Hamburgā norisināsies grandiozs kruīza festivāls (video)

Hamburgā norisināsies grandioz

Foto: Pixabay.com

Vācijas ziemeļu pilsēta Hamburga pārveidos savu ostu par lielu skatuvi, kurā galvenaja lomā būs viss par un ap kruīziem.

Hamburgas Kruīza dienas ir pasaulē lielākais publiskais kruīza festivāls. Īsi pirms šī pasākuma Hamburga uzņems arī "Seatrade Europe" - vadošo kruīza industrijas gadatirgu Eiropā.

Hamburgas kruīzu dienu laikā pilsētas krastmala tiks pārveidota par tematiskām salām, kas ļaus piekrastes apmeklētājiem iepazīt aizraujošo kruīza ceļojumu pasauli – ar tirdziņiem, kultūras aktualitātēm, dzīvo mūziku un deju, kulinārijas specialitātēm, atpūtu un sportu, kā arī daudz jautrības un spēļu gan jauniem, gan veciem.

Hamburgas kruīza dienas notiks no 2019. gada 13. līdz 15. septembrim. Šogad festivālā piedalīsies rekordliels laineru skaits - kopā 12 kruīza kuģi: AIDAperla, AIDAsol, AIDAvita (AIDA Cruises), Amadea (Phoenix Reisen), Costa Mediterranea (Costa Cruises), MS Europa and MS Europa 2 (Hapag-Lloyd Cruises), Mein Schiff 4 (TUI Cruises), MSC Preziosa (MSC Cruises), World Explorer (nicko cruises) as well as the river cruisers MS Frederic Chopin (nicko cruises) un MS Sans Souci (Plantours).


Avots: Baltictravelnews.com/hamburgcruisedays.de

Turība - 3385
VIVID Grand Show - Berlīnē.

VIVID Grand Show - Berlīnē.

Izrāde, kas obligāti ir jāredz Berlīnē.

EUR 39.90 | Astra Tūre / AvioKases.lv

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv