9 grāmatas, kas lasītājus iedvesmos ceļošanai

Ja vēlies iegūt neaizmirstamu pieredzi, jaunu pasaules redzējumu un zināšanas par citām kultūrām, nav nekā labāka  par ceļošanu. Taču viena no lietām, kas var iedvesmot un iedrošināt došanos ceļojumos, ir grāmatas. Vietne Amazon.com lasītājiem iesaka šīs grāmatas, kas ļaus ceļot laikā un telpā un noteikti ikvienā pamodinās piedzīvojumu garu.

Džess Volters "Skaistās drupas"

Godalgotā autora Džesa Voltera grāmata ir mīlasstāsts, kas aizsākas 20. gadsimta 60. gados nelielā zvejniekciemā Itālijas ziemeļos, bet beidzas mūsdienu Holivudā. Romāns ļauj palīksmot kopā ar laiskiem jauniešiem Edinburgas festivālā "Fringe Festival" un ieskatīties mūsdienu Holivudas aizkulisēs, tāpēc arī pašam lasītājam noteikti radīsies vēlme doties kādā piedzīvojumā.

Hilarija Mentela "Vilku muiža"

Kaut gan, lai aizceļotu līdz Tomasa Kromvela, Lielbritānijas karaļa Henrija VIII padomnieka, laikam, būtu vajadzīga laika mašīna, šī Bukera balvu ieguvusī grāmata ir labs variants, kā ceļot laikā bez laika mašīnas. Lasot "Vilku muižu"teju ikviens sāks ilgoties pēc iespējas redzēt senatnīgās Anglijas pilis, kas ir grāmatas notikumu centrā un redzamas arī mūsdienās.

Džons Ērvings "Sirds nama likumi"

Šo grāmatu jau varētu saukt pa gana vecu, taču vēl joprojām aktuālu un aizraujošu. Lielākā daļa grāmatā aprakstīto notikumu risinās Meinas štatā, ASV, tāpēc iespējams būs grūti lasīt šo grāmatu un pat ne reizi neiedomāties, par šī ASV štata apmeklēšanu.

Frēdriks Bakmans "Vīrs vārdā Ūve"

Šī ir sirsnīga novele no Zviedrijas. Tā stāsta par vecu, īgnu vīru, ko vietējie zina kā rūgtuma pilno kaimiņu no elles. Taču, lasot šo sirsnīgo noveli par jauniem kaimiņiem un negaidītām draudzībām, noteikti radīsies vēlme aizceļot uz Zviedriju un sameklēt pašam savu Ūvi.

Ja neiebilsti par grāmatu lasīšanu angļu valodā, tad, iespējams, arī šīs grāmatas liks aizdomāties par to, ka varbūt vajadzētu doties kādā atpūtas braucienā vai ceļojumā.

Elin Hilderbrand "Here`s to us"

Elīna Hilderbrande izveidoja savu rakstnieces karjeru, rakstot par savu mājvietu – Nantuketas salu. Tāpēc arī šī rakstnieces grāmata būtu laba lasāmviela, ko baudīt pludmalē.

Cynthia D'Aprix Sweeney "The Nest"

Grāmatā izcili atveidoti dažādu ņujorkiešu tēli, kas atbilst tādiem cilvēkiem, ko visticamāk ikviens, kas viesojas Ņujorkā, varētu sastapt pilsētas ielās. Ne visi no šiem tēliem ir ar patīkamu raksturu, taču viņi ir tik patiesi, ka uzreiz sajutīsies tā it kā atrastos kādā no Manhetenas vai Bruklinas kvartāliem.

James Andrew Miller "Powerhouse: The Untold Story of Hollywood's Creative Artists Agency"

Šī ir vienīgā grāmata sarakstā, kas balstīta uz patiesiem faktiem, bet tā lieliski atspoguļo Losandželosas ikdienu, ko, iespējams, ne visi pārzina. Veidota kā stāsts, kas pilns ar nodaļām par slavenībām un to aģentiem, šī grāmata  vēsta par kādu Holivudas aģentūru, kas spēlēja lielu lomu izklaides un popkultūras nodefinēšanā pilsētā, kas pati ir pilna ar slavenībām.

Anthony Doerr "All the light we cannot see"

Tā kā šī grāmata ir pasaulslavens bestsellers un Pulicera balvas ieguvēja, plaši apraksti nav vajadzīgi. Spilgtais Senmalo, kas atrodas Francijā, Bretaņā, pretī Lamanša tunelim, apraksts pats vilinās lasītājus ātrāk ķerties klāt grāmatas lasīšanai.

Ruth Ware "The woman in cabin 10"

Šī grāmata ir trilleris, kas stāsta par ceļojumu aprakstu rakstnieci, kura tiek uzaicināta uz kāda kruīza kuģa pirmo braucienu. Taču brauciena laikā viņa kļūst par liecinieci tam, kā, viņasprāt, pāri bortam tiek pārsviesta kāda sieviete.

Avots: BalticTravelnews.com/businessinsider.com

Turība - 3450
Ceļojumi uz Grieķiju 16/08 no 351 € !

Ceļojumi uz Grieķiju 16/08 no 351 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķiju, Krētas salu 16/08 uz nedēļu no 351 € !

EUR 351 | Hot Travel

Piešķir biznesam svaigumu

Piešķir biznesam svaigumu

Jūras brīzes svaigums radošām idejām, vieglas pusdienas svaigā gaisā un vasaras noskaņojuma pilns darba dienas noslēgums pie baseina.

Lielupe by SemaraH Hotels

Raiņa māja Berķenelē

Raiņa māja Berķenelē

Berķeneles pusmuižā pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) bērnība.

TAKA

Atpūta Punta Cana un Bavaro

Atpūta Punta Cana un Bavaro

Pludmales atpūta

EUR 1162 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv