Maršrutā Rīga - Stokholma ar kuģi devušies vairāk nekā 7.6 miljoni ceļotāju

Tallink ar prieku paziņo, ka aprīļa sākumā uzņēmums svin Rīga – Stokholma līnijas 13. dzimšanas dienu. 13 gadu laikā uzņēmums maršrutā starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām ir apkalpojis vairāk nekā 7.6 miljonus ceļotāju.

AS Tallink Grupp šogad atzīmē 30. jubileju, no kuriem 13 gadus arī Latvijā. AS Tallink Latvija darbojas 13 gadus, kopš 2006. gada, kad ar pirmo reisu 2006. gada 6. aprīlī tika atklāta līnija Rīga – Stokholma. Maršrutā šobrīd katru dienu kursē kuģi Isabelle un Romantika, nodrošinot ikdienas pasažieru, pasažieru transportlīdzekļu un kravas pārvadājumu satiksmi starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām.

"Latvija ir viena no Tallink Grupas mūsu četriem galvenajiem tirgiem papildus Igaunijai, Somijai un Zviedrijai. Esmu ļoti pagodināts, ka ar Rīgas – Stokholmas maršrutu 13 gadus mēs esam spējuši atbalstīt Latvijas tūrisma attīstību un Latvijas ekonomiku, katru gadu nodrošinot darbu simtiem cilvēku gan mūsu Tallink Latvija uzņēmumā, gan mūsu biznesa partneru un piegādātāju uzņēmumos Latvijā," sacīja Paavo Nõgene, AS Tallink Grupp CEO.

"Tallink Grupas 30. jubilejas gadā mums ir skaidrs mērķis turpināt attīstīt mūsu Grupu kopumā un mūsu darbības katrā no tirgiem, ieskaitot Latviju, lai pēc 17 gadiem mums būtu daudz iemeslu pulcēties kopā atkal un svinēt Tallink Latvija 30. Un visiem mūsu kaimiņiem Latvijā mans vēstījums ir – visi gaidīti uz kuģa klāja!" papildināja Paavo Nõgene.

AS Tallink Grupp jūras satiksmi maršrutā starp Rīgu un Stokholmu ir nodrošinājusi ar vairākiem kuģiem, pastāvīgi uzlabojot maršrutu ar aizvien modernākiem un lielākiem. 2006. gada 6. aprīlī maršrutu atklāja ar kuģi Fantaasia, kuru nomainīja Regina Baltica. Līnijā kursējuši arī kuģi Vanna Tallinn un Silja Festival. Šobrīd ikdienas satiksmi nodrošina kruīza kuģi Isabelle un Romantika.

Hillard Taur, AS Tallink ģenerāldirektors, stāstot par maršruta attīstību sacīja: "Mēs esam vienīgais kuģniecības uzņēmums, kas nodrošina regulārus pasažieru, transportlīdzekļu un kravu pārvadājumus starp Rīgu un Stokholmu jau 13 gadus. Mēs arī nodrošinām sinerģiju ar citiem Tallink Grupas maršrutiem Zviedrijā, Somijā un Igaunijā, piedāvājot un paplašinot ērtas un interesantas ceļošanas iespējas no Rīgas."

 "Uzlabojot maršrutu ar jaunākiem un lielākiem kuģiem un veicot pastāvīgus un ilgstošus ieguldījumus maršruta attīstībā, investējot kuģa tehniskā un publisko telpu atjaunošanā, pasažieru ērtībās un pakalpojumu kvalitātē, mēs esam izauguši no 150 000 pasažieriem 2006. gadā līdz gandrīz 800 000 pasažieriem 2018. gadā," papildināja Hillard Taur.

13 gadu laikā maršrutā starp Rīgu un Stokholmu kopumā uz 6 dažādiem kuģiem apkalpoti vairāk nekā 7.6 miljoni ceļotāji no dažādām valstīm ar vairāk nekā 200 dažādām tautībām. Līnijā ir pārvadāti vairāk nekā 910 000 pasažieru transportlīdzekļi un vairāk nekā 175 000 kravas vienības.

"Man ir bijis patiess prieks strādāt kopā ar manu krasta biroja un kuģu apkalpes komandām. Vēlos pateikt lielu paldies visiem uzņēmuma darbiniekiem, mūsu ceļotājiem un partneriem par to, ka esat kopā ar mums," sacīja Hillard Taur.

"Kopā mēs esam izveidojuši mūsu kuģošanas pieredzi un ieviesuši jaunas kruīza iespējas un pieredzi un kruīza ceļojumu tradīcijas Latvijas tirgū. Mēs arī esam laimīgi veicināt Rīgu un Latviju ārzemēs kā brīnišķīgus galamērķus, ko baudīt un atklāt, nodrošinot tūkstošiem tūristu ierašanos Rīgā ar mūsu kuģiem," noslēdza Hillard Taur.

Tallink Latvija nodrošina darba vietas vairāk nekā 600 darbiniekiem Latvijā. Arī kā lielais nodokļu maksātājs sniedz ieguldījumu Latvijas ekonomikā, kā arī nodrošina darbību sadarbības uzņēmumiem, kas gūst labumu no Tallink pārvadājumiem Latvijas tirgū.

Tallink Grupp

AS Tallink Grupp, kas šogad atzīmē 30. jubileju, no kuriem 13 gadus Tallink darbojas arī Latvijā, ir vadošā kuģniecības kompānija pasažieru, transportlīdzekļu un kravas pārvadājumu jomā Baltijas jūras Ziemeļu reģionā. Kompānijas īpašumā ir 14 kuģi, kas kursē ar Tallink un Silja Line zīmolu 7 dažādos maršrutos. AS Tallink Grupp pārvalda 4 viesnīcas – 3 Tallinā un 1 Rīgā. AS Tallink Grupp nodrošina darba vietas vairāk nekā 7 400 darbiniekiem sešās valstīs. 2018. gadā ar kompānijas kuģiem ceļoja gandrīz 9.8 miljoni pasažieri. AS Tallink Grupp kopš 2005. gada ir kotēta Tallinas biržā, kā arī Helsinku biržā kopš 2018. gada.

Avots: Tallink Latvija

TN - 3501
PROM NO VĪRUSIEM! – RĪCĪBAS PLĀNS

PROM NO VĪRUSIEM! – RĪCĪBAS PLĀNS

Šajā rudens-ziemas periodā ir ļoti svarīgi būt prom no pilsētas burzmas un liekiem kontaktiem. Un SANATORIJA – IR LABĀKAIS RISINĀJUMS šajā laikā! Tal:67735950

EUR 36 | Jantarnij Bereg

Klusums kā mūza attālinātam darbam

Klusums kā mūza attālinātam darbam

Darbs attālināti tur, kur valda klusums - izsmalcinātā dizaina viesnīcā. Ideāls risinājums produktīvai, drošai un radošai darba dienai vai pat nedēļai.

Grand Poet Hotel by Semarah

Jaungada vakariņas

Jaungada vakariņas

Restorāns SNOB aicina uz Jaunā gada vakariņām. Svinības pašā Rīgas centrā, krāšņā un iedvesmojošā dizaina atmosfērā baudot piecu kārtu vakariņas padarīs svētkus

EUR 85 | Grand Poet Hotel by Semarah

Adventes laiks Cēsīs

Adventes laiks Cēsīs

Sākot ar pirmo Adventes svētdienu, Cēsis pamazām pildīs Ziemassvētku noskaņa.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Restorāna SNOB ēdieni Tavās mājās!

Restorāna SNOB ēdieni Tavās mājās!

Ceļojums garšu pasaulē turpinās - mājās, darba vietās vai tepat Grand Poet Hotel dizaina numuros

Grand Poet Hotel by Semarah

Virtuālie un hibrīda pasākumi

Virtuālie un hibrīda pasākumi

Semarah Hotels komanda sadarbībā ar tehnoloģiju ekspertiem nodrošinās atbilstošāko un labāko virtuālo komponentu.

Grand Poet Hotel by Semarah

Miers un svaigums attālinātam darbam

Miers un svaigums attālinātam darbam

Veselīgs risinājums darbam attālināti: svaigs gaiss, aktīva atpūta, droša darba vide un radošas idejas.

EUR 50 | Lielupe by SemaraH Hotels

Romantikas brīvdienas, vakariņas, Jūrmala

Romantikas brīvdienas, vakariņas, Jūrmala

1 nakts Executive Suite numurā, brokastis un īpašās vakariņas numurā, Sea Wellness apmeklējums

EUR 180 | Estravel Latvia

Romantiska rudens atpūta Ungurmuižā

Romantiska rudens atpūta Ungurmuižā

Palutiniet sevi ar romantisku atpūtu! // Piedāvājums ietver nakšņošanu, ekskursiju pa muižu, brokastis un vakariņas

EUR 116 | Estravel Latvia

Ģimenes svētki. Atpūta Baltic Beach Hotel

Ģimenes svētki. Atpūta Baltic Beach Hotel

1 nakts ģimenei divistabu numurā, brokastis, svētku vakariņas, Sea Wellness apmeklējums // Dzimšanas diena, gadadiena vai vienkārši vēlēšanās sarīkot ģimenei!

EUR 180 | Estravel Latvia

Nakšņošana diviem Wellton Centrum Hotel

Nakšņošana diviem Wellton Centrum Hotel

1 nakts 2 personām Standarta numurā, spa zonas apmeklējums, brokastis // Wellton Centrum Hotel & SPA 4* atrodas Vecrīgas vēsturiskajā centrā.

EUR 39 | Estravel Latvia

Tavs birojs Baltic Beach Hotel, pusdienas

Tavs birojs Baltic Beach Hotel, pusdienas

Iekļautas pusdienas, kafija, ūdens, Powerlab Fitness apmeklējums, internets // Piedāvājums 1 vai 5 dienām, 1 – 2 personām, bez nakšņošanas (no ~8.00 – 19.00)

EUR 70 | Estravel Latvia

Ģimenes atpūta viesnīcā Neiburgs

Ģimenes atpūta viesnīcā Neiburgs

1 nakts ģimenei līdz 4 personām apartamentos, brokastis, sporta un atpūtas centra piedāvājums

EUR 72 | Estravel Latvia

Ģimenes atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

Ģimenes atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

Wellness centrā viesiem pieejams 25 m baseins ar kaskādēm, baseins bērniem, džakuzi, somu sauna, turku tvaika pirts un dušas // 3 vai 4 personām

EUR 132 | Estravel Latvia

Romantiska atpūta Mazmežotnes muižā

Romantiska atpūta Mazmežotnes muižā

Mazmežotnes muiža atrodas Lielupes senlejā un piedāvā atpūtu mājīgās, vēsturiski iekārtotās muižas istabās un, ēdināšanu muižas Kungu mājas restorānā

EUR 130 | Estravel Latvia

Atpūta Spa hotel Ezeri ar spa 2 personām

Atpūta Spa hotel Ezeri ar spa 2 personām

Izvēlieties sev atbilstošāko SPA hotel Ezeri piedāvājumu mierpilnai atpūtai, kas palīdzēs atgūt možumu, atbrīvot snaudošo enerģiju un saglabāt optimismu

EUR 100 | Estravel Latvia

Lauku tūrisma mītnes gaida ciemos!

Lauku tūrisma mītnes gaida ciemos!

Esam apkopojuši informāciju par lauku mītnēm, kas uzņem visus mierpilnai atpūtai, darbam vai mācībām, kā arī pašizolācijai vai karantīnai.

Lauku Ceļotājs

Pirts rituāls diviem. Rūmenes muiža

Pirts rituāls diviem. Rūmenes muiža

Izbaudiet mierpilnu atpūtu, un smelieties enerģiju no dabas un pirts autentiskos rituālos Rūmenes muižas pirts mājā pašā ezera krastā ar pirtnieku.

EUR 275 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv