Redakcijas sadaļu atbalsta

«Renault» visspējīgākais auto uzstāda rekordu Nirburgringas trasē

Renault prezentē MEGANE R.S. TROPHY-R. Tas ir turpinājums stāstam, kas aizsākās pirms 15 gadiem. Tāpat kā priekšgājēji, šis auto uzstādījis jaunu rekordu (07'40''100)  Nordschleife trasē priekšpiedziņas ielas automašīnu kategorijā. Šis modelis iemūžina Renault Sport aizrautību, tiecoties pretī izaicinājumiem un sasniegumiem.

  • Lai gan Renault MEGANE R.S. TROPHY-R aprīkots ar tādu pašu 300 ZS dzinēju kā Megane R.S. Trophy, auto ir par 130 kg vieglāks, ar labāku aerodinamiku, un tam radikāli uzlabota šasija labākai saķerei ar ceļu.

  • Renault MEGANE R.S. TROPHY-R tiks saražots ierobežotā skaitā - vien pāris simtos eksemplāru, un pārdošanā nonāks 2019. gada beigās.

  • Renault Sport sadarbojas ar dažiem no atpazīstamākajiem speciālistiem savā jomā: Akrapovič, Brembo, Bridgestone, Öhlins un Sabelt.

MEGANE R.S. TROPHY-R pirmo reizi plašākai publikai būs skatāmi 24. maijā pirms Formula One Grand Prix 1™ Monako posma, un pie stūres šiem auto būs F1 komandas braucēji Daniels Rikardo un Niko Hilkenbergs.

Turpinot Renault Sport tradīciju, par jaunās paaudzes Megane R.S. TROPHY-R veiktspējas rādītājiem jāpateicas ne tikai jaudai, jo 300 ZS dzinējs ir aizgūts no Megane R.S. Trophy modeļa, kas nāca klajā 2019. gada sākumā. Renault MEGANE R.S. TROPHY-R ļoti īsā laikā izstrādāja neliela, taču aizrautīga komanda, koncentrējoties uz trim galvenajiem aspektiem - maksimālu svara samazināšanu (šis auto ir līdz pat 130 kg vieglāks par Megane R.S. Trophy atkarībā no komplektācijas), uzlabotu aerodinamiku un radikālu šasijas pārveidošanu.

Rezultāts ir elpu aizraujošs - 2019. gada 5. aprīlī MEGANE R.S. TROPHY-R Nirburgringas trases Nordšlaifes konfigurācijā uzstādīja jaunu rekordu priekšpiedziņas ielas automašīnu kategorijā, nobraucot 73 apļus un 20 832 km (07'40''100).

Megane R.S. un Nirburgringas stāsts ilgst vairāk nekā desmit gadus. Tas aizsākās 2008. gadā ar pirmo rekordu priekšpiedziņas ielas automašīnu kategorijā: Megane R.S. R26 paveica apli 8 minūtēs un 17 sekundēs. Šis rezultāts pēc 3 gadiem tika pārspēts ar otrās paaudzes Megane R.S. versiju, kuru vadīja Renault testa pilots Lorāns Hurgons (8'07''97). 2014. gadā viņam pirmo reizi izdevās iekļauties 8 minūtēs (7'54''36), pilotējot Megane III R.S. Trophy-R versiju. Hurgons bija pie pēdējās paaudzes MEGANE R.S. TROPHY-R stūres, arī uzstādot jauno latiņu, kas ar katru gadu kļūst arvien grūtāks uzdevums.

Renault MEGANE R.S. TROPHY-R būs pieejams ierobežotā skaitā - vien pāris simtos eksemplāru, un pārdošanā nonāks 2019. gada beigās.

MEGANE R.S. TROPHY-R pirmo reizi plašākai publikai būs skatāmi 2019. gada 24. maijā, piektdienā pirms Monako Formula One Grand Prix 1™ posma, un pie stūres šiem auto būs F1 komandas braucēji Daniels Rikardo un Niko Hilkenbergs.

Renault Sport ap sevi pulcē stabilu un privileģētu partneru loku: izplūdes sistēmas ir Akrapovič pārziņā, par bremzēm rūpējas Brembo, Bridgestone gādā par riepām, Öhlins par amortizatoriem un Sabelt par sporta sēdekļiem.

Renault Sport - sacensību gars iekodēts DNS

Renault Sport radītie sporta auto sevī apkopo Renault 120 gadu autosacīkšu pieredzi, kā arī 40 gadu stāžu Formula 1®. Renault Sport pārņem autosportā izmantotas tehnoloģijas, un tas ir iespējams, pateicoties ciešai sadarbībai ar Renault Sport Cars un Renault Sport Racing inženieriem. Renault Sport uztur autosporta sacensību garu visos pasākumos, tajā skaitā R.S. Days.

Par Renault

Renault ir lielākais franču zīmols, kas aktīvi darbojas gandrīz 12 000 tirdzniecības vietās 134 valstīs. Renault atvieglo savu klientu dzīves jau 120 gadus. Zīmola galvenais ikdienas dzinulis ir aizrautība, un to parāda iedvesmojošie dizaini, dalība autosportā, kā arī fakts, ka Renault ir vadošais elektroauto ražotājs Eiropā.

Avots: LEAD. Korporatīvā komunikācija

Turība - 3361
Darba piedāvājums!

Darba piedāvājums!

aicina savā komandā pārdošanas nodaļās vadītāju.

TBS

Supercena uz Turciju 30/06 no 319 € !

Supercena uz Turciju 30/06 no 319 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju 30/06 uz nedēļu no 319 € !

EUR 319 | Hot Travel

Jūras svētki Ventspilī!

Jūras svētki Ventspilī!

Vasaras skaistākie svētki- Jūras svētki Ventspilī. Jautrība, dziesmas, dejas, tirdziņš un lielisks noskaņojums, tikai 20 EUR, izbraukšana 13.07.2019

EUR 20 | Nikos Travel

Karaliskas izklaides Rundāles pusē

Karaliskas izklaides Rundāles pusē

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 29.06.19 - 1 Diena. Rundāles pils un dārzs, Karameļu darbnīca, Lielvircavas muiža

EUR 33 | AP SAULI

Madeira - sala, kur vasara nebeidzas

Madeira - sala, kur vasara nebeidzas

Madeiras salā visu gadu ir vienāda diennakts temperatūra ~20 grādiem, tādēļ tā vienmēr ir pievilcīga - saule, okeāns, garšīgās maltītes, slavenie vīni. Izbaudi!

EUR 1795 | Jēkaba Ceļojumi

Singapūra-Malaizija ar atpūtu Langkavī

Singapūra-Malaizija ar atpūtu Langkavī

Izlidošana no Rīgas. Ceļojuma cena 869 EUR + eksk. pakete 299 EUR.

EUR 869 | Antario

Apskatīt atsauksmes var šeit: 👇

Apskatīt atsauksmes var šeit: 👇

Dārgie draugi, daudzi dalās ar saviem iespaidiem no mūsu ceļojumiem. 🌏 Tas ir svarīgi gan mums, gan citiem ceļotajiem! 😍

VRK Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv