Redakcijas sadaļu atbalsta

«Volvo Cars» ievieš «Care Key» kā standartu visos automobiļos drošai automobiļu koplietošanai

Volvo Cars 2019. gada 9. aprīlī prezentēja "Care Key", kas ļauj katram Volvo pircējam uzstādīt ātruma limitu sev, saviem ģimenes locekļiem vai draugiem. Funkcija "Care Key" tiks iekļauta standarta aprīkojumā visiem Volvo automobiļiem, sākot ar 2021. modeļu gadu.

"Care Key" ļauj Volvo vadītājiem uzstādīt automobiļa ātruma ierobežojumus pirms šī automobiļa aizdošanas pārējiem ģimenes locekļiem vai jaunākiem un nepieredzējušākiem autovadītājiem, piem., jauniešiem, kuri tikai nesen saņēmuši vadītāja apliecību.

"Care Key" izlaide seko iepriekš martā veiktajam paziņojumam, ka Volvo Cars no 2020. gada ierobežos visu savu automobiļu maksimālo ātrumu līdz 180 km/h, lai nopietni brīdinātu visus par ātruma pārsniegšanas bīstamību.

Volvo Cars ģenerāldirektors Hakans Samuelsons teica, ka vēlas uzsākt jautājuma apspriešanu - vai automobiļu ražotājiem ir tiesības vai varbūt pat pienākums uzstādīt automobiļos tehnoloģijas, kas regulē vadītāja rīcību? Tagad, kad šāda tehnoloģija ir pieejama izmantošanai, šis jautājums kļūst vēl svarīgāks.

Ātruma ierobežojums un "Care Key" pieder pie šīs iniciatīvas un kalpo par piemēru, kā automobiļu ražotāji var aktīvi uzņemties atbildību par nāvējošu satiksmes negadījumu izskaušanu, veicinot apdomīgāku rīcību no autovadītāju puses.

"Mēs uzskatām, ka automobiļu ražotājam ir pienākums palīdzēt satiksmes drošības uzlabošanā," uzsvēra Samuelsona kungs. "Mūsu nesen izziņotais ātruma ierobežojums atbilst šādam uzskatam, un "Care Key" ir vēl viens piemērs. Daudzi cilvēki vēlas iespēju koplietot savu automobili ar draugiem un ģimenes locekļiem, taču nav pārliecināti, vai tie uz ceļa būs pietiekamā drošībā. "Care Key" nodrošina labu risinājumu un sniedz lielāku sirdsmieru."

Līdz ar potenciālajiem drošības ieguvumiem tādas funkcijas kā ātruma ierobežojums un "Care Key" varētu sniegt Volvo vadītājiem arī finansiālu ieguvumu. Uzņēmums pašlaik aicina apdrošināšanas sabiedrības vairākos tirgos apspriest iespēju piedāvāt īpaši labvēlīgus apdrošināšanas nosacījumus Volvo īpašniekiem, kuri izmanto šīs drošības funkcijas.

Specifiski darījumi un nosacījumi būs atkarīgi no vietējo tirgu apstākļiem, taču Volvo Cars paredz jau drīz izziņot pirmo no vairākiem noslēgtajiem līgumiem ar nacionālajām apdrošināšanas kompānijām.

"Ja mēs varam veicināt un atbalstīt saprātīgāku braukšanas stilu ar tādu tehnoloģiju palīdzību, kas neļauj vadītājiem lieki riskēt, tas gluži loģiski arī pozitīvi ietekmētu apdrošināšanas prēmijas," piebilda Samuelsona kungs.

Avots: Mūsa motors group

Turība - 3361
Delfinārijs un Jūras muzejs- 20.07.2019

Delfinārijs un Jūras muzejs- 20.07.2019

Vasarīgs brauciens uz Delfināriju un Jūras muzeju, brīvdiena visai ģimenei tikai par 21 EUR- 26.07.2019

EUR 21 | Nikos Travel

Hanoja ar Aeroflot!

Hanoja ar Aeroflot!

Laiks plānot savu ziemas atpūtu!

TBS

Ceļojumi uz Turciju 04/08 no 456 € !

Ceļojumi uz Turciju 04/08 no 456 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju 04/08 uz nedēļu no 456 € !

EUR 456 | Hot Travel

Atpūta sanatorijā Egle+ (atlaides)

Atpūta sanatorijā Egle+ (atlaides)

Sanatorija „Egle+” - ir ārstēšanās un rehabilitācijas centrs ar senām tradīcijām.

EUR 64 | Astra Tūre / AvioKases.lv

😍FRANCIJAS ŠVEICE

😍FRANCIJAS ŠVEICE

😍FRANCIJAS ŠVEICE BRĪNIŠĶĪGA MAZAS VALSTS DAĻIŅA AR EZERIEM UN GLEZNAINIEM SKATIEM😍 + 🎁 2 EKSKURSIJAS 09.08.2019 - 14.08.2019 ❗️AKCIJA - 259 EUR 👉Rezervējie

VRK Travel

VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī gan arhitektūras pērles, gan unikālas dabas ainavas Daugavas augštecē, dabas parka "Daugavas loki teritorijā"

TAKA

Saulainā Bulgārija

Saulainā Bulgārija

Izbraukums no Rīgas. Izbraukšanas datumi: 15.08.2019; 12.09.2019. Ceļojuma cena 329.00 EUR.

Antario

Ķīnas dabas un mazpilsētu šarms

Ķīnas dabas un mazpilsētu šarms

Ķīna nav valsts - tā ir pavisam cita pasaule. Teiksmainu pūķu un neparastas auras zeme, kas aug un attīstās prātam neaptveramā ātrumā. Ir vērts iepazīties!

EUR 2280 | Jēkaba Ceļojumi

Lētas aviobiļetes

Lētas aviobiļetes

Laipni lūgti Aviokase.lv – gudru ceļojumu mājaslapā.

EUR 23 | Astra Tūre Daugavpils

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv