Turcijā atklāj jaunu muzeju, kas izskatās kā mākslas darbs

Turcijā atklāj jaunu muzeju, k

Foto: Pixabay.com

Turcijas ziemeļrietumos esošajā pilsētā Eskišehirā atklāts jauns mākslas muzejs "Odunpazari Modern Museum" un tā ēkas dizaina ideja radusies no tradicionālajām Osmaņu koka mājām.

Jaunā muzeja dibinātājs ir Erols Tabanca (Erol Tabanca), turku mākslas kolekcionārs un uzņēmējs. Pēc aptuveni 15 gadus ilga mākslas darbu kolekcijas veidošanas posma, muzejs kļuvis par lielisku vietu, kur dalīties ar mūsdienu un laikmetīgās mākslas darbiem. Kolekcija pamatā sastāv no mākslas darbiem, kas radušies sākot no 1950. gada līdz pat mūsdienām.

Kas interesanti - muzejā ir izveidota arī viesnīca "OMM INN", tādēļ ceļotajiem šis jaunatklātais objekts var šķist ļoti saistošs. Eskišehiru pavisam viegli var sasniegt arī ar ātrgaitas vilcienu, jo tā ir pieturvieta dzelzceļa līnijā starp Stambulu un Ankaru.

Pirmajā izstādē ir apskatāmi aptuveni 200 darbi, ko veidojuši 60 vadošie mākslinieki no Turcijas. Līdztekus mākslas izstādēm muzejā notiks arī publiskas programmas ar semināriem, mākslinieku sarunām un darbnīcām.

Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com

Supercena uz Turciju 31/10 no 331 € !

Supercena uz Turciju 31/10 no 331 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju no Viļņas lidostas 31/10 uz nedēļu no 331 € !

EUR 331 | Hot Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv