Biķerniekos pirms drifta bez maksas varēs satikt braucējus

"RIGA BABY SHAKEDOWN"  ir jauns koncepts drifta parādei, kas līdz šim bija risinājusies pa pilsētas ielām – šoreiz parāde notiks Biķernieku trasē!

2019. gada 2. augustā Biķerniekos DMEC (Drift Masters) braucēji no 12:00-18:00 aizvadīs treniņus, kam sekos sapulce un tad "Riga Baby Shakedown". Piektdienas treniņos ar sestdienas biļeti ieeja ir bezmaksas, ja ir vēlme apmeklēt tikai treniņus ieeja ir 6 EUR, bet ieeja no 18:00 ir bez maksas! No 18:00 jebkurš apmeklētājs ir laipni gaidīts Biķernieku trasē, kur būs iespējams aplūkot jaudīgās drifta automašīnas, satikt braucējus un iegūt autogrāfus, šī ir lieliska iespēja ne tikai aplūkot auto, bet arī nobildēties ar sportistiem.

No 18:50 drifta spēkrati stāsies kopīgi uz Biķernieku trases galvenās starta taisnes, kas būs atvērta skatītājiem! Tā būs unikāla iespēja satikt visas drifta zvaigznes vienkopus, un iemūžināt šādu neredzētu skatu Biķerniekos, kad uz starta vienlaicīgi atradīsies 50 sporta automašīnas.

Ap 19:20 tiks dots parādes oficiālais starts un visi drifteri vienlaicīgi dosies parādes braucienā cauri visai Biķernieku trasei, kas ir vēl nebijis koncepts Biķerniekos. Tomēr tas vēl nav viss, jo pēc parādes apļa braucēji atgriezīsies starta taisnē, no kuras viens pēc otra viņi tiks laisti atpakaļ trasē, lai izmantotu līdz šim nebijušu iespēju – driftēt visus trases līkumus, jeb noteiktās drifta zonas! Skatītāji aicināti iespaidīgo RIGA BABY SHAKEDOWN vērot gan no elkoņa tribīnēm, gan no Raganas katla meža kalniņiem.

Visiem aktīviem drifta sekotājiem noteikti ir jautājums – kādēļ šogad vairs nav parāde pa pilsētas ielām? Kaut parāde bija kļuvusi par neatņemamu Eiropas drifta posma sastāvdaļu, tas saistīts ar topošajām likuma izmaiņām, kas turpmāk vairs neatļaus šāda veida parādes ar sporta automobiļiem. Lai rastu iespēju dot gan skatītājiem, gan braucējiem iespēju tomēr nezaudēt fantastisku piektdienas vakara tradīciju, sacensību organizatori ir parūpējušies par jaunu un vēl nebijušu parādes formātu Biķernieku trasē, kas iespējams būs lielisks iesākums vēl vienai no organizatoru sen lolotai idejai.

Avots: Elīne Berķe

Turība - 3450
Ceļotāju stāstu vakars Valmierā

Ceļotāju stāstu vakars Valmierā

23. jūlijā plkst. 20:00 Valmieras muzeja iekšpagalmā pie lielā ozola ar stāstiem "Ar kājām apkārt Latvijai" dalīsies ceļotāja un grupu vadītāja Agnese Kalniņa.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Aviokompānija bankrotējusi. Kā rīkoties?

Aviokompānija bankrotējusi. Kā rīkoties?

Vai var saņemt kompensāciju? Ko darīt tad, ja jau esi ceļojumā?

Refundor

Atpūtas bāze ''Vīrogna

Atpūtas bāze ''Vīrogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Vīragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Vīrogna”!

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv