9 grāmatas, kas lasītājus iedvesmos ceļošanai

9 grāmatas, kas lasītājus iedv

Foto: Pixabay.com

Ja vēlies iegūt neaizmirstamu pieredzi, jaunu pasaules redzējumu un zināšanas par citām kultūrām, nav nekā labāka  par ceļošanu. Taču viena no lietām, kas var iedvesmot un iedrošināt došanos ceļojumos, ir grāmatas. Vietne Amazon.com lasītājiem iesaka šīs grāmatas, kas ļaus ceļot laikā un telpā un noteikti ikvienā pamodinās piedzīvojumu garu.

Džess Volters "Skaistās drupas"

Godalgotā autora Džesa Voltera grāmata ir mīlasstāsts, kas aizsākas 20. gadsimta 60. gados nelielā zvejniekciemā Itālijas ziemeļos, bet beidzas mūsdienu Holivudā. Romāns ļauj palīksmot kopā ar laiskiem jauniešiem Edinburgas festivālā "Fringe Festival" un ieskatīties mūsdienu Holivudas aizkulisēs, tāpēc arī pašam lasītājam noteikti radīsies vēlme doties kādā piedzīvojumā.

Hilarija Mentela "Vilku muiža"

Kaut gan, lai aizceļotu līdz Tomasa Kromvela, Lielbritānijas karaļa Henrija VIII padomnieka, laikam, būtu vajadzīga laika mašīna, šī Bukera balvu ieguvusī grāmata ir labs variants, kā ceļot laikā bez laika mašīnas. Lasot "Vilku muižu"teju ikviens sāks ilgoties pēc iespējas redzēt senatnīgās Anglijas pilis, kas ir grāmatas notikumu centrā un redzamas arī mūsdienās.

Džons Ērvings "Sirds nama likumi"

Šo grāmatu jau varētu saukt pa gana vecu, taču vēl joprojām aktuālu un aizraujošu. Lielākā daļa grāmatā aprakstīto notikumu risinās Meinas štatā, ASV, tāpēc iespējams būs grūti lasīt šo grāmatu un pat ne reizi neiedomāties, par šī ASV štata apmeklēšanu.

Frēdriks Bakmans "Vīrs vārdā Ūve"

Šī ir sirsnīga novele no Zviedrijas. Tā stāsta par vecu, īgnu vīru, ko vietējie zina kā rūgtuma pilno kaimiņu no elles. Taču, lasot šo sirsnīgo noveli par jauniem kaimiņiem un negaidītām draudzībām, noteikti radīsies vēlme aizceļot uz Zviedriju un sameklēt pašam savu Ūvi.

Ja neiebilsti par grāmatu lasīšanu angļu valodā, tad, iespējams, arī šīs grāmatas liks aizdomāties par to, ka varbūt vajadzētu doties kādā atpūtas braucienā vai ceļojumā.

Elin Hilderbrand "Here`s to us"

Elīna Hilderbrande izveidoja savu rakstnieces karjeru, rakstot par savu mājvietu – Nantuketas salu. Tāpēc arī šī rakstnieces grāmata būtu laba lasāmviela, ko baudīt pludmalē.

Cynthia D'Aprix Sweeney "The Nest"

Grāmatā izcili atveidoti dažādu ņujorkiešu tēli, kas atbilst tādiem cilvēkiem, ko visticamāk ikviens, kas viesojas Ņujorkā, varētu sastapt pilsētas ielās. Ne visi no šiem tēliem ir ar patīkamu raksturu, taču viņi ir tik patiesi, ka uzreiz sajutīsies tā it kā atrastos kādā no Manhetenas vai Bruklinas kvartāliem.

James Andrew Miller "Powerhouse: The Untold Story of Hollywood's Creative Artists Agency"

Šī ir vienīgā grāmata sarakstā, kas balstīta uz patiesiem faktiem, bet tā lieliski atspoguļo Losandželosas ikdienu, ko, iespējams, ne visi pārzina. Veidota kā stāsts, kas pilns ar nodaļām par slavenībām un to aģentiem, šī grāmata  vēsta par kādu Holivudas aģentūru, kas spēlēja lielu lomu izklaides un popkultūras nodefinēšanā pilsētā, kas pati ir pilna ar slavenībām.

Anthony Doerr "All the light we cannot see"

Tā kā šī grāmata ir pasaulslavens bestsellers un Pulicera balvas ieguvēja, plaši apraksti nav vajadzīgi. Spilgtais Senmalo, kas atrodas Francijā, Bretaņā, pretī Lamanša tunelim, apraksts pats vilinās lasītājus ātrāk ķerties klāt grāmatas lasīšanai.

Ruth Ware "The woman in cabin 10"

Šī grāmata ir trilleris, kas stāsta par ceļojumu aprakstu rakstnieci, kura tiek uzaicināta uz kāda kruīza kuģa pirmo braucienu. Taču brauciena laikā viņa kļūst par liecinieci tam, kā, viņasprāt, pāri bortam tiek pārsviesta kāda sieviete.

Avots: BalticTravelnews.com/businessinsider.com

Ceļojums uz Baikālu

Ceļojums uz Baikālu

Baikālu pasaka! Garantēta tūre! Jau ir laiks lai pirkt aviobiļetes!!!

EUR 785 | Tūrisma Birojs Viesturdārzs

Supercena uz Ēģipti 09/11 no 450 € !

Supercena uz Ēģipti 09/11 no 450 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Hurgadu 09/11 uz nedēļu no 450 € !

EUR 450 | Hot Travel

Pasaules latviešu ekonomikas forums

Pasaules latviešu ekonomikas forums

21. un 22. novembrī Valmierā norisināsies Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums (PLEIF).

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Jaunais gads Turcijā - Land of Legends 5*

Jaunais gads Turcijā - Land of Legends 5*

Uzdāviniet sev un saviem bērniem neizmirstamas Jaunā gada svinības leģendārajā Turcija viesnīcā Rixos Land of Legends 5*.

EUR 699 | Antario

Atpūtas ceļojumi. Vasara 2020

Atpūtas ceļojumi. Vasara 2020

Ceļojuma meklēšana online. Vasara 2020

EUR 229 | Astra Tūre / AvioKases.lv

Lētākas aviobiļetes vienmēr

Lētākas aviobiļetes vienmēr

Berlin, Oslo, Barselona, Brussels, Maskava, Londona, Dublina, Ņujorka

EUR 29 | AvioKases.lv

Tūrisma piedāvājums skolēniem

Tūrisma piedāvājums skolēniem

Jaunu prasmju apgūšana, kultūrvēstures un dabas izzināšana, amatnieki un apskates saimniecības, izklaides, aktīvā atpūta, ekskursijas, degustācijas.

TAKA

Piecas Zaļā Raga salas

Piecas Zaļā Raga salas

Kaboverde jeb Zaļā Raga salas atrodas aptuveni 800 km uz rietumiem no Āfrikas kontinenta un vidusceļā starp Portugāli un Brazīliju! Apceļo šo unikālo salu!

EUR 1990 | Jēkaba Ceļojumi

✈️Eksotika - jaunumi 🌴

✈️Eksotika - jaunumi 🌴

✈️Eksotika - jaunumi 🌴 Cenā iekļauts: -Lidojums* *lidojums ar pārsešanos -Transfers lidosta-viesnīca-lidosta -Izmitināšana izvēlētā viesnīcā -23 kg nododāmā

VRK Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv