Redakcijas sadaļu atbalsta

Iepazīsti dažus no labākajiem medību galamēķiem pasaulē

Iepazīsti dažus no labākajiem

Foto: Pixabay.com

Mūsdienīgam medniekam ir svarīgs ne tikai attiecīgā apvidus skaistums un reljefs, bet arī neliela greznība un kvalitatīvi medīšanas rīki. Tā kā katra mednieka vēlmju saraksts ir atšķirīgs, esam apkopojuši dažus no labākajiem medīšanas galamērķiem visā pasaulē, kur iespējams gan vērot dabas skaistumu, gan justies ērti to darot.

Talkētna, Aļaska

Aļaskā ir liela lāču, kā arī aļņu populācija, un tur vislabāk medīt to, kas medī tevi. Vislielākā medīšanas spēle norisinās kalnos, kur īsteni mednieki nespēs vien nopriecātos par medīšanas iespējām un skaisto ainavu. Vēl viena lieliska vieta, kur medīt, ir Stefana ezera apkārtne, jo tur ir ne vien dažādi dzīvnieki, bet arī interesants skats uz kādu pamestu lidmašīnu. Vislabākais laiks medīšanai ir no augusta līdz septembrim.

Alberta, Kanāda

Kanādas līdzenumi ir pārpilni ar mūļiem un briežiem, debesis – ar zosīm un pīlēm, bet mežos sastopamas dažādas vistu šķirnes. Blue Sky Outfitters sniedz pieeju piedalīties ūdensputnu medībās, bet Trophy aicina medniekus piedalīties lielākā avantūrā – savvaļas dzīvnieku medīšanā.

Kordova, Argentīna

Kordova ir viena no labākajām putnu medīšanas vietām pasaulē. Ikviens, kas reiz šeit ir medījis, apgalvos, ka, lai nomedītu daudz putnu, jādodas taisnā ceļā tieši uz Argentīnu. 160 kilometru radiusā ap Kordovu atrodas aptuveni 50 miljoni dūju. Vislabākais laiks medīšanai ir martā, aprīlī un oktobrī.

Pripjata, Baltkrievija

Baltkrievijā tiek medīti nedaudz mamutam līdzīgiem Eiropas bizoņi,kuri sver ap 1000 kilogramiem. Vislabākais laiks, lai medītu bizoņus, ir oktobris un marts, bet briežu medīšanas sezona ilgst no maija vidus līdz novembra beigām.

Vindhuka, Namībija

Āfrika jau ilgu laiku ir iecienīts mednieku galamērķis, bet Namībijā atrodas šī topa augšgalā. Turklāt, šeit ne vien ir iespēja medīt safari, bet arī tikt viesmīlīgi uzņemtam - pēc garas medību dienas, kad būsi pelnījis atpūtu, Namībija piedāvās oāzei atbilstošu komfortu.

Dienvidsala, Jaunzēlande

Jaunzēlandē ir vismazāk bīstamo dzīvnieku. Tā ir patvērums ne vien, piemēram, kivi putnam, bet arī lieliem kalnu dzīvniekiem. Four Seasons Safaris piedāvā iespēju izmantot helikopteri, braukt ar automašīnu vai doties ar kājām, lai medītu un baudītu vienu no skaistākajām ainavām pasaulē. Labākais laiks medīšanai ir martā un aprīlī, kad dzīvniekiem ir riesta laiks.

Avots: Baltictravelnews.com/GearPatrol.com

karlis - 3314
photo

Detox tūre-skaistumam, ķermenim un prātam

Skaistuma un veselības programma domāta tieši Jums! Lieliska SPA viesnīcā tieši pie jūras, 14.-19.04.2019. tikai 350 EUR

EUR 350 | 29.03.2019 | Nikos Travel

photo

Supercena uz Ēģipti 26/03 no 355 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Hurgadu no Viļņas lidostas 26/03 uz nedēļu no 355 € !

EUR 355 | 30.03.2019 | Hot Travel

photo

Kipra - pārsteidzošā Vidusjūras pērle

Kipras ziemeļu daļa - saules pielieta, vecās pasaules šarma pārņemta vientuļa oāze tālu prom no ikdienā pierastās kņadas un burzmas. Dodies brīvdienās!

EUR 995 | 03.04.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Agrās rezervēšanas akcija uz Tenerifi

Agrās rezervēšanas akcija uz Tenerifi 2019/2020. Izlidošana no Rīgas. Pirmā iemaksa 50 EUR par cilvēku.

EUR 539 | 30.04.2019 | Antario

photo

Kurzemes Mozaīka (krievu valodā)

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 17.08.19 - 1 Diena. Murkšķu audzētava "Jaunstuči", Kazdangas pils un pankūku darbnīca, Maizes cepšana Ievlejās

EUR 27 | 01.07.2019 | AP SAULI

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv