10 lietas, kuras jāpaspēj izdarīt līdz šīs vasaras beigām

Vasara jau teju beigusies? "Hotel Jūrmala Spa" iesaka 10 vasarīgas aktivitātes, kuras noteikti vērts izmēģināt vasaras izskaņā, lai ziemā būtu, ko atcerēties!

1. Izmēģini SUP dēli

Pēc nogurdinošas darbadienas izmēģini braucienu ar SUP dēli. Šī nodarbe ļaus vienlaikus atslābināties un nedaudz izkustēties. Dažādu SUP nomu piedāvājumos iespējams atrast arī organizētus braucienus – piemēram, saullēktā vai saulrietā. ŠEIT vari apskatīt dažus no nomas punktiem Jūrmalā.

2. Palutini sevi ar SPA

Saulainās dienās ādai noderēs īpašas rūpes, lai to pabarotu, mīkstinātu un atjaunotu elastību. Gan pirms, gan pēc sauļošanās palutini sevi ar kādu skaistumkopšanas procedūru, piemēram, Samtaino ietīšanu. Plašāku piedāvājumu vari skatīt ŠEIT.

3. Dodies braucienā ar velosipēdu

Aktīvas atpūtas piekritējiem Jūrmalā pieejamas vairākas velo nomas. Sporta kluba apmeklējuma vietā pavadi stundu no rīta svaigā gaisā – baudi braucienu ar velosipēdu un sildošus saules starus!

4. Dodies pārgājienā gar jūras krastu

Pēdējos gados arvien populārāki kļuvuši pārgājieni gar jūras krastu. Ja nav pārliecības par savu fizisko sagatavotību, mērojot ceļu no Kolkas līdz Dubultiem, izmēģini Jūrmalas 7 km garo maršrutu Raiņa un Aspazijas dzīves un mīlestības takās. Vairāk par to lasi ŠEIT.

5. Iznomā elektroskūteri

Elektroskūteri šovasar redzami it visur. Kāds silts vasaras vakars varētu būt kā radīts, lai izmēģinātu šo jauno tendenci, izbraucot ar draugiem nelielā ekskursijā pa iemīļotākajām pilsētas vietām.

6. Pavadi nakti pie jūras kopā ar draugiem

Kad vēl, ja ne vasarā pārnakšņot zem klajas debess? Ja nedaudz jau apnicis ierastais svinību plāns mājās, pavadi svētkus citādi – ar draugiem saules un iemīļotākās mūzikas pavadībā uzklāj krāšņu pikniku pludmalē un nakšņojiet zem zvaigznēm. Skaties to ŠEIT.

7. Apmeklē kādu no Jūrmalas koncertiem

Vasara nedrīkst paiet bez brīvdabas koncerta apmeklējuma. Dzintaru koncertzāle ik gadu pulcē daudz dažādu grupu un mākslinieku, lai katram viesim būtu iespēja atrast savai gaumei atbilstošāko. Līdz vasaras beigām vēl pieejama plaša programma, no kuras izvēlēties.

8. Organizē kino seansu ar draugiem

Nekad neesi bijis brīvdabas kino seansā? Ja tuvākais brīvdabas kino ir pārāk tālu, viss, kas nepieciešams, lai pats to noorganizētu, ir projektors, vienkrāsains audekls un lieliska kompānija. Varbūt tā izvērtīsies par skaistu tradīciju, lai satiktos vasarās ar draugiem.

9. Dodies braucienā ar laivu

Laivu braucieni ļauj palūkoties uz apkārtni no cita skatu punkta. Ja joprojām aktuāls ir jautājums, kā pavadīt korporatīvo pasākumu, laivu brauciens vienmēr būs laba izvēle. ŠEIT vari apskatīt laivu nomas Jūrmalā.

10. Vakars Seaside bārā

Vasara nav iedomājama bez vakara, kad uzvilkt kleitu, augstpapēžu kurpes un baudīt kādu atvēsinošu kokteili. Ja vēl esi virs koku galotnēm ar skatu uz jūru – brīnišķīgs vakars garantēts. Novērtē viesnīcas "Hotel Jūrmala Spa" Seaside bāra elpu aizraujošo skatu!

Avots: Baltictravelnews.com/blog.hoteljurmala.com

Jauna izstāde Cēsu izstāžu namā no 30.10!

Jauna izstāde Cēsu izstāžu namā no 30.10!

Cēsu novada mākslas dzīve un mākslinieki vienmēr atradušies Latvijas mākslas dzīves uzmanības centrā. Aicinām aplūkot jaunāko Izstāžu nama izstādi!

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Vēro Cēsu Sv. Jāņa baznīcas izgaismošanu

Vēro Cēsu Sv. Jāņa baznīcas izgaismošanu

Vēl tikai šajā nedēļas nedēļas nogalē, 30. un 31.oktobrī plkst. 20.00, 21.00, 22.00 un 23.00 Cēsu Svētā Jāņa baznīca iemirdzēsies krāšņās gaismās.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Višķu amatnieku ciems

Višķu amatnieku ciems

Višķu amatnieki apmeklētājiem piedāvā maršrutu pa ciemu, kas sevī ietver iespēju interesanti pavadīt brīvo laiku.

TAKA

Skrindu dzimtas muzejs

Skrindu dzimtas muzejs

Muzejā skatāmas izstādes un ir pieejamas vairākas tematiskās programmas gan skolēniem, gan pieaugušajiem.

TAKA

Nīcgales Lielais akmens

Nīcgales Lielais akmens

Nīcgales Lielais akmens ir vislielākais pašreiz zināmais laukakmens Latvijā.

TAKA

Līksnas katoļu baznīca

Līksnas katoļu baznīca

Līksnas Romas katoļu draudzes Vissvētākās Jēzus sirds baznīca celta neogotikas stilā. Baznīcas siluets ir nozīmīgākā Daugavas ielejas ainavas dominante.

TAKA

Kara tehnikas kolekcija

Kara tehnikas kolekcija

Kara tehnikas ekspozīcija atrodas līdzās viesnīcai “Sventes muiža”****. Šī ekspozīcija ir unikāla ar to, ka kolekcijā esošie objekti atrasti bijušo kauju laukos

TAKA

Viesnīca

Viesnīca "Sventes muiža"

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.

TAKA

Dabas parks

Dabas parks "Daugavas loki"

Dabas parka struktūras ass ir Daugava, kas met gleznainus līkumus. No upes krastiem paveras plaši ainavu skati.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv