Redakcijas sadaļu atbalsta

Jaunais «Discovery Sport» ir pielāgots ikvienam ģimenes piedzīvojumam

Jaunais «Discovery Sport» ir p

Foto: inchcape.lv

"Land Rover" automašīnas ļauj baudīt brīvību, neatkarīgi no tā, vai vedat bērnus uz skolu vai dodaties tālā ceļojumā ar ģimeni, piepildot savu dzīvi ar jauniem piedzīvojumiem un atklājumiem. Jaunais, kompaktais augstākās klases pilsētas visurgājējs "Discovery Sport" ir kļuvis vēl efektīvāks, tehnoloģiski progresīvāks un praktiskāks, garantējot pasažieru drošību un ērtību jebkādos apstākļos.

Pēdējos 30 gadus "Discovery" ģimenei raksturīgo piedzīvojumu garu iemieso arī jaunais "Discovery Sport" – ievērojama oriģinālā modeļa evolūcija, kas garantē bezkompromisa veiktspēju. Universālajā, plašajā, ērtajā un klusajā 5 sēdvietu (ar papildus ierīkojamām 2 sēdvietām) salonā atradīsit pilnībā atjaunotu infoizklaides saskarni, jaunākās sakaru sistēmas un iespēju konfigurēt sēdvietas 24 kombinācijās. Bez parastā dzinēja automašīnā ierīkots arī 48 voltu jaudas hibrīddzinējs (MHEV), lai palīdzētu samazināt emisijas un degvielas patēriņu.

"Discovery" preču zīmes dizaina elementi, ieskaitot no vējstikla puses atvāžamo dzinēja pārsegu, pakāpeniski paaugstinošos virsbūves viduslīniju un sašaurinošos jumtu, nav izmainīti, taču jaunās modeļa versijas ārpuses dizains ir drosmīga oriģinālā modeļa dizaina interpretācija. Proporcijas ir optimāli sabalansētas, lai ar jauniem zīmolam raksturīgajiem LED priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem, kā arī jaunām priekšējām restītēm un bamperiem radītu vēl ievērojamāku automašīnas vizuālo tēlu.

Salonā ierīkota digitālā infoizklaides sistēma "Touch Pro", turklāt tā apdarei izmantots vēl vairāk augstākās klases materiālu, kas ļaus baudīt ne vien praktisku, bet arī kvalitatīvi ierīkotu telpu. Atjaunotais visu trīs rindu sēdekļu dizains nodrošina lielāku komfortu un daudzveidību. 40:20:40 attiecībā sadalīto otrās rindas sēdekli var noliekt un pabīdīt, kas nodrošina iespēju izvēlēties no 24 sēdekļu kombinācijām un pielāgot automašīnas salonu savām individuālajām vajadzībām jebkurā situācijā – vedot bērnus uz skolu vai ģimenes brīvdienu laikā.

Jaunais "Discovery Sport " ir kļuvis vēl universālāks – salonā ir vairāk vietas nelielu priekšmetu glabāšanai, turklāt automašīnā ir ierīkota par 20 procentiem ietilpīgāka degvielas bāka (līdz 65 l). Papildus pasūtot brīvā laika atslēgu "Activity Key", kompaktais pilsētas visurgājējs kļūs vēl praktiskāks, ļaujot Jums doties jebkādos piedzīvojums kopā ar visu ģimeni.

Projektējot jauno "Discovery Sport", ņēmta vērā arī tā ietekme uz vidi, tādēļ automašīnā ierīkojts 48 voltu jaudas hibrīddzinējs (MHEV). Pirmo ar šo sistēmu aprīkoja "Range Rover Evoque" modeli. Sistēma izmanto blakus dzinējam ierīkotu ar siksnu darbināmu starteri-ģeneratoru, kas zem automašīnas grīdas ierīkotā akumulatorā uzkrāj enerģiju, kas parasti tiek zaudēta bremzēšanas laikā.

Braucot ar mazāku nekā 17 km/h ātrumu un vadītājam bremzējot, dzinējs izslēdzas. Nospiežot gāzes pedāli, akumulatorā glabājamā enerģija tiek izmantota, lai palīdzētu automašīnai uzņemt ātrumu un samazinātu degvielas patēriņu. Jaunais dzinējs un transmisija ir izsmalcināti, klusi un efektīvi, kā arī nodrošina ievērojami mazāku degvielas patēriņu, lai arī kur Jūs brauktu – ar bērniem uz skolu, pa apvidus ceļiem vai Alpu serpentīniem.

Jaunais "Discovery Sport" ir uzprojektēts, lai apmierinātu mūsdienu ģimenes digitālās vajadzības. Tajā var ierīkot viedo atpakaļskata spoguli, kas ar vienas pogas palīdzību kļūst par augstas izšķirtspējas ekrānu, ļaujot pārredzēt visu, kas notiek aiz Jūsu automašīnas. Spogulis, savienots ar kameru, kas ierīkota virs aizmugurējā stikla, nodrošina plašāku redzamības lauku (50 grādu leņķī) un labāku redzamību slikta apgaismojuma apstākļos. Turklāt Jūsu redzamību vairs neierobežos otrajā rindā sēdošie pasažieri vai bagāžas nodalījumā pārvadājamie liela izmēra objekti.

Automašīnā ierīkotā "Ground View" sistēma palīdzēs vadītājiem manevrēt gar augstām apmalēm vai izbraukt bedrainus ceļus, ko nodrošina zem automašīnas ierīkota kamera, kas skārienekrānā projicē virtuālu 180 grādu skatu. Šis ir "Land Rover" 2014. gadā pirmo reizi prezentētās "Caurredzamā motora pārsega" tehnoloģijas īstenojums, kas motora pārsegu padara neredzamu.

Jaunais "Discovery Sport" ir īsta "Land Rover" automašīna, kurā apvienojas efektivitāte jebkādos braukšanas un laika apstākļos, ieskaitot spēju izbraukt 600 mm dziļu braslu, visu riteņu piedziņas sistēmu un otrās paaudzes aktīvās piedziņas sistēmu (atkarībā no dzinēja jaudas). Sistēma "Terrain Response 2" automātiski nosaka ceļa apstākļus un attiecīgi regulē griezes momenta sadali, savukārt uzlabotā vilkšanas palīgsistēma palīdz intuitīvāk un drošāk veikt manevrus ar piekabi (līdz 2500 kg).

Visās šī modeļa automašīnās, neatkarīgi no komplektācijas, ir ierīkota atpakaļskata kamera un citas vadītāja palīgsistēmas, tostarp, adaptīvā kruīza kontrole ar stūrēšanas palīgsistēmu, kas, ņemot vērā ceļa apzīmējumu, iecentrē automašīnu braukšanas joslā un saglabā drošu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim. Tāpat automašīnā ir ierīkota joslas saglabāšanas palīgsistēma, kas ļauj nenovirzīties no braukšanas joslas, autonomā avārijas bremzēšanas sistēma un vadītāja stāvokļa novērošanas sistēma.

Pirmās "Discovery Sport" automašīnas Latvijā parādīsies jau šajā rudenī.

Avots: Inchcape Motors Latvia SIA

Turība - 3361
Darba piedāvājums!

Darba piedāvājums!

aicina savā komandā pārdošanas nodaļās vadītāju.

TBS

Supercena uz Turciju 30/06 no 319 € !

Supercena uz Turciju 30/06 no 319 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju 30/06 uz nedēļu no 319 € !

EUR 319 | Hot Travel

Jūras svētki Ventspilī!

Jūras svētki Ventspilī!

Vasaras skaistākie svētki- Jūras svētki Ventspilī. Jautrība, dziesmas, dejas, tirdziņš un lielisks noskaņojums, tikai 20 EUR, izbraukšana 13.07.2019

EUR 20 | Nikos Travel

Karaliskas izklaides Rundāles pusē

Karaliskas izklaides Rundāles pusē

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 29.06.19 - 1 Diena. Rundāles pils un dārzs, Karameļu darbnīca, Lielvircavas muiža

EUR 33 | AP SAULI

Madeira - sala, kur vasara nebeidzas

Madeira - sala, kur vasara nebeidzas

Madeiras salā visu gadu ir vienāda diennakts temperatūra ~20 grādiem, tādēļ tā vienmēr ir pievilcīga - saule, okeāns, garšīgās maltītes, slavenie vīni. Izbaudi!

EUR 1795 | Jēkaba Ceļojumi

Singapūra-Malaizija ar atpūtu Langkavī

Singapūra-Malaizija ar atpūtu Langkavī

Izlidošana no Rīgas. Ceļojuma cena 869 EUR + eksk. pakete 299 EUR.

EUR 869 | Antario

Apskatīt atsauksmes var šeit: 👇

Apskatīt atsauksmes var šeit: 👇

Dārgie draugi, daudzi dalās ar saviem iespaidiem no mūsu ceļojumiem. 🌏 Tas ir svarīgi gan mums, gan citiem ceļotajiem! 😍

VRK Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv