Kādreizējo «Etihad» lidmašīnu pārvērš par mājīgu brīvdienu māju

Kādreizējo «Etihad» lidmašīnu

Foto: Ekrānšāviņš no Youtube video

Bijusī Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) nacionālās lidsabiedrības "Etihad Airways" lidmašīna Airbus A319 izglābta no pārvēršanās lūžņu kaudzē – to kāds apņēmīgs entuziasts Tobijs Rajs Deivijs (Toby Rhys Davies) Redbērtā, Dienvidvelsā, pārvērtis par naktsmājām, kurās ikviens interesents par 199,- Eiro var izbaudīt unikālu pieredzi.

Īpašajos apartamentos var apmesties četras personas. Pielāgojot lidaparātu viesu uzņemšanai, neskarta palikusi sākotnējā virtuve un avārijas izejas. Apmeklētāju ērtībām ierīkotas arī tualete un dušas telpa.

Tobijs vēsturiskā 1970. gada lidaparāta iegādei iztērējis 50.405 eiro. Tās izmērs bijis tik liels, ka – lai iedabūtu to pagalmā, lidmašīnu nācās sadalīt divās daļās. Tas, savukārt, līdzās naktsmājām ļāvis izveidot papildus objektu - lapeni. Uzņēmējs Tobijs uzskata, ka šī vieta piesaista cilvēkus, jo ir unikāla – tā ļauj doties atmiņu ceļojumā 30 gadus senā pagātnē.  

Lai arī kopš 2003. gada vēsturiskais gaisa kuģis piederēja lidsabiedrībai "Etihad Airways", trīs gadu desmitu laikā A319 ir piederējis lidsabiedrībai "Air Canada" un iznomāts "Air Malta". 2018. gada lidaparāts tika nodots lidaparātu kapsētā.

Avots: Baltictravelnews.com/dailymail.com

Turība - 3385
BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv