Jaunais «Discovery Sport» ir pielāgots ikvienam ģimenes piedzīvojumam

"Land Rover" automašīnas ļauj baudīt brīvību, neatkarīgi no tā, vai vedat bērnus uz skolu vai dodaties tālā ceļojumā ar ģimeni, piepildot savu dzīvi ar jauniem piedzīvojumiem un atklājumiem. Jaunais, kompaktais augstākās klases pilsētas visurgājējs "Discovery Sport" ir kļuvis vēl efektīvāks, tehnoloģiski progresīvāks un praktiskāks, garantējot pasažieru drošību un ērtību jebkādos apstākļos.

Pēdējos 30 gadus "Discovery" ģimenei raksturīgo piedzīvojumu garu iemieso arī jaunais "Discovery Sport" – ievērojama oriģinālā modeļa evolūcija, kas garantē bezkompromisa veiktspēju. Universālajā, plašajā, ērtajā un klusajā 5 sēdvietu (ar papildus ierīkojamām 2 sēdvietām) salonā atradīsit pilnībā atjaunotu infoizklaides saskarni, jaunākās sakaru sistēmas un iespēju konfigurēt sēdvietas 24 kombinācijās. Bez parastā dzinēja automašīnā ierīkots arī 48 voltu jaudas hibrīddzinējs (MHEV), lai palīdzētu samazināt emisijas un degvielas patēriņu.

"Discovery" preču zīmes dizaina elementi, ieskaitot no vējstikla puses atvāžamo dzinēja pārsegu, pakāpeniski paaugstinošos virsbūves viduslīniju un sašaurinošos jumtu, nav izmainīti, taču jaunās modeļa versijas ārpuses dizains ir drosmīga oriģinālā modeļa dizaina interpretācija. Proporcijas ir optimāli sabalansētas, lai ar jauniem zīmolam raksturīgajiem LED priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem, kā arī jaunām priekšējām restītēm un bamperiem radītu vēl ievērojamāku automašīnas vizuālo tēlu.

Salonā ierīkota digitālā infoizklaides sistēma "Touch Pro", turklāt tā apdarei izmantots vēl vairāk augstākās klases materiālu, kas ļaus baudīt ne vien praktisku, bet arī kvalitatīvi ierīkotu telpu. Atjaunotais visu trīs rindu sēdekļu dizains nodrošina lielāku komfortu un daudzveidību. 40:20:40 attiecībā sadalīto otrās rindas sēdekli var noliekt un pabīdīt, kas nodrošina iespēju izvēlēties no 24 sēdekļu kombinācijām un pielāgot automašīnas salonu savām individuālajām vajadzībām jebkurā situācijā – vedot bērnus uz skolu vai ģimenes brīvdienu laikā.

Jaunais "Discovery Sport " ir kļuvis vēl universālāks – salonā ir vairāk vietas nelielu priekšmetu glabāšanai, turklāt automašīnā ir ierīkota par 20 procentiem ietilpīgāka degvielas bāka (līdz 65 l). Papildus pasūtot brīvā laika atslēgu "Activity Key", kompaktais pilsētas visurgājējs kļūs vēl praktiskāks, ļaujot Jums doties jebkādos piedzīvojums kopā ar visu ģimeni.

Projektējot jauno "Discovery Sport", ņēmta vērā arī tā ietekme uz vidi, tādēļ automašīnā ierīkojts 48 voltu jaudas hibrīddzinējs (MHEV). Pirmo ar šo sistēmu aprīkoja "Range Rover Evoque" modeli. Sistēma izmanto blakus dzinējam ierīkotu ar siksnu darbināmu starteri-ģeneratoru, kas zem automašīnas grīdas ierīkotā akumulatorā uzkrāj enerģiju, kas parasti tiek zaudēta bremzēšanas laikā.

Braucot ar mazāku nekā 17 km/h ātrumu un vadītājam bremzējot, dzinējs izslēdzas. Nospiežot gāzes pedāli, akumulatorā glabājamā enerģija tiek izmantota, lai palīdzētu automašīnai uzņemt ātrumu un samazinātu degvielas patēriņu. Jaunais dzinējs un transmisija ir izsmalcināti, klusi un efektīvi, kā arī nodrošina ievērojami mazāku degvielas patēriņu, lai arī kur Jūs brauktu – ar bērniem uz skolu, pa apvidus ceļiem vai Alpu serpentīniem.

Jaunais "Discovery Sport" ir uzprojektēts, lai apmierinātu mūsdienu ģimenes digitālās vajadzības. Tajā var ierīkot viedo atpakaļskata spoguli, kas ar vienas pogas palīdzību kļūst par augstas izšķirtspējas ekrānu, ļaujot pārredzēt visu, kas notiek aiz Jūsu automašīnas. Spogulis, savienots ar kameru, kas ierīkota virs aizmugurējā stikla, nodrošina plašāku redzamības lauku (50 grādu leņķī) un labāku redzamību slikta apgaismojuma apstākļos. Turklāt Jūsu redzamību vairs neierobežos otrajā rindā sēdošie pasažieri vai bagāžas nodalījumā pārvadājamie liela izmēra objekti.

Automašīnā ierīkotā "Ground View" sistēma palīdzēs vadītājiem manevrēt gar augstām apmalēm vai izbraukt bedrainus ceļus, ko nodrošina zem automašīnas ierīkota kamera, kas skārienekrānā projicē virtuālu 180 grādu skatu. Šis ir "Land Rover" 2014. gadā pirmo reizi prezentētās "Caurredzamā motora pārsega" tehnoloģijas īstenojums, kas motora pārsegu padara neredzamu.

Jaunais "Discovery Sport" ir īsta "Land Rover" automašīna, kurā apvienojas efektivitāte jebkādos braukšanas un laika apstākļos, ieskaitot spēju izbraukt 600 mm dziļu braslu, visu riteņu piedziņas sistēmu un otrās paaudzes aktīvās piedziņas sistēmu (atkarībā no dzinēja jaudas). Sistēma "Terrain Response 2" automātiski nosaka ceļa apstākļus un attiecīgi regulē griezes momenta sadali, savukārt uzlabotā vilkšanas palīgsistēma palīdz intuitīvāk un drošāk veikt manevrus ar piekabi (līdz 2500 kg).

Visās šī modeļa automašīnās, neatkarīgi no komplektācijas, ir ierīkota atpakaļskata kamera un citas vadītāja palīgsistēmas, tostarp, adaptīvā kruīza kontrole ar stūrēšanas palīgsistēmu, kas, ņemot vērā ceļa apzīmējumu, iecentrē automašīnu braukšanas joslā un saglabā drošu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim. Tāpat automašīnā ir ierīkota joslas saglabāšanas palīgsistēma, kas ļauj nenovirzīties no braukšanas joslas, autonomā avārijas bremzēšanas sistēma un vadītāja stāvokļa novērošanas sistēma.

Pirmās "Discovery Sport" automašīnas Latvijā parādīsies jau šajā rudenī.

Avots: Inchcape Motors Latvia SIA

Turība - 3385
Ceļotāju stāstu vakars Valmierā

Ceļotāju stāstu vakars Valmierā

25.septembrī plkst. 18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina uz rudens sezonas pirmo Ceļotāju stāstu vakaru par izaicinošu pārgājienu Igaunijā. Pieredzes stāstos dalīsies ceļojumu grupu vadītāja Agnese Kalniņa.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Supercena uz Turciju 26/09 no 237 € !

Supercena uz Turciju 26/09 no 237 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju no Viļņas lidostas 26/09 uz 3 dienām no 237 € !

EUR 237 | Hot Travel

Zelta rudens Siguldā un Bīriņos- 05.10.201

Zelta rudens Siguldā un Bīriņos- 05.10.201

Zelta rudens ir jābauda Siguldā. dodamies vienā no skaistākajām rudens ekskursijām- Zelta rudens Siguldā un Bīrinos, 05.10.2019

EUR 20 | Nikos Travel

Liepāja ielūdz uz Restorānu nedēļu!

Liepāja ielūdz uz Restorānu nedēļu!

No 23. līdz 29. septembrim Liepājā norisināsies Restorānu nedēļa. Vai galdiņu jau rezervēji?

Liepājas reģiona TIB

Ekskursiju tūre uz Filipīnas

Ekskursiju tūre uz Filipīnas

Ceļojuma cena no 899 EUR + eksk. pakete 399 EUR. Izlidošana no Rīgas.

EUR 899 | Antario

Īpaša cena!  🚌Krakova - Čenstohova

Īpaša cena! 🚌Krakova - Čenstohova

Īpaša cena! 🚌Krakova - Čenstohova🚌 Rezervē mājaslapā ātri un ērti

VRK Travel

Amerikas Zelta izlase un Ņujorka

Amerikas Zelta izlase un Ņujorka

Līdzās pasaules metropolēm ASV atrodas arī pasaulē krāšņākās dabas bagātības! Dodies uz Lielo iespēju zemi un izbaudi to!

EUR 4990 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv