Redakcijas sadaļu atbalsta

Apvienotajos Arābu Emirātos beidzot varēs ceļot ar vilcienu

Ceļot Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) bez auto, apjaušot to plašumus, ir teju neiespējami. Lai radītu pēc iespējas plašākas iespējas ērtāk iepazīt Emirātus, kā arī radītu risinājumus ērtāk pārvietoties vietējiem iedzīvotājiem, tuvāko 2 gadu laikā iecerēts būvēt 1200 kilometrus garu dzelzceļu līniju, kas savienos Dubaiju un Abū Dabī, kā arī iekļaus mazāk pazīstamus, bet aizvien populāros Fujairas, Sharjah un Ras Al Khaimah emirātus.

Projekta izstrādātājs ir uzņēmums “Etihad Rail”, kas pirmo projekta posmu pabeidza 2016. gadā, uzbūvējot sliedes, kas savieno Al Dhafru ar Abū Dabī, bet pa tām šobrīd kursē tikai kravas vilcieni. Uzņēmums apgalvo, ka vilcienu līnija piedāvās drošu, efektīvu, ērtu un videi draudzīgu veidu, kā pasažieriem pārvietoties par AAE.

Turpmākie gadi AAE būs visai nozīmīgi, jo no 2020. gada 20. oktobra līdz 2021. gada 10. aprīlim Dubaija norisināsies Starptautiskā izstāde "Expo 2020 Dubai”, kas būs vērienīga pasaules kontekstā un tās ietvaros Latvija varēs veicināt sadarbību ar konkrēto reģionu, kā arī parādīt, kas ir Latvija un kādas ir investīciju iespējas.

Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com

karlis - 3314
BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv