turpinot ŠKODA 117 gadu ilgās autosporta tradīcijas. Burtu kombinācija RS tika pirmo reizi ieviesta 1974. gadā 180 RS un 200 RS rallija sporta automašīnu modeļos. Sekojot 130 RS modeļa panākumiem, automašīnas kļuva plaši pazīstamas visā pasaulē. Kopš 2000. gada, logo tiek veiksmīgi izmantots, lai identificētu dažādas ŠKODA modeļu sērijas.

Par "Auto 100"

  • 2018. gadā ŠKODA zīmols ar 1324 automobiļiem ir iekļuvis Latvijas pārdotāko pasažieru auto TOP 3.

  • "Auto 100" Latvijas filiāle ĀKF ir Igaunijā bāzētās AS "Auto 100" filiāle Latvijā. AS "Auto 100" Igaunijā izplata un ir mazumtirdzniecības pārstāvji tādiem zīmoliem kā "ŠKODA" un "Porsche", ir oficiālais "Lamborghini" automašīnu izplatītāji Baltijā un Somijā kā arī autorizēts "Bentley" servisa partneris Igaunijā.

  • AS "Auto 100" pieder investīciju kompānijai AS "Adole Invest", kas ir daļa no Dānijas uzņēmuma "Semler Gruppen" AS. "Semler Gruppen" AS ir Dānijas lielākais nozares uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi, kas Dānijā pārstāv visus "Volkswagen Grupas" zīmolus.

Par "ŠKODA AUTO"

  • ir viens no vissenākajiem transportlīdzekļu ražotājiem pasaulē. Kompānija dibināta 1895. gadā – laikā, kad tika izgudrotas pirmās automašīnas. Kompānijas centrālais birojs aizvien vēl atrodas Čehijas pilsētiņā Mlada Boleslavā.

  • šobrīd piedāvā šādus modeļus: CITIGO, FABIA, SCALA, OCTAVIA, KAMIQ, KAROQ, KODIAQ un SUPERB.

  • 2016. gadā klientiem piegādāja vairāk kā vienu miljonu automašīnu.

  • kopš 1991. gada ir daļa no Volkswagen Group, kas ir viens no veiksmīgākajiem autoražotājiem pasaulē. ŠKODA, sadarbībā ar grupas uzņēmumiem, neatkarīgi ražo automašīnas, kā arī to komponentes, piemēram, dzinējus un pārnesumkārbas.

  • ražo trīs rūpnīcās Čehijas Republikā, kā arī grupas ražotnēs Ķīnā, Krievijā, Slovākijā un Indijā, un vietējo partneru ražotnēs Ukrainā un Kazahstānā.

  • nodarbina vairāk nekā 30 000 darbinieku vairāk nekā 100 tirgos pasaulē.

Avots: AUTO 100 Latvijas filiāle ĀKF

BT1 - 3413
Komplekss pasākumu organizēšanai

Komplekss pasākumu organizēšanai

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Komplekss pasākumu organizēšanai

Komplekss pasākumu organizēšanai

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Komplekss korporatīvajiem pasākumiem

Komplekss korporatīvajiem pasākumiem

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Autostāvvieta Rīgas, Kauņas,Viļņas lidostā

Autostāvvieta Rīgas, Kauņas,Viļņas lidostā

Rezervē iepriekš, ar atlaidi, autostāvvietu Rīgas, Kauņas vai Viļņas lidostā.

EUR 1.40 | Astra Tūre Daugavpils

Ceļotāju stāstu vakars Valmierā

Ceļotāju stāstu vakars Valmierā

Aicinām uzzināt entuziastiskās ceļotājas un ceļojumu grupu vadītājas Agneses Kalniņas stāstus par 545 km garo pārgājienu Kiprā.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

GARDĒŽU PASĀKUMI SILENE RESORT & SPA****

GARDĒŽU PASĀKUMI SILENE RESORT & SPA****

Miers, ezera skaņas, svaigs gaiss, izcils ēdiens un laiska atpūta. Silene restorāni aicina ikvienu doties ārpus pilsētas un pamielot savas garšas kārpiņas!

TAKA

2020.gada pasākumi Valmieras pusē

2020.gada pasākumi Valmieras pusē

Aicinām ieskatīties 2020.gada pasākumu plānā, apmeklēt un piedalīties dažādos sporta, kultūras un izziņas pasākumos Valmieras pusē!

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Lielākie pasākumi janvārī Valmieras pusē

Lielākie pasākumi janvārī Valmieras pusē

Janvārī aicinām apmeklēt Starptautisko ziemas mūzikas festivālu, kā arī citus kultūras, izziņas un aktīvās atpūtas pasākumus Valmierā, Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadā!

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Katru svētdienu no 11:00-15:00 – brīvdienu vēlās brokastis. Piedāvājumā plašs siltās un aukstās bufetes klāsts, glāze prosecco un svaigi pagatavota kafija.

EUR 19 | Hercogs Mārupe

Raiņa māja Berķenelē

Raiņa māja Berķenelē

Pusmuižā iespējams apskatīt Rainim veltītas ekspozīcijas, dažādas mākslas izstādes, pasūtīt ekskursijas, piedalīties radošajās darbnīcas, rīkot seminārus.

TAKA

Pusdienu piedāvājums restorānā Hercogs

Pusdienu piedāvājums restorānā Hercogs

Pusdienu piedāvājums darba dienās no 11:00-15:00. Piedāvājumā salāti, zupas, pamatēdieni un deserts. Iknedēļas jaunais piedāvājums Hercoga mājaslapā!

Hercogs Mārupe

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Daugavpils ir pievilcīgs un daudzveidīgs tūrisma galamērķis, kas savus viesus sagaida un iepriecina ar plašu tūrisma piedāvājumu klāstu.

TAKA

SLĒPOŠANAS BĀZE “EGĻUKALNS”

SLĒPOŠANAS BĀZE “EGĻUKALNS”

Slēpošanas bāze “Egļukalns” piedāvā izklaidēties trīs trasēs: slaloma trase ar vairākiem tramplīniem, ģimenes un kameršļūkšanas (snow-tube).

TAKA

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Restorāns Latgalē vilina savus viesus ar izsmalcinātiem, itāļu garšas tradīciju piesātinātiem ēdieniem, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes produktiem

TAKA

Komplekss korporatīvajiem pasākumiem

Komplekss korporatīvajiem pasākumiem

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Restorāns Latgalē vilina savus viesus ar izsmalcinātiem, itāļu garšas tradīciju piesātinātiem ēdieniem, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes produktiem

TAKA

Komplekss pasākumu organizēšanai

Komplekss pasākumu organizēšanai

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Komplekss pasākumu organizēšanai

Komplekss pasākumu organizēšanai

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Autobusu noma - SETRA S 416 (50 sēdvietas)

Autobusu noma - SETRA S 416 (50 sēdvietas)

Lielām grupām iesakām autobusu ar 50 sēdvietām. Organizējam pasažieru pārvadāšanu Rīgā, Latvijā, Baltijas valstīs. Nodrošinām transfērus svinībām, kāzām...

AP SAULI

SPA piedāvājumi - Jūrmalā

SPA piedāvājumi - Jūrmalā

Lieliskie ziemas SPA rituāli Jūsu labsajūtai KURSHI SPA: -Siltuma pieskāriens -Šokolādes garša -Ziemas pasaka Uz tikšanos Jūrmalā!

EUR 45 | Kurshi Hotel & SPA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv