Londonā atver pirmo nūdistu bāru

Leģendārajā Londonas Soho apgabalā esošajam bāram "Coach & Horses" piešķirta licence, kas nosaka, ka bāra apmeklētāji var baudīt kokteiļus un dzērienus ka no mātes miesām nākuši.

Krogs tika atklāts 1847. gadā. Šī allaž bijusi bohēmiska vieta, kas pulcējusi radošus māksliniekus un talantīgus rakstniekus, kā arī kalpojusi par iedvesmas vietu vairākiem kino sižetiem.

Kroga saimnieks Alistērs Čouts (Alistair Choat), kurš kopā ar meitu pārvalda bāru pēdējos 12 gadus, cenšas to padarīt par unikālu vietu, kas izceļas starp pilsētā plaši izplatītajām restorānu un bāru ķēdēm. Pirms vairākiem gadiem Alistērs pieņēma drosmīgu lēmumu atvērt Londonā pirmo veģetāriešu krodziņu, kas radīja lielu interesi un acumirklī iekaroja veģetāriešu sirdis un vēderus.

Nu Alistērs spēris vēl drosmīgāku lēmumu, padarot savu bāru par pirmo, kurā ļauts baudīt dzērienus pa pliko. Lai arī darbinieki un viesi varēs būt kaili, tam tiks paredzēta īpaša zona, lai šī pikantā izklaide netraucētu citus, kuriem par nūdistiem ir negatīvs viedoklis.

Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com

Turība - 3385
BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv