10 brīvdienu galamērķi Eiropā, kas ir draudzīgi ģimenēm

Ja esi sācis plānot ģimenes brīvdienas, tad zini, ka viena no labākajām vietām, kur to pavadīt, ir Eiropa. Tā piedāvā plašas iespējas - pasaku piļu apmeklēšanu, muzejus, atrakciju parkus, elpu aizraujošu arhitektūru, laivu braucienus un vēl daudzko citu. Lai būtu vieglāk izlemt, kurp doties, iepazīstinām ar desmit labākajiem galamērķiem Eiropā, uz kuriem doties kopā ar ģimeni.

Londona, Lielbritānija

Kāpēc? Ja vien vari pagūt paviesoties šajā lieplpilsētā pirms Brexit, izbaudi Londonu. Apmeklējiet slaveno panorāmas ratu, izbaudiet arhitektūru, kā arī atcerieties apciemot dažādus aizraujošus muzejus, kuros ieeja lielākoties ir bez maksas.

Amsterdama, Nīderlande

Amsterdama ir labi zināms galamērķis pieaugušajiem, bet patiesībā tā piedāvā atrakcijas gan lieliem, gan maziem. Amsterdama ir bagāta ar skaistiem muzejiem, vēstures liecībām, āra atrakciju parkiem, iespējām braukt ar riteni vai lavu. Vārdu sakot, šajā pilsētā netrūkst lietu, ko varētu izbaudīt kopā ar ģimeni.

Parīze, Francija

Kāpēc? Parīze ir pilsēta, kura domāta visiem, ne tikai mīlētājiem. Galu galā, kurš gan nemīl svaigi ceptas bagetes, kruasānus un  pankūkas? Bērni būs sajūsmā par konditorejām, kas atrodas gandrīz uz katra stūra, savukārt vecāki varēs izbaudīt, cik viegli Parīzē ir pārvietoties ar sabiedrisko transportu, piemēram, metro.

Berlīne, Vācija

Berlīne ir pilsēta, kas arvien attīstās, tādēļ tai ir ko piedāvāt arī atpūtai kopā ar ģimeni. Tajā ir gan bērnu laukumi, gan zaļās zonas, gan bagātīga vēsture, tādēļ ne bērniem, ne pieaugušajiem garlaicīgi nebūs.

Prāga, Čehija

Kāpēc? Prāga ir pilsēta, kas izskatās kā no pasakas nākusi. Bērni būs sajūsmā par Prāgas pili, kamēr vecāki varēs izbaudīt lielisko alu, gotisko arhitektūru un lētās cenas.

Barselona, Spānija

Kāpēc? Barselona ir elektriska - spilgtas krāsas, savāda arhitektūra, pikantas smaržas, saldas skaņas un garšīgi ēdieni! Bērni būs sajūsmā par neskaitāmajiem šokolādes muzejiem, izgudrojumiem un eksperimentiem. Barselona spēs pārsteigt un izklaidēt ikvienu.

Vīne, Austrija

Kāpēc? Vīnē tiek darīts viss, lai rūpētos par bērniem. Ar tās arhitektūru, operu, garšīgo ēdienu un skaistajām ielām, ikviena ģimene varēs izbaudīt katru piedāvāto sīkumu līdz pat ceļojuma beigām. Kulturāli bagātajai pilsētai ir daudz, ko piedāvāt ģimenēm, kas vēlas radīt vislabākās ceļojuma atmiņas.

Roma, Itālija

Kāpēc? Gladiatori, absolūti apbrīnojama arhitektūra, bagāta vēsture un moderna vietējā virtuve. Itāļi dievina bērnus un garšīgu ēdienu - ko vēl var vēlēties?

Dublina, Īrija

Kāpēc? Dublinas iedzīvotāji ir ļoti viesmīlīgi cilvēki - viņi ikvienu sagaidīs ar smaidu jau kopš tā brīža, kas kopā ar ģimeni izkāpsi no lidmašīnas.

Brisele, Beļģija

Kāpēc? Brisele, kurā viduslaiku arhitektūra mijas ar krāsainiem sienu gleznojumiem, ir viena no labākajām pilsētām, ko apceļot kopā ar ģimeni. Iedzīvotāji ir jautri un mīloši, kas uzturēšanos šajā pilsētā padara vienkāršāku un bērniem atbilstošāku.

Avots: Baltictravelnews.com/Lifehack.org

Turība - 3450
Day SPA - laiks tev

Day SPA - laiks tev

Relaksējošs un piepildīts laiks sev Lielupes SPA & Wellness centrā.

EUR 33 | Lielupe by SemaraH Hotels

Višķu Sv. Jāņa K. Romas katoļu baznīca

Višķu Sv. Jāņa K. Romas katoļu baznīca

Ievērojams valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. Tornī atrodas skatu platforma.

TAKA

Ceļojumi uz Tunisiju, 04/09 no 378 € !

Ceļojumi uz Tunisiju, 04/09 no 378 € !

Karstākie piedāvājumi uz Tunisiju 04/09 uz nedēļu Royal Jinene 4* all inclusive 378 € !

EUR 378 | Hot Travel

Atcelti lidojumi un kompensācija

Atcelti lidojumi un kompensācija

Kad nepienākas un kad pienākas kompensācija no aviokompānijas?

Refundor

Atpūta Dzūkijas muižā diviem

Atpūta Dzūkijas muižā diviem

Izbaudiet atpūtu, dodieties piknikā un pavizinieties ar zirgiem – piedāvājums derēs kā iesācējiem, tā cilvēkiem ar pieredzi. Romantiska atpūta

EUR 96 | Estravel Latvia

Jaunais gads Puketā vai Puketa + Krabi

Jaunais gads Puketā vai Puketa + Krabi

Ceļojums uz Taizemi

EUR 999 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv