Redakcijas sadaļu atbalsta

Marta Kive: 7 atziņas par «MyFitness» centriem

Vairāku mēnešu garumā apmeklējot MyFitness, kā arī paralēli ielūkojoties citos Rīgas fitnesa klubos, rodas vairāki būtiski secinājumi. Tie, protams, vairāk vai mazāk ir balstīti uz personisko pieredzi, taču nav radušies tikai no vienas apmeklējuma reizes vien.

1. Atrašanās vieta

Klubi ērti izvietoti dažādās Rīgas vietās - gan tiem, kas vēlas sportot tuvāk mājām kādā no Rīgas mikrorajoniem vai tuvāk darbam centrā. Tiem, kas pārvietojas ar sabiedrisko transportu, vispār nav nekādu problēmu (ja nu vienīgi sporta somas nēsāšana līdzi), jo netālu no visiem klubiem ir sabiedriskā transporta pieturas. Attālumi ir nelieli un tos varēs pieveikt pat pēc kāju treniņu dienas. Kas attiecas uz tiem, kuri ikdienā brauc ar auto, un nevēlas maksāt par autostāvvietu, tad ir divi varianti – doties uz kādu no MyFitness klubiem, kas atrodas tirdzniecības centru telpās, vai pastrādāt līdz 20.00 vakarā un doties uz My Fitness Matīss, jo tad par autostāvvietu gandrīz vai pie pašām durvīm vairs nav jāmaksā.

2. Klubu iekārtojums

MyFitness tīklā ir gan ļoti plaši klubi, piemēram, Matīss un Galleria Riga, kā arī klubi ar ne tik plašām telpām, piemēram, Radisson BLU Daugava vai Domina. Te gan jāpiebilst, ka Radisson BLU Daugava telpu plašuma trūkumu atsver baseina esamība. Tiem, kuri nevēlas apmeklēt grupu nodarbības un pagrūstīties ar bariņu slapju cilvēku ģērbtuvēs, iesakām gan pirms kluba apmeklējuma iemest aci mājaslapā un noskaidrot, kad notiek grupu nodarbības. Ja telpas šķiet teju neciešami šauras, iesakām pārmaiņas pēc apmeklēt, piemēram, populāru fitnesa klubu tikai dāmām, kur, pildot vingrinājumu uz viena trenažiera, automātiski sanāk pildīt arī kādu citu vingrinājumu uz blakus trenažiera, un nākamajā reizē MyFitness telpas jau atkal šķitīs mājīgas un plašas. Visu iepazīst salīdzinājumā!

3. Publika

Kā jau visos fitnesa klubos, arī MyFitness publika iedalās vairākās daļās: tie, kas apmeklē grupu nodarbības; tie, kas apmeklē trenažieru zāli 1. un 2. janvārī un nedēļu pirms pludmales sezonas, kā arī tie, kas būs satiekami zālē gandrīz vai katru dienu. Ja kāds sporta zāles apmeklējumu vēlas apvienot, ar iepazīšanos ar kādu ārvalstu viesi vai tūristu, tad jāapmeklē Radisson BLU Daugava vai Galleria Riga, kur nereti dominē tieši ārvalstu viesi. Pārējos klubos, īpaši tajās daļās, kur tiek cilāti smagie un nopietnie svari, publika visbiežāk katru vakaru atkārtojas. Jāņem vērā, ka MyFitness apmeklē lielākoties uz savu fizisko formu orientēti, pieklājīgi un vispārpieņemtās normas zinoši cilvēki. Tas nozīmē, ka, diemžēl vai par laimi, neviens cits apmeklētājs jūs īpaši nepētīs, lai arī kādā fiziskajā formā jūs būtu. Parasti katrs ir iegrimis savā treniņā, vingrojumā vai telefona/trenažiera ekrānā ar austiņām ausīs. Tātad – no apkārtējiem nav jākaunas, bet īpašus uzmanības apliecinājumus arī var negaidīt. Tāpēc tiem, kuri fitnesa centrā vairāk vēlas iepazīties, nevis trenēties, šis laikam nebūs labākais risinājums. Šajā gadījumā iespējams labāk izvēlēties populāru fitnesa klubu, kas darbojas visi diennakti, bet tad dāmas riskē, ka pēc treniņa mājas var pieteikties pavadīt arī kāds netīkams pavadonis (ar "pieteikties pavadīt" domāts, ka vienkārši klusējot sāks nākt līdzi). Arī tas ir pārbaudīts un pieredzēts. Vēl kāda MyFitness iezīme – lielākoties nav manāmi cilvēki, kuri fitnesa klubu izmanto tikai pašiņu jeb selfiju taisīšanai. Tātad Jūs, ceļot smagas hanteles ar sarkanu seju, neriskējat iekļūt kāda cita sportotāja selfijā.

4. Tīrība

Kopumā šis aspekts vērtējams kā ļoti labs, protams, ja gadās nokļūt sieviešu ģērbtuvē vai dušā tikko pēc kādas grupas nodarbības beigām, tad apkārt noteikti būs daudz matu, bet pēc neilga brīža apkopēja to visticamāk jau būs atrisinājusi. Arī klubos, kur ir džakuzi, saunas un baseins, ir tīrs. Kas attiecas uz pašu trenažieru zāles daļu, kopumā apkopējas tur redzamas vairākas reizes dienā. Arī paši sportotāji pēc sevis lielākoties noslauka trenažierus, jo daudzviet ir pieejami speciāli līdzekļi un salvetes (regulāri tiek papildināti). Mēs sakām "lielākoties", jo gadās, ka cilvēki treniņa laikā izdala daudz šķidruma un pēc sevis nesaslauka vai notīra tikai trenažieri, uz grīdas atstājot peļķīti. Novērots, ka šādos gadījumos nākamais trenažiera lietotājs pats izlīdzas ar lielu kaudzi salvešu, bet noteikti var vērsties pie vienmēr laipnajām administratorēm, kas jautājumu atrisinās.

5. Treneri

Šajā ziņā MyFitness var lepoties ar ļoti lielu treneru izvēli visām gaumēm – sportiskas dāmas vai ļoti skarbi kungi, kas atklāti brīdina – kurš treniņš varētu būt par smagu. Tāpat var izvēlēties treneri, kas runā latviski, krieviski vai angliski. Katrā ziņā jāatceras, treneris var palīdzēt tikai tad, ja pats esi gatavs kaut ko darīt un nevajag no viņa/-as gaidīt brīnumus. Bet motivēt viņi prot un to arī dara!

6. Papildus pakalpojumi

Papildus treniņiem fitnesa klubā var veikt vispārēju ķermeņa analīzi, lai noteiktu, cik tālu vai tuvu esi no sava sapņu auguma, un varbūt nākamreiz padomātu, pirms iekodīsies kūciņā. Vēl iespējas iegādāties dažādas preces – sākot no sporta uztura, beidzot ar čībām, dvielīti, zeķītēm, somām utt. Būtībā uz MyFitness var atnākt arī neko neņemot līdzi un sakomplektēt sporta tērpu turpat pie administratores. Pie nosacījuma, ja neesi izvēlīgs krāsu gammā. Vēl ik palaikam notiek dažādas akcijas, kad bez maksas var paņemt līdzi draugus, iegādāties abonementu par draudzīgu cenu utt.

7. Cenas

Attiecībā uz MyFitness var droši teikt, ka cena atbilst kvalitātei, proti, klubam nav pati zemākā abonementa maksa Rīgā, bet, samaksājot šo summu, vari būt drošs, ka katru reizi, kad atnāksi, Tev būs iespēja mierīgi, brīvi un ērti trenēties.

Jau 2019. gada 3. aprīlī durvis vērs 12. MyFitness sporta klubs, kas atradīsies Purvciemā, Dzelzavas ielā 78! Visi laipni aicināti!

Avots: Baltictravelnews.com

Turība - 3361
VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī gan arhitektūras pērles, gan unikālas dabas ainavas Daugavas augštecē, dabas parka "Daugavas loki teritorijā"

TAKA

Dodies ar laivu pa Gaujas Nacionālo parku

Dodies ar laivu pa Gaujas Nacionālo parku

Smelies idejas un dodies aizraujošā ceļojumā pa Gaujas Nacionālo parku ar laivu, lai iepazītu tā gleznaino ainavu un daudzveidīgo dabu.

Siguldas novada TIC

Autobusu noma - NEOPLAN LUX (57 sēdvietas)

Autobusu noma - NEOPLAN LUX (57 sēdvietas)

Lielām grupām iesakām mūsu divstāvīgo skaistuli ar 57 sēdvietām. Ietilpība, komforts un stabilitāte uz ceļa!

AP SAULI

Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā

Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā

No 12. līdz14. jūlijam Valmierā norisināsies Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Autobusu noma -  MB 1317 (33 sēdvietas)

Autobusu noma - MB 1317 (33 sēdvietas)

Neliels autobuss ar lielu dvēseli un ievērojamu komfortu. Lieliski piemērots vidēja lieluma grupām gan tuviem, gan tāliem galamērķiem.

AP SAULI

Autobusu noma - MB 1223 (26 sēdvietas)

Autobusu noma - MB 1223 (26 sēdvietas)

Vai esi paguvis ieplānot autobusa tūri kopā ar kolēģiem vai radu pulku? Piedāvājam mazu, bet ļoti ietilpīgu un ērtu autobusu ar 26 sēdvietām!

AP SAULI

Visi Lidojumi - AvioKases.lv

Visi Lidojumi - AvioKases.lv

Visi Galamērķi. Visas Vietas. Lidojumu Cenu Eksperti. Ryanair, Wizzair, easyJet, Norwegian aviobiļetes.

EUR 23 | AvioKases.lv

Velosipēdu un elektroskūteru noma

Velosipēdu un elektroskūteru noma

Aktīvas atpūtas cienītājiem viesnīca “Park Hotel Latgola” Daugavpilī piedāvā velosipēdu un elektroskūteru nomu.

Park Hotel Latgola

Autobusu noma - MB Sprinter (19 sēdvietas)

Autobusu noma - MB Sprinter (19 sēdvietas)

Piedāvājam nomāt mūsu jauno luksus klases mikroautobusu - Mercedes Benz Sprinter ar 19 sēdvietām! Ideāls mazām ceļotāju grupām, kas augsti vērtē komfortu.

AP SAULI

Autobusu noma - Setra S 416 (50 sēdvietas)

Autobusu noma - Setra S 416 (50 sēdvietas)

Ietilpīgs un ērts autobuss ar 50 sēdvietām, lieliem logiem un panorāmas skata jumtu.

AP SAULI

Īpašais vasaras piedāvājums!

Īpašais vasaras piedāvājums!

Šajā speciālajā piedāvājumā iekļauts: • 1 nakts divvietīgā Standard klases numuriņā; • Bagātīga brokastu bufete; • Šefpavāra īpašais vasaras vakariņu (3 ēdieni) piedāvājums viesnīcas pirmā stāva „Park” restorānā 2 per...

EUR 99 | Bellevue Park Hotel Riga

Zaļumballe ar grupu

Zaļumballe ar grupu "Roja"

Riktīga zaļumballe ar slaveno grupu "Roja" Bērniem līdz 12 gadiem ieeja bez maksas.

EUR 7 | Padures muiža

Valmieras pilsētas svētki

Valmieras pilsētas svētki

No 26. līdz 28.jūlijam Valmierā norisināsies Valmieras pilsētas svētki.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Pasākumi Valmierā jūnijā

Pasākumi Valmierā jūnijā

Jūnijā aicinām svinēt vasaras saulgriežu svētkus, kā arī baudīt citus kultūras, izziņas un aktīvās atpūtas pasākumus Valmierā, Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novados!

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv