Lidsabiedrība «SAS Scandinavian Airlines» atklāj jaunu maršrutu uz Losandželosu

Ziemeļamerika ir iekārojams galamērķis eiropiešiem, tādēļ lidsabiedrība SAS Scandinavian Airlines ir priecīga paziņot, ka 2020. gada janvārī no Kopenhāgenas tiks atklāts pastavīgs maršruts uz uz Losandželosu.

Īpaši liels pieprasījums pēc šī galamērķa radies no atpūtas ceļotājiem Dānijā un jau paredzams, ka to izmantos arī citu Ziemeļeiropas valstu ceļotāji.  Lidojumu grafiks paredz sešus līdz septiņus lidojumus nedēļā.

Līdz šim lidsabiedrība SAS uz Losandželosu ir veikusi lidojumus no Stokholmas, bet sakot ar jauno gadā ir nolemts, ka lidojumi tiks pārcelti uz Dānijas galvaspilsētu Kopenhāgenu.

Losandželosa ir viens no vispieprasītākajiem starpkontinentālajiem maršrutiem no Kopenhāgenas, un šie lidojumi būs lieliska iespēja atpūtniekiem, kuri vēlas apmeklēt Amerikas Rietumkrastu.

Lidojumus no Kopenhāgenas uz Losandželosu var rezervēt no 2019. gada 3. septembra. Pirmais reiss būs 2020. gada 13. janvārī.

Aviokompānija SAS Scandinavian Airlines piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām uz saviem lidojumiem. Skandināvijas aviolīnijas (Scandinavian Airlines jeb SAS), agrāk Scandinavian Airlines System, ir Zviedrijas, Norvēģijas un Dānijas nacionālā aviosabiedrība un lielākā aviosabiedrība Skandināvijā.

1995. gadā SAS kopā ar Latvijas valdību dibināja Latvijas nacionālo aviokompāniju airBaltic, bet globālās finanšu krīzes apstākļos 2009. gadā pārdeva savas daļas (47,2%) uzņēmumā. Aviosabiedrības SAS rīcībā ir 182 lidaparāti, kas lido uz 90 galamērķiem. SAS aviokompānijas īpašumā ir tādi lidaparāti kā Airbus A319 , A320, A321, A330 un A340, Boeing 737.

Avots: Baltictravelnews.com/traveldailynews.com

Amerikas Zelta izlase un Ņujorka

Amerikas Zelta izlase un Ņujorka

Atklāj Amerikas rietumu krastu ar tā nacionālajiem dabas parkiem – Lielo kanjonu, Braisa kanjonu, Monumentu un Nāves ieleju, Josemītu un Zionas parku!

EUR 4990 | Jēkaba Ceļojumi

Saulainā Florida un Jaungads Karību jūrā

Saulainā Florida un Jaungads Karību jūrā

Šajā ceļojumā Tu baudīsi sauli slavenajās South Beach pludmalēs un apmeklēsi Maiami un Floridu! Ļaujies Amerikas vilinājumam!

EUR 3590 | Jēkaba Ceļojumi

Amerikas Zelta izlase un Ņujorka

Amerikas Zelta izlase un Ņujorka

Līdzās pasaules metropolēm ASV atrodas arī pasaulē krāšņākās dabas bagātības! Dodies uz Lielo iespēju zemi un izbaudi to!

EUR 4990 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv