Atjauninātais «Audi A5» kļuvis vēl pievilcīgāks

Atjauninātais «Audi A5» kļuvis

Foto: moller.lv

Audi A5 Sportback, A5 Coupé un A5 Cabriolet modeļiem tagad ir jauns, vēl iespaidīgāks izskats, ko papildina modernais MMI skārienjūtīgais vadības koncepts. Daļējā hibrīda tehnoloģija (MHEV) piedāvā lielāku komfortu, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu, savukārt 3.0 TDI dzinējs ar elektriskās piedziņas kompresoru un 48 voltu galveno elektrisko sistēmu atjauninātajos Audi S5 Sportback un S5 Coupé nodrošina spēcīgu jaudu.

Vēl efektīvāks izskats

Audi A5 sportisko estētiku raksturo jaunās dizaina valodas elementi, kas aizgūti no pilnizmēra modeļiem. Jau 2007. gadā pirmā paaudze pārsteidza ar sportisku un harmonisku virsbūves līniju, savukārt otrā paaudze  2016. gadā ieviesa jaunus, asākus akcentus. Tagad ir būtiski mainīts Audi A5  ārējais izskats, jo sevišķi izceļot automobiļa priekšpusi. Singleframe radiatora reste tagad ir plakanāka un platāka, bet ventilācijas lūkas, kas atrodas virs restes, atgādina klasisko 1984. gada Audi Sport quattro .

Visi A5 virsbūves un dzinēju varianti jau standarta aprīkojumā ir ar LED gaismām, savukārt papildaprīkojumā ir pieejama arī Matrix LED  tehnoloģija ar Audi lāzera gaismām.

Lielais MMI skārienjūtīgais ekrāns, kas ir jaunās operētājsistēmas vadības centrs, ir instrumentu paneļa centrālais elements.

Savienojamība

Pateicoties jaunajai MMI skārienjūtīgajai sistēmai, Audi A5 tagad piedāvā pieredzi, kas ir līdzīga, lietojot mūsdienu viedtālruni, bet 10,1 collas lielais skārienjūtīgais ekrāns ar akustisku atbildes reakciju aizstāj grozāmo spiedpogu, kas izmantota iepriekšējos modeļos.

Jaunās funkcijas padara navigāciju inteliģentu un intuitīvu, piemēram, tā iesaka maršrutus, balstoties uz iepriekš izvēlētiem galamērķiem. Audi Connect un Audi Connect Plus piedāvā plašus tiešsaistes pakalpojumus, tostarp tiešsaistes informāciju par ceļazīmēm un bīstamām situācijām, autostāvvietām ielas malās, kā arī Car-to-X pakalpojumus, kas kopš šī gada jūlija darbojas Ingolštatē, Vācijā. Car-to-X savieno automobili ar pilsētas centrālo datoru, kas kontrolē luksoforus, tādā veidā informējot vadītāju par luksoforu darbību. Savukārt myAudi aplikācija savieno automobili ar vadītāja viedtālruni. Standarta personalizācija nodrošina iespēju izveidot līdz pat septiņiem dažādiem lietotāju profiliem, ļaujot vienlaikus uzglabāt vairākus personīgos uzstādījumus un vēlamās funkcijas. Papildaprīkojumā pieejamā digitālā Audi Connect atslēga pārvērš Android viedtālruni par automobiļa atslēgu, ar kuru iespējams atslēgt durvis un iedarbināt dzinēju. Atjauninātajos A5 modeļos pieejamas arī autovadītāja asistentu sistēmas, no kurām vairākas pieejamas standarta aprīkojumā.

Efektīva jauda

Atjauninātie Audi A5 modeļi Eiropā pieejami ar dzinējiem, kuru jauda sākas no 163 ZS, šajā klāstā ietverti arī S  modeļi ar krietni jaudīgākajiem V6 dzinējiem.

Pēc nonākšanas tirgū četri A5 dzinēju varianti tiks aprīkoti ar daļējo hibrīda tehnoloģiju (MHEV). Četru cilindru dzinējos MHEV sistēma integrēta 12 voltu elektriskajā sistēmā, savukārt S TDI modeļos – jaunajā 48 voltu galvenajā elektriskajā sistēmā. Audi mērījumi liecina, ka S5 TDI modelī šī elektrifikācija spēj samazināt degvielas patēriņu ikdienas braukšanas apstākļos pat par 0,4 litriem uz 100 kilometriem.

Visi A5 modeļi aprīkoti ar automātisko pārnesumkārbu, kas pieejama septiņu pārnesumu S tronic  vai astoņu pārnesumu tiptronic izpildījumā. quattro piedziņa ir pieejama papildaprīkojumā vidējās klases dzinēju variantiem, un tā piedāvāta standarta aprīkojumā ar trīs jaudīgākajiem dzinējiem.

Izsmalcināts sportiskums

Balstiekārta nevainojami saskan ar automobiļa izsmalcināto sportiskumu, kas vieno visus A5 modeļus. Stingrāka sporta balstiekārta un balstiekārta ar kontrolējamu amortizāciju pieejama papildaprīkojumā. Balstiekārta ar kontrolējamu amortizāciju integrēta Audi Drive Select dinamiskās vadības sistēmā, kas standarta aprīkojumā pieejama visos modeļos ar vismaz 140 kW jaudu.

Audi S5 TDI

700 Nm griezes moments un 347 ZS jauda - atjauninātie Audi S5 Sportback un S5 Coupé Eiropā pieejami ar V6 dīzeļdzinēju. 3.0 TDI piedāvā iespaidīgu jaudu, kā arī komfortablu un gludu braukšanu, ko daļēji nodrošina MHEV tehnoloģija un elektriskās piedziņas kompresors, kas atbalsta turbīnu. Abi S TDI modeļi no 0 līdz 100 km/h paātrinās ātrāk nekā 5 sekundēs, tiecoties pēc elektroniski nodrošinātā maksimālā ātruma 250 km/h. S5 Sportback un S5 Coupé modeļiem jaudu riteņos nodod astoņu pārnesumu tiptronic ātrumkārba un pastāvīgā quattro visu riteņu piedziņa.

Avots: Moller

Turība - 3385
Ģimenes atpūta Jūrmalā

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Atpūta ģimenei: izmitināšana, brokastis, Wellness centra un Kids Club apmeklējums, vakariņas

EUR 107 | Lielupe by SemaraH Hotels

Valmieras peldbaseins svin gada jubileju

Valmieras peldbaseins svin gada jubileju

28.septembrī plkst. 19:00 Valmieras peldbaseinā notiks pirmās jubilejas svinības, kuru ietvaros būs iespējams piedalīties aktivitātē "Nakts peldējums".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Koncertcikls

Koncertcikls "Gaviļu balsis"

21. septembrī plkst. 16:00 Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā skanēs koncerts "Gaviļu balsis". Piedalās Jolanta Strikaite, Izle Reine, Jānis Porietis.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Valmieras nakts rogainings

Valmieras nakts rogainings

27. septembrī plkst. 19:00 pie Valmieras Kultūras centra norisināsies Valmieras nakts rogainings.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Pusdienu piedāvājums restorānā Hercogs

Pusdienu piedāvājums restorānā Hercogs

Pusdienu piedāvājums darba dienās no 11:00-15:00. Piedāvājumā salāti, zupas, pamatēdieni un deserts. Iknedēļas jaunais piedāvājums Hercoga mājaslapā!

EUR 4 | Hercogs Mārupe

Koncerts

Koncerts "Tikšanās Dailē"

21.septembrī plkst. 18:00 Valmieras Kultūra centrā notiks Raimonda Paula un Daumanta Kalniņa koncerts "Tikšanās Dailē".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Katru svētdienu no 11:00-15:00 – brīvdienu vēlās brokastis. Piedāvājumā plašs siltās un aukstās bufetes klāsts, glāze prosecco un svaigi pagatavota kafija.

EUR 19 | Hercogs Mārupe

Tūrisma sezona turpinās!

Tūrisma sezona turpinās!

Aicinām iepazīt Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu un apmeklēt gadatirgu "Ražojam paši"

Gulbenes novada TIC

Itāļu Restorāns

Itāļu Restorāns

Restorāns Latgalē vilina savus viesus ar izsmalcinātiem, itāļu garšas tradīciju piesātinātiem ēdieniem, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes produktiem

TAKA

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita šogad ir iegādājies daudz jaunu dzīvnieku, kuru skaits jau pārsniedz 100, un kur iespējams tos barot, glaudīt un tie atrodas brīvi aplokos.

TAKA

Dabas SPA, Silene Resort&SPA****

Dabas SPA, Silene Resort&SPA****

Silenes Dabas SPA piedāvā izjust dabas harmonijas un enerģijas pilnas SPA procedūras, uzlabot labsajūtu, gūstot saskaņu ar sevi un dabu.

TAKA

Sporta biedrība “ULTRA”

Sporta biedrība “ULTRA”

Piedāvā vizināšanu ar speciālo tandēma paraplānu vai moto-deltaplānu, apmācību lidojumiem ar paraplānu/deltaplānu un pilotu sertifikāciju, aerošovus.

TAKA

Valmieras Restorānu nedēļa

Valmieras Restorānu nedēļa

No 12.līdz 19.oktobrim Valmierā norisināsies Valmieras Restorānu nedēļa.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita šogad ir iegādājies daudz jaunu dzīvnieku, kuru skaits jau pārsniedz 100, un kur iespējams tos barot, glaudīt un tie atrodas brīvi aplokos.

TAKA

Ievas Rubenes personālizstāde Valmierā

Ievas Rubenes personālizstāde Valmierā

Līdz 30. oktobrim Valmieras Kultūras centrā būs apskatāma Ievas Rubenes gleznu personālizstāde "GadaLaiki".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv