Pilsēta, kurā vīrieši bučojas visvairāk

ASV pilsēta Palmspringsa ar 44 000 iedzīvotājiem, kas atrodas Kalifornijas štatā tuvu Arizonas štatam, sevi dažādās tūrisma reklāmās sevi sauc par ''gejiskāko pilsētu ASV un varbūt arī visā pasaulē''. Šo pilsētu geji ir iecienījuši vairāku apstākļu dēļ, piemēram, te vienmēr ir saulains, interesanta arhitektūra un eleganti stūrīši. Šajā pilsētā ir dzīvojoši un apmeklējuši daudzi pasaulē pazīstami mākslinieki, aktieri un izcilas personības, kuri pēc savas orientācijas ir geji. 

Pilsēta ir nosaukta bijušā pilsētas mēra vārdā un draudzīgi piedāvā izklaides vietu tūristiem. Pilsētas dizaina viesnīcas ar milzīgiem peldbaseiniem ir slavenas ar savām ballītēm, kuras izklaidējas augstskolu absolventi. Te atļauts no peldbaseina līdz savai gultas vietai iet kailam. Parasti nedēļas sākums pilsētā ir diezgan mierīgs, bet nedēļas nogalēs Palmspringsa atdzīvojas, jo tikai divu stundu auto braucienā atrodas Losandželosa. Aktieri te meklē mieru, romantiku un diskrētumu. 

Pirms 1000 gadiem šo teritoriju šo teritoriju apdzīvoja ''Cahuilla'' indiāņi, kuriem šobrīd oficiāli arī pieder pilsētas zeme un viņi to iznomā. Kopš 19.gadsimta beigām Palmspringsa sāka attīstīties kā geju pulcēšanās un uzdzīves vieta, taču īstu slavu tā piedzīvoju līdz ar Holivudas slavenajiem aktieriem, kuri ieradās te uz atpūtu. Slavenību fotogrāfi šajā pilsēta respektēja privātumu un arī šodien tas tiek ievērots. Piemēram Elvis Preslijs te pavadīja savu medus mēnesi. Gandrīz uz katras ielas dzīvo kāda pasaules slavenība, kura ne vienmēr sevi asociē ar geju. 

Pilsētas bāros un restorānos ir jūtama alus un cigāru smarža. Dažos bāros ir alkohola lietošanas noteikumi, piemēram, pircējs drīkst nopirkt dzirkstošā vīna pudeli par 5 ASV dolāriem, bet nedrīkst ar to nevienam dalīties un vienam pašam ir jāizdzer 90 minūšu laikā. Pilsētas viesi pēc vakariņām izbauda tuksneša un kalnu ainavu, ar trošu vagoniņu paceļoties kalnos.


Vairāk informācijas - www.visitpalmsprings.com

Avots: BalticTravelnews.com/Welt.de

TN - 3486
BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv