Izveidota karte, kas ļauj izvairīties lidmašīnā sēdēt līdzās bērniem

Liela daļa ceļotāju ir emocionāli stabili un to mieru nespēj iztraukt teju nekas!Tturpretī citi ir gluži kā uzvilktas stīgas. Ja lidojuma laikā gadās sēdēt līdzās aktīvam mazulim, kurš labākajā gadījumā visu ceļu tikai skaļi pļāpā, pacietība tiek pārbaudīta ne pa jokam.

Divas Japānas lidsabiedrības savā biļešu iegādes sistēmā izveidojušas jaunu opciju, kas pasažieriem ļaus apskatīt, kur ieplānotā lidojuma laikā sēdēs zīdaiņi vecumā no 8 dienām līdz 2 gadiem. "Bērnu karte", kā nodēvēta šī papildus opcija, ļaus izvēlēties sēdvietas pēc iespējas tālāk no viņuprāt potenciālajiem raudāšanas "draudiem".

Jaunais palīgs gan negarantē, ka pasažieri tomēr nesēdēs blakus zīdainim. Tas attiecas tikai uz rezervācijām, kas veiktas, izmantojot "Japan Airlines" tīmekļa vietni, un neattiecas uz tiem, kas rezervē lidojumus ar trešās puses starpniecību, piemēram - ceļojumu grupas.

Protams, šāds lidsabiedrības solis nav uztverts viennozīmīgi un, kamēr daži cilvēki priecājas, ka pastāv iespēja mēģināt izvairīties no sēdēšanas blakus zīdainim, citi apgalvo, ka šāda rīka izveide liecina par lidsabiedrības iecietības trūkumu pret mazuļiem un viņu vecākiem.

Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com

Turība - 3450
BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv