Lidostas «Rīga» simfonija saņem pasaules mēroga atzinību (video)

Lidostas "Rīga" un reklāmas aģentūras "TBWALatvija" radītais projekts "RIX simfonija" ieguvis prestižo "Global Creativity Award" balvu, kas tika pasniegta Starptautiskās Sabiedrisko attiecību asociācijas (International Public Relations Assotiation, IPRA) nozares izcilības konkursa "IPRA Golden World Awards 2019" ietvaros. "RIX simfonija" ir ar mākslīgā intelekta palīdzību radīts unikāls skaņdarbs, kas tapis, lidostā fiksētās kustības pārvēršot noteiktās nošu skaņās.

"IPRA Golden World Awards" ir ikgadējs komunikācijas nozares izcilības konkurss, kurā 37 dažādās kategorijās tiek apbalvoti pasaules labākie projekti un to īstenotāji. Šā gada konkursā lidostas simfonija ieguva ne tikai balvu par radošumu, bet arī triumfēja "Ceļojumu un tūrisma" kategorijā.

""IPRA Golden World Awards 2019" apbalvošanas pasākums, kas norisinājās Armēnijā, pulcēja komunikācijas nozares profesionāļus un ekspertus no pieciem kontinentiem, kļūstot par pasaules sabiedrisko attiecību talantu, radošuma un inovāciju svētkiem. Esmu ļoti priecīga, ka lidostas "Rīga" simfonija saņēma mūsu īpašo balvu par radošumu, kā novērtējumu par to, kā sabiedrisko attiecību speciālisti veiksmīgi izmanto mākslīgo intelektu stāstu radīšanā," norāda IPRA prezidente Svetlana Stavreva.

"Lidostas "Rīga" izaugsmes pamatā vienmēr ir bijusi gatavība izvirzīt lielus mērķus un nebaidīties no izaicinājumiem. Ir lieliski apzināties, ka Latvijas un lidostas "Rīga" vārdu pasaulē spējam nest, ne tikai pateicoties biznesa un attīstības sasniegumiem, bet arī ar pasaulē pirmo lidostas radīto simfoniju. Lidostas atpazīstamības veicināšana ir ļoti svarīga, jo tas mums dod iespēju būt pamanītiem, dibināt jaunas attiecības gan ar aviokompānijām, gan citiem biznesa partneriem, attīstot galamērķu tīklu un paplašinot pasažieriem piedāvāto pakalpojumu klāstu," atzīst lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētāja Ilona Līce.

"Atmiņā paliekošākie radošie darbi ir patiesi, cilvēcīgi un vienkārši savā izpildījumā. Tā kā galvenais uzdevums bija cilvēkiem viegli uztveramā un saprotamā veidā parādīt lidostas komplicēto pusi, tad visa sākums bija nonākt pie vienas patiesas atziņas, kas tālāk kalpotu par pamatu radošajai idejai un stāstam. Atklājām, ka lidostai ir viena būtiska kopīga iezīme ar mūziku – abu pamatā ir nevainojama lietu harmonija," skaidro radošās aģentūras TBWALatvija valdes loceklis Oskars Lakšēvics. "Rezultātā ar īpaši šim projektam pielāgotu satiksmes mērīšanas mākslīgo intelektu tika fiksētas neskaitāmas dažādu lidostas infrastruktūras objektu un cilvēku darbības. Katram objektam tika nodefinēts savs mūzikas instruments, katrai tā kustībai – savs nošu skanējums. Rezultātā mākslīgais intelekts fiksēja un modelēja virkni dažādu melodiju. Komponistam atlika vien melodijas savirknēt loģiskā skaņdarbā. Tā radās pirmā pasaulē lidostas simfonija."

Atsauc atmiņā, kā izskatījās "RIX simfonija" un noskaties video:


Starptautiskā lidosta "Rīga" ir strauji augošs Ziemeļeiropas gaisa satiksmes mezgls. No lidostas "Rīga" ziemas sezonā iespējams doties uz vairāk nekā 90, bet vasaras sezonā - uz vairāk nekā 100 galamērķiem, ko nodrošina 20 aviosabiedrības. 2018.gadā lidosta "Rīga" apkalpoja vairāk nekā 7 miljonus pasažieru - gandrīz pusi no kopējā Baltijas valstu avioceļotāju skaita.

TBWALatvija (AS RCL) ir vietējā kapitāla stratēģiskā reklāmas aģentūra ar 20 gadu pieredzi, pārstāvot pasaulē vadošo reklāmas aģentūru tīklu TBWAWorldwide, kas strādā vairāk nekā 90 pasaules valstīs. TBWALatvija ir reklāmas aģentūra tādiem zīmoliem kā Tet (Lattelecom), McDonald’s, If, Accenture, Alfa, Absolut u.c.

Avots: VAS

Turība - 3450
Kvadraciklu un Bagiju noma

Kvadraciklu un Bagiju noma

Atīvās atpūtas trase “Burtnieki” ir lieliska vieta aktīva dzīvesveida piekritējiem, atpūtai kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem.

TAKA

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Itāļu Restorāns un Egles Villa

Restorāns Latgalē vilina savus viesus ar izsmalcinātiem, itāļu garšas tradīciju piesātinātiem ēdieniem, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes produktiem

TAKA

Atpūtas bāze ''Vīrogna

Atpūtas bāze ''Vīrogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Vīragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Vīrogna”!

TAKA

Daugavpils novada dabas objekti

Daugavpils novada dabas objekti

Daugavpils novads ir bagāts ar skaistiem un daudzveidīgiem dabas un kultūrvēsturiskajiem objektiem, kuros var nesteidzīgi pavadīt brīvo laiku.

TAKA

IDEJAS PASTAIGĀM DABĀ

IDEJAS PASTAIGĀM DABĀ

Esam apkopojuši brīnišķīgas vietas Daugavpils novadā, kur ļauties nesteidzīgām pastaigām, uzlabojot omu un stiprinot veselību.

TAKA

Egļukalna meža taka

Egļukalna meža taka

Jaunais pastaigu maršruts vijas ap Egļukalnu, kas sniedzas 220 metrus virs jūras līmeņa un ir augstākā virsotne Augšzemes augstienē.

TAKA

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Tūrisma piedāvājums Daugavpilī

Daugavpils ir pievilcīgs un daudzveidīgs tūrisma galamērķis, kas savus viesus sagaida un iepriecina ar plašu tūrisma piedāvājumu klāstu.

TAKA

Simjūda gadatirgus

Simjūda gadatirgus

10. oktobrī Valmierā norisināsies viens no rudens gaidītākajiem notikumiem pilsētā – Simjūda gadatirgus, kurā ik gadu pulcējas gan tuvāki, gan tālāki tirgotāji.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Raiņa māja Berķēnelē

Raiņa māja Berķēnelē

Berķeneles pusmuižā pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) bērnība.

TAKA

Izbaudi Jūrmalas vasaru!

Izbaudi Jūrmalas vasaru!

Pelde baseinā ar siltu jūras ūdeni, dziedinoša atpūta sāls istabā, brokastis ar skatu uz mūžīgi mainīgo jūru, kā arī salds miegs ērtā Deluxe numurā diviem!

EUR 169 | Baltic Beach Hotel & SPA

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

VELOMARŠRUTS NR. 779 “LUKNAS EZERA LOKS”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī Višķu pagasta saimnieciski aktīvāko un ainaviski spilgtāko daļu.

TAKA

JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS

JEZUPOVAS (JUZEFOVAS) MUIŽAS PARKS

Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā un vēl līdz 19. gadsimta beigām šajā parkā būtu atrodama arī muiža.

TAKA

Komplekss pasākumu organizēšanai

Komplekss pasākumu organizēšanai

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Atpūtas kompekss Lielbornes muiža

Vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

SILENE RESORT & SPA****

SILENE RESORT & SPA****

Offers everything necessary for unforgettable holiday: comfortable accommodation, relaxing SPA treatments, restaurant, entertainment activities.

TAKA

Basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

Basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

No 24. līdz 29. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies ikgadējais basketbola turnīrs jauniešiem “Valmiera Summer Cup".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Izpletņlēcēju Sporta Klubs “D.I.S.K.”

Lēciens–atrakcija ar apaļo izpletni, lēcieni tandēm sistēmā, pasažieru vizināšana ar AN -2 un JAK 18t lidmašīnu, izpletņlēcēju paraugdemonstrējumi.

TAKA

Atpūtas parks

Atpūtas parks "Stalkers"

Īpaši labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.

TAKA

Slutišķu sādža un vecticībnieku lauku sēta

Slutišķu sādža un vecticībnieku lauku sēta

Daugavas ielejas ielokā no ziņkārīgām svešinieku acīm paslēpies Slutišķu vecticībnieku ciems, kas ir mīklains un nezināms.

TAKA

Jurita Mini zoo

Jurita Mini zoo

JuRita Mini Zoo ir lieliska atpūtas vieta ģimenēm, kur iespējams iepazīties ar dažādiem dzīvniekiem.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv