Miris «Hilton» viesnīcu ķēdes īpašnieks Barons Hiltons

Miris «Hilton» viesnīcu ķēdes

Foto: ekrānšāviņš no Youtube video

2019. gada 18. septembrī priecīgi ziņojām, ka Vecrīgā oficiāli atklāta pirmā zīmola "Hilton" viesnīca Latvijā. Tomēr jau dienu vēlāk – 19. septembrī pasauli pāršalkušas ziņas - viesnīcu ķēdes īpašnieks Barons Hiltons devies mūžībā.

Kā vēsta ārzemju mediji, Barons Hiltons miris dabīgā nāvē 91 gada vecumā.

Barons Hiltons bija dēls viesnīcu tīkla "Hilton" izveidotājam Konrādam N. Hiltonam un sāka vadīt "Hilton Hotels Corporation" 1966. gadā. Arī pēc aiziešanas pensijā, Barons Hiltons turpinājis darboties viesnīcas padomē.

Hilton ir vadošais globālais viesmīlības uzņēmums ar 17 pasaules klases viesnīcu zīmoliem. 5900 viesnīcas darbojas 114 dažādās pasaules valstīs, kopā piedāvājot  vairāk nekā 939 999 viesu istabas. Apņēmies kļūt par pasaules viesmīlīgāko uzņēmumu, Hilton 2018. gadā iekļuva pasaules labāko darba devēju topā. 100 gadu laikā Hilton viesnīcas ir uzņēmušas vairāk nekā trīs miljardus viesu. 

Avots: Baltictravelnews.com/washingtontimes.com

Amerikas Zelta izlase un Ņujorka

Amerikas Zelta izlase un Ņujorka

Atklāj Amerikas rietumu krastu ar tā nacionālajiem dabas parkiem – Lielo kanjonu, Braisa kanjonu, Monumentu un Nāves ieleju, Josemītu un Zionas parku!

EUR 4990 | Jēkaba Ceļojumi

Saulainā Florida un Jaungads Karību jūrā

Saulainā Florida un Jaungads Karību jūrā

Šajā ceļojumā Tu baudīsi sauli slavenajās South Beach pludmalēs un apmeklēsi Maiami un Floridu! Ļaujies Amerikas vilinājumam!

EUR 3590 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv