Marta Kive: 7 atziņas par «MyFitness» centriem

Vairāku mēnešu garumā apmeklējot MyFitness, kā arī paralēli ielūkojoties citos Rīgas fitnesa klubos, rodas vairāki būtiski secinājumi. Tie, protams, vairāk vai mazāk ir balstīti uz personisko pieredzi, taču nav radušies tikai no vienas apmeklējuma reizes vien.

1. Atrašanās vieta

Klubi ērti izvietoti dažādās Rīgas vietās - gan tiem, kas vēlas sportot tuvāk mājām kādā no Rīgas mikrorajoniem vai tuvāk darbam centrā. Tiem, kas pārvietojas ar sabiedrisko transportu, vispār nav nekādu problēmu (ja nu vienīgi sporta somas nēsāšana līdzi), jo netālu no visiem klubiem ir sabiedriskā transporta pieturas. Attālumi ir nelieli un tos varēs pieveikt pat pēc kāju treniņu dienas. Kas attiecas uz tiem, kuri ikdienā brauc ar auto, un nevēlas maksāt par autostāvvietu, tad ir divi varianti – doties uz kādu no MyFitness klubiem, kas atrodas tirdzniecības centru telpās, vai pastrādāt līdz 20.00 vakarā un doties uz My Fitness Matīss, jo tad par autostāvvietu gandrīz vai pie pašām durvīm vairs nav jāmaksā.

2. Klubu iekārtojums

MyFitness tīklā ir gan ļoti plaši klubi, piemēram, Matīss un Galleria Riga, kā arī klubi ar ne tik plašām telpām, piemēram, Radisson BLU Daugava vai Domina. Te gan jāpiebilst, ka Radisson BLU Daugava telpu plašuma trūkumu atsver baseina esamība. Tiem, kuri nevēlas apmeklēt grupu nodarbības un pagrūstīties ar bariņu slapju cilvēku ģērbtuvēs, iesakām gan pirms kluba apmeklējuma iemest aci mājaslapā un noskaidrot, kad notiek grupu nodarbības. Ja telpas šķiet teju neciešami šauras, iesakām pārmaiņas pēc apmeklēt, piemēram, populāru fitnesa klubu tikai dāmām, kur, pildot vingrinājumu uz viena trenažiera, automātiski sanāk pildīt arī kādu citu vingrinājumu uz blakus trenažiera, un nākamajā reizē MyFitness telpas jau atkal šķitīs mājīgas un plašas. Visu iepazīst salīdzinājumā!

3. Publika

Kā jau visos fitnesa klubos, arī MyFitness publika iedalās vairākās daļās: tie, kas apmeklē grupu nodarbības; tie, kas apmeklē trenažieru zāli 1. un 2. janvārī un nedēļu pirms pludmales sezonas, kā arī tie, kas būs satiekami zālē gandrīz vai katru dienu. Ja kāds sporta zāles apmeklējumu vēlas apvienot, ar iepazīšanos ar kādu ārvalstu viesi vai tūristu, tad jāapmeklē Radisson BLU Daugava vai Galleria Riga, kur nereti dominē tieši ārvalstu viesi. Pārējos klubos, īpaši tajās daļās, kur tiek cilāti smagie un nopietnie svari, publika visbiežāk katru vakaru atkārtojas. Jāņem vērā, ka MyFitness apmeklē lielākoties uz savu fizisko formu orientēti, pieklājīgi un vispārpieņemtās normas zinoši cilvēki. Tas nozīmē, ka, diemžēl vai par laimi, neviens cits apmeklētājs jūs īpaši nepētīs, lai arī kādā fiziskajā formā jūs būtu. Parasti katrs ir iegrimis savā treniņā, vingrojumā vai telefona/trenažiera ekrānā ar austiņām ausīs. Tātad – no apkārtējiem nav jākaunas, bet īpašus uzmanības apliecinājumus arī var negaidīt. Tāpēc tiem, kuri fitnesa centrā vairāk vēlas iepazīties, nevis trenēties, šis laikam nebūs labākais risinājums. Šajā gadījumā iespējams labāk izvēlēties populāru fitnesa klubu, kas darbojas visi diennakti, bet tad dāmas riskē, ka pēc treniņa mājas var pieteikties pavadīt arī kāds netīkams pavadonis (ar "pieteikties pavadīt" domāts, ka vienkārši klusējot sāks nākt līdzi). Arī tas ir pārbaudīts un pieredzēts. Vēl kāda MyFitness iezīme – lielākoties nav manāmi cilvēki, kuri fitnesa klubu izmanto tikai pašiņu jeb selfiju taisīšanai. Tātad Jūs, ceļot smagas hanteles ar sarkanu seju, neriskējat iekļūt kāda cita sportotāja selfijā.

4. Tīrība

Kopumā šis aspekts vērtējams kā ļoti labs, protams, ja gadās nokļūt sieviešu ģērbtuvē vai dušā tikko pēc kādas grupas nodarbības beigām, tad apkārt noteikti būs daudz matu, bet pēc neilga brīža apkopēja to visticamāk jau būs atrisinājusi. Arī klubos, kur ir džakuzi, saunas un baseins, ir tīrs. Kas attiecas uz pašu trenažieru zāles daļu, kopumā apkopējas tur redzamas vairākas reizes dienā. Arī paši sportotāji pēc sevis lielākoties noslauka trenažierus, jo daudzviet ir pieejami speciāli līdzekļi un salvetes (regulāri tiek papildināti). Mēs sakām "lielākoties", jo gadās, ka cilvēki treniņa laikā izdala daudz šķidruma un pēc sevis nesaslauka vai notīra tikai trenažieri, uz grīdas atstājot peļķīti. Novērots, ka šādos gadījumos nākamais trenažiera lietotājs pats izlīdzas ar lielu kaudzi salvešu, bet noteikti var vērsties pie vienmēr laipnajām administratorēm, kas jautājumu atrisinās.

5. Treneri

Šajā ziņā MyFitness var lepoties ar ļoti lielu treneru izvēli visām gaumēm – sportiskas dāmas vai ļoti skarbi kungi, kas atklāti brīdina – kurš treniņš varētu būt par smagu. Tāpat var izvēlēties treneri, kas runā latviski, krieviski vai angliski. Katrā ziņā jāatceras, treneris var palīdzēt tikai tad, ja pats esi gatavs kaut ko darīt un nevajag no viņa/-as gaidīt brīnumus. Bet motivēt viņi prot un to arī dara!

6. Papildus pakalpojumi

Papildus treniņiem fitnesa klubā var veikt vispārēju ķermeņa analīzi, lai noteiktu, cik tālu vai tuvu esi no sava sapņu auguma, un varbūt nākamreiz padomātu, pirms iekodīsies kūciņā. Vēl iespējas iegādāties dažādas preces – sākot no sporta uztura, beidzot ar čībām, dvielīti, zeķītēm, somām utt. Būtībā uz MyFitness var atnākt arī neko neņemot līdzi un sakomplektēt sporta tērpu turpat pie administratores. Pie nosacījuma, ja neesi izvēlīgs krāsu gammā. Vēl ik palaikam notiek dažādas akcijas, kad bez maksas var paņemt līdzi draugus, iegādāties abonementu par draudzīgu cenu utt.

7. Cenas

Attiecībā uz MyFitness var droši teikt, ka cena atbilst kvalitātei, proti, klubam nav pati zemākā abonementa maksa Rīgā, bet, samaksājot šo summu, vari būt drošs, ka katru reizi, kad atnāksi, Tev būs iespēja mierīgi, brīvi un ērti trenēties.

Jau 2019. gada 3. aprīlī durvis vērs 12. MyFitness sporta klubs, kas atradīsies Purvciemā, Dzelzavas ielā 78! Visi laipni aicināti!

Avots: Baltictravelnews.com

Turība - 3385
Ceļotāju stāstu vakars Valmierā

Ceļotāju stāstu vakars Valmierā

25.septembrī plkst. 18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina uz rudens sezonas pirmo Ceļotāju stāstu vakaru par izaicinošu pārgājienu Igaunijā. Pieredzes stāstos dalīsies ceļojumu grupu vadītāja Agnese Kalniņa.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Grupas

Grupas "Baltie Lāči" koncerts

4. oktobrī plkst. 19:00 koncertzālē "Valmiera" notiks grupas "Baltie Lāči" koncerts.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Atpūta ģimenei: izmitināšana, brokastis, Wellness centra un Kids Club apmeklējums, vakariņas

EUR 107 | Lielupe by SemaraH Hotels

Valmieras peldbaseins svin gada jubileju

Valmieras peldbaseins svin gada jubileju

28.septembrī plkst. 19:00 Valmieras peldbaseinā notiks pirmās jubilejas svinības, kuru ietvaros būs iespējams piedalīties aktivitātē "Nakts peldējums".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Valmieras nakts rogainings

Valmieras nakts rogainings

27. septembrī plkst. 19:00 pie Valmieras Kultūras centra norisināsies Valmieras nakts rogainings.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Pusdienu piedāvājums restorānā Hercogs

Pusdienu piedāvājums restorānā Hercogs

Pusdienu piedāvājums darba dienās no 11:00-15:00. Piedāvājumā salāti, zupas, pamatēdieni un deserts. Iknedēļas jaunais piedāvājums Hercoga mājaslapā!

EUR 4 | Hercogs Mārupe

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Katru svētdienu no 11:00-15:00 – brīvdienu vēlās brokastis. Piedāvājumā plašs siltās un aukstās bufetes klāsts, glāze prosecco un svaigi pagatavota kafija.

EUR 19 | Hercogs Mārupe

Itāļu Restorāns

Itāļu Restorāns

Restorāns Latgalē vilina savus viesus ar izsmalcinātiem, itāļu garšas tradīciju piesātinātiem ēdieniem, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes produktiem

TAKA

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita šogad ir iegādājies daudz jaunu dzīvnieku, kuru skaits jau pārsniedz 100, un kur iespējams tos barot, glaudīt un tie atrodas brīvi aplokos.

TAKA

Dabas SPA, Silene Resort&SPA****

Dabas SPA, Silene Resort&SPA****

Silenes Dabas SPA piedāvā izjust dabas harmonijas un enerģijas pilnas SPA procedūras, uzlabot labsajūtu, gūstot saskaņu ar sevi un dabu.

TAKA

Sporta biedrība “ULTRA”

Sporta biedrība “ULTRA”

Piedāvā vizināšanu ar speciālo tandēma paraplānu vai moto-deltaplānu, apmācību lidojumiem ar paraplānu/deltaplānu un pilotu sertifikāciju, aerošovus.

TAKA

Valmieras Restorānu nedēļa

Valmieras Restorānu nedēļa

No 12.līdz 19.oktobrim Valmierā norisināsies Valmieras Restorānu nedēļa.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita šogad ir iegādājies daudz jaunu dzīvnieku, kuru skaits jau pārsniedz 100, un kur iespējams tos barot, glaudīt un tie atrodas brīvi aplokos.

TAKA

Ievas Rubenes personālizstāde Valmierā

Ievas Rubenes personālizstāde Valmierā

Līdz 30. oktobrim Valmieras Kultūras centrā būs apskatāma Ievas Rubenes gleznu personālizstāde "GadaLaiki".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv