Redakcijas sadaļu atbalsta

«Volvo Cars» ievieš «Care Key» kā standartu visos automobiļos drošai automobiļu koplietošanai

«Volvo Cars» ievieš «Care Key»

Foto: mmg.lv

Volvo Cars 2019. gada 9. aprīlī prezentēja "Care Key", kas ļauj katram Volvo pircējam uzstādīt ātruma limitu sev, saviem ģimenes locekļiem vai draugiem. Funkcija "Care Key" tiks iekļauta standarta aprīkojumā visiem Volvo automobiļiem, sākot ar 2021. modeļu gadu.

"Care Key" ļauj Volvo vadītājiem uzstādīt automobiļa ātruma ierobežojumus pirms šī automobiļa aizdošanas pārējiem ģimenes locekļiem vai jaunākiem un nepieredzējušākiem autovadītājiem, piem., jauniešiem, kuri tikai nesen saņēmuši vadītāja apliecību.

"Care Key" izlaide seko iepriekš martā veiktajam paziņojumam, ka Volvo Cars no 2020. gada ierobežos visu savu automobiļu maksimālo ātrumu līdz 180 km/h, lai nopietni brīdinātu visus par ātruma pārsniegšanas bīstamību.

Volvo Cars ģenerāldirektors Hakans Samuelsons teica, ka vēlas uzsākt jautājuma apspriešanu - vai automobiļu ražotājiem ir tiesības vai varbūt pat pienākums uzstādīt automobiļos tehnoloģijas, kas regulē vadītāja rīcību? Tagad, kad šāda tehnoloģija ir pieejama izmantošanai, šis jautājums kļūst vēl svarīgāks.

Ātruma ierobežojums un "Care Key" pieder pie šīs iniciatīvas un kalpo par piemēru, kā automobiļu ražotāji var aktīvi uzņemties atbildību par nāvējošu satiksmes negadījumu izskaušanu, veicinot apdomīgāku rīcību no autovadītāju puses.

"Mēs uzskatām, ka automobiļu ražotājam ir pienākums palīdzēt satiksmes drošības uzlabošanā," uzsvēra Samuelsona kungs. "Mūsu nesen izziņotais ātruma ierobežojums atbilst šādam uzskatam, un "Care Key" ir vēl viens piemērs. Daudzi cilvēki vēlas iespēju koplietot savu automobili ar draugiem un ģimenes locekļiem, taču nav pārliecināti, vai tie uz ceļa būs pietiekamā drošībā. "Care Key" nodrošina labu risinājumu un sniedz lielāku sirdsmieru."

Līdz ar potenciālajiem drošības ieguvumiem tādas funkcijas kā ātruma ierobežojums un "Care Key" varētu sniegt Volvo vadītājiem arī finansiālu ieguvumu. Uzņēmums pašlaik aicina apdrošināšanas sabiedrības vairākos tirgos apspriest iespēju piedāvāt īpaši labvēlīgus apdrošināšanas nosacījumus Volvo īpašniekiem, kuri izmanto šīs drošības funkcijas.

Specifiski darījumi un nosacījumi būs atkarīgi no vietējo tirgu apstākļiem, taču Volvo Cars paredz jau drīz izziņot pirmo no vairākiem noslēgtajiem līgumiem ar nacionālajām apdrošināšanas kompānijām.

"Ja mēs varam veicināt un atbalstīt saprātīgāku braukšanas stilu ar tādu tehnoloģiju palīdzību, kas neļauj vadītājiem lieki riskēt, tas gluži loģiski arī pozitīvi ietekmētu apdrošināšanas prēmijas," piebilda Samuelsona kungs.

Avots: Mūsa motors group

photo

Delfinārijs un jūras muzejs- 04.05.2019

Pavasarīgs brauciens uz Delfināriju un Jūras muzeju, brīvdiena visai ģimenei tikai par 21 EUR- 27.04.2019

EUR 21 | 28.04.2019 | Nikos Travel

photo

Ceļojumi uz Ēģipti 29/04 no 415 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Šarmelšeihu no Viļņas lidostas 29/04 uz nedēļu no 415 € !

EUR 415 | 30.04.2019 | Hot Travel

photo

Akcija Vytautas Mineral SPA Birštonā.

Akcija spēkā tikai līdz 21.decembrim. Iebraukšana jebkuros datumos no 15.01.2019. līdz 01.12.2019.

EUR 69 | 05.05.2019 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Atrakciju parki Vācijā

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 12.06.19 - 6 Dienas. Valsrodes punu dārzs, Serengati parks, Heide parks, Tropical Islands, Veselības apdrošināšana

EUR 265 | 04.06.2019 | AP SAULI

photo

APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI / DUBAIJA /

GARANTĒTS Lidojumi katru nedēļu Rezervēt online ļoti viegli: 👉 Izvēlies galamērķi ➡️ spied "Aprēķināt ceļojumu"

VRK Travel

photo

Brīvdienas saulainajā Grieķijā

Grieķijā vēstures bagātības nav apslēptas tikai muzeju plauktos, tās ir visapkārt - ielās, laukumos, senu pilsētu drupās! Izzini seno rietumu civilizācijas zemi

EUR 1369 | 31.07.2019 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv