Redakcijas sadaļu atbalsta

«Dacia» prezentē speciālo sēriju «Ultimate»

2019. gada Ženēvas auto izstādē Dacia prezentē speciālo sēriju Ultimate, kas dažās valstīs būs sastopama ar nosaukumu Techroad*. Speciālās modifikācijas pieejamas Duster, Logan un Stepway modeļiem. Turklāt Sandero, Logan MCV, Lodgy un Dokker ir pieejami vēl divās krāsās: Fusion Red un Highland Grey.

Tā ir arī iespēja prezentēt jaunos 1.3 TCe 130 GPF un 150 GPF Duster dzinējus. Šie benzīna dzinēji sevī apvieno alianses jaunākos sasniegumus, nodrošinot visaugstākās prasības uzticamības un izturības ziņā.

Spēcīgs dizains, sarkani apdares akcenti, kas kontrastē ar pelēko toni, pamanāms interjers - jaunie Dacia automobiļi neatstās vienaldzīgu!

Speciālās sērijas Ultimate (vai Techroad, atkarībā no pārdošanas valsts) modeļus izceļ sarkani eksterjera akcenti - uz virsbūves līnijām, sānu spoguļiem un sliekšņiem, kā arī salonā - uz durvju paneļiem, apkārt gaisa ventilācijas atverēm, uz sēdekļiem un pat grīdas paklājiņiem priekšā un aizmugurē. Salona izskats ir patīkams, tajā dominē gaiši pelēkie un pieklusināti sarkanie toņi, kas kontrastē ar tumšo instrumentu paneli.

Sarkani dekoratīvie centra vāciņi izceļ jaunos 16 collu (Duster modelim - 17 collu) Sparkling Silver Grey/Erbe Grey divtoņu diamond-cut vieglmetāla diskus. Šis atjautīgais risinājums padara diskus ļoti pievilcīgus, kā arī ekonomiski izdevīgus un viegli kopjamus.

Šie īpašās sērijas modeļi ir aprīkoti ar noderīgām Dacia tehnoloģijām, piemēram, atpakaļskata kameru un parkošanās sensoriem, automātisku gaisa kondicionēšanu, hands-free atslēgkarti un City Plus pakotni (Duster modelim) ar aklās zonas noteikšanas sistēmu, apkārtskata kameru un Media Nav Evolution multimediju sistēmu, kas savietojama ar Apple CarPlay® un Android Auto®. Atkarībā no valsts transportlīdzekļi pēc pieprasījuma ir pieejami jau no janvāra, taču Eiropā un 44 citās valstīs, kur tiek pārdoti Dacia automobiļi, oficiālā tirdzniecība sāksies marta sākumā.

"Šo modeļu tirdzniecības uzsākšana liecina, ka 2019. gada sākums būs daudzsološs! Tas ir turpinājums rekordveiksmīgajam 2018. gadam Eiropā, kad ar Sandero un New Duster modeļiem piedzīvojām pārdošanas apjomu pieaugumu par 20,5%," stāsta Ionuţ Gheorghe, Dacia pārdošanas un mārketinga direktors.

Jauns pārdošanas rekords

2018. gadā Dacia visā pasaulē pārdeva 700 798 transportlīdzekļus, palielinot globālā zīmola pārdošanas apjomus par 7% (7,5% vieglo automobiļu un 1,1% vieglo kravas automobiļu tirgū).

Tas ir jauns Eiropas rekords! Ar 511 622 reģistrētiem transportlīdzekļiem (+10,3%) tirgus daļa sasniedza 2,9% (+0,3 punkti).

Sandero saskaņā ar pārdošanas reitingiem joprojām ir 2018. gada populārākais Dacia modelis. Pirms gada klajā laistais New Duster ir populārākais Dacia modelis Eiropā.

Avots: LEAD. Korporatīvā komunikācija

karlis - 3314
Līgo festivāls Višķos 2019

Līgo festivāls Višķos 2019

Pirmo Reizi Daugavpils novadā tiek piedāvāts līgot trīs dienas dažādos veidos- tautiskā, disko, sportiskā, un tradicionālā ar "Skroderdienām Silmačos"

TAKA

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita šogad ir iegādājies daudz jaunu dzīvnieku, kuru skaits jau pārsniedz 100, un kur iespējams tos barot, glaudīt un tie atrodas brīvi aplokos.

TAKA

Valmieras atbrīvošanas gadadienas pasākumi

Valmieras atbrīvošanas gadadienas pasākumi

No 23.līdz 27.maijam Valmierā ar dažādiem atceres pasākumiem tiks atzīmēta pilsētas atbrīvošanas no lieliniekiem 100.gadadiena un godināta Cēsu pulka Skolnieku

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Ūdens tūristu salidojums

Ūdens tūristu salidojums "Lielais plosts"

1. jūnijā, pirmo reizi, "Lielais plosts" no Baltkrievijas robežas līdz Skerškāniem

TAKA

Līgo festivāls Višķos 2019

Līgo festivāls Višķos 2019

Pirmo reizi Daugavpils novadā tiek piedāvāts līgot trīs dienas dažādos veidos- tautiskā, disko, sportiskā, un tradicionālā ar "Skroderdienām Silmačos".

TAKA

Valmieras atbrīvošanas simtgades pasākumi

Valmieras atbrīvošanas simtgades pasākumi

No 23.līdz 27.maijam Valmierā ar dažādiem atceres pasākumiem tiks atzīmēta pilsētas atbrīvošanas no lieliniekiem 100.gadadiena un godināta Cēsu pulka Skolnieku rota, pieminot vēsturiskos notikumus un izrādot cieņu drosmī...

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Līgo festivāls Višķos

Līgo festivāls Višķos

Pirmo reizi Daugavpils novadā tiek piedāvāts līgot trīs dienas dažādos veidos- tautiskā, disko, sportiskā, un tradicionālā ar "Skroderdienām Silmačos"

TAKA

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Katru svētdienu no 11:00-15:00 – brīvdienu vēlās brokastis. Piedāvājumā plašs siltās un aukstās bufetes klāsts, glāze prosecco un svaigi pagatavota kafija.

EUR 19 | Hercogs Mārupe

Biznesa pusdienas Mārupes terasē!

Biznesa pusdienas Mārupes terasē!

Pusdienu piedāvājums darba dienās no 11:00-15:00. Piedāvājumā salāti, zupas, pamatēdieni un deserts. Iknedēļas jaunais piedāvājums Hercoga mājaslapā!

Hercogs Mārupe

Interneta vietnes izveidošana

Interneta vietnes izveidošana

Interneta vietnes izveidošana pēc jūsu prasībām, iespējama dizaina izstrāde, apmācība un konsultācijas.

EUR 750 | BeeZum

Etnofestivāls „SVIESTS 2019”

Etnofestivāls „SVIESTS 2019”

15.jūnijā Valmiermuižas parkā norisināsies Etnofestivāls "SVIESTS 2019" un tirdziņš "Gardu muti".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Jaungada piedzīvojums Seviļā

Jaungada piedzīvojums Seviļā

Jaunais gads Seviļā - šī ir viena no skaistākajām Eiropas pilsētām: apelsīnu koki, Framenko, Andalūzijas sarkanvīns un Dona Kihota stāsti - viss vienuviet.

EUR 369 | FlyMeAway

Izlaiduma kleitu izpārdošana

Izlaiduma kleitu izpārdošana

Tikai vienu dienu Kalnciema ielas tirdziņā skaistākās LaVita izlaiduma kleitas vienā eksemplārā. Piesaki savu izmēru, mēs pārbaudīsim vai ir krājumos!

LaVita

Neaizsniedzamā Kalabrija Valsts svētkos

Neaizsniedzamā Kalabrija Valsts svētkos

Uz Kalabriju brauc dramatisku skatu un brīnišķīgu, baltām smiltīm klātu pludmaļu cienītāji, mierīgas atpūtas tīkotāji un senās Itālijas vēstures interesenti.

EUR 399 | FlyMeAway

Atlantijas okeāna pērle - Azoru arhipelāgs

Atlantijas okeāna pērle - Azoru arhipelāgs

Azoru salas ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās aptauju pirmajās vietās pasakainās un masu tūrisma nesabojātās dabas un pievilcības dēļ.

EUR 579 | FlyMeAway

Saulainā Valensija decembrī

Saulainā Valensija decembrī

Saule Valensijā spīd 300 dienas gadā un vidējā temperatūra ir +19 grādi. Labvēlīgo klimatu var lieliski izbaudīt garajās, zeltainu smilšu klātajās pludmalēs.

EUR 199 | FlyMeAway

Pasākumi Valmierā maijā

Pasākumi Valmierā maijā

Maijā aicinām baudīt festivālu "Kino Pedālis", kā arī citus koncertus, izziņas un sporta pasākumus Valmieras pusē!

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Jāņu nakts Horvātijā

Jāņu nakts Horvātijā

Dosimies uz bagātīgo Istrijas pussalu, kuru apskalo siltie Adrijas jūras ūdeņi. Šeit atrodami kulinārijas gardumi, iepazīstami dabas parki un peldes siltā ūdenī

EUR 369 | FlyMeAway

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv