Redakcijas sadaļu atbalsta

«Samsung» rada telefonu, kas transformējas planšetē

Samsung atklāj sen gaidīto Galaxy Fold, kas ir jauna salokāma ierīce, ieviešot jaunu mobilo tālruņu kategoriju. Galaxy Fold īpašības iekļauj pasaulē pirmo 7,3 collu Infinity Flex displeju, ko var salocīt kompaktā ierīcē ar vāka displeju. Galaxy Fold piedāvā spēcīgu jaunu veidu vairāku darbu vienlaicīgai veikšanai, video skatīšanai, spēļu spēlēšanai un citām pieredzēm – īstenojot dzīvē jaunas iespējas, pie kā strādāts jau gadiem.

"Samsung uzsāk nākamo nodaļu mobilo inovāciju vēsturē. Galaxy Fold ievieš pilnīgi jaunu mobilo tālruņu kategoriju, kas ar Infinity Flex displeju rada jaunas iespējas, kādas nekad iepriekš nav redzētas. Mēs izveidojām Galaxy Fold cilvēkiem, kuri vēlas piedzīvot to, ko var piedāvāt īpaša salokāma ierīce, pārspējot visus tradicionālā viedtālruņa ierobežojumus," stāsta Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs, Māris Ķikāns.  

Divi vienā – viedtālrunis un planšetdators

Galaxy Fold ir atsevišķa kategorija, kas piedāvā jauna veida mobilo pieredzi, ļaujot lietotājiem darīt to, ko nevar paveikt ar tradicionālu viedtālruni. Tagad lietotājiem ir labākais no abām pasaulēm: kompakta ierīce, kas ir atlokāma, lai atklātu līdz šim lielāko Samsung viedtālruņa displeju. Galaxy Fold apvieno materiālu, inženierzinātnes un displeja inovācijas, kas ir izstrādātas astoņu gadu laikā pēc Samsung pirmā elastīgā displeja prototipa debijas 2011. gadā.

•    Jauni displeja materiāli: Iekšējais ekrāns ne tikai ir vienkārši liecams. Tas ir salokāms. Locīšana ir intuitīvāka kustība, taču daudz grūtāk īstenojama inovācija. Samsung izgudroja jaunu polimēra slāni un radīja displeju, kas ir par apmēram 50 procentiem plānāks nekā tipisks viedtālruņa displejs. Jaunais materiāls padara Galaxy Fold elastīgu un izturīgu, radītu ilgstošai lietošanai.

•    Jauns eņģu mehānisms: Galaxy Fold var atvērt viegli un dabiski, gluži kā grāmatu, un to var aizvērt cieši un kompakti ar nelielu klikšķi. Uzdevuma izpildei Samsung izstrādāja sarežģītas eņģes ar vairākiem savienotiem zobratiem. Šī sistēma atrodas slēptā nodalījumā, nodrošinot vienlaidus elegantu izskatu.

•    Jauni dizaina elementi: No ekrāna līdz pat ietvaram ikviens elements, kas ir redzams un taustāms, ir Samsung speciālistu izstrādāts. Pirkstu nospiedumu skeneris ir sānā, kur īkšķis dabiski atrodas, tādēļ ierīce ir viegli atbloķējama. Divi akumulatori un sastāvdaļas ir vienmērīgi sadalīti, lai Galaxy Fold būtu līdzsvarots, to turot rokās. Krāsas ar to unikālo apdari – visuma sudrabotā, kosmosa melnā, marsiešu zaļā, zvaigžņu zilā – un apslēptās eņģes ar Samsung logo papildina telefona eleganto izskatu.   

Pilnīgi jauna pieredze

Galaxy Fold pamatā ir lielākas un labākas formas, kas izstrādātas, lai uzlabotu lietotāja pieredzi. Galaxy Fold pārtop par nepieciešamo ekrānu īstajā brīdī. Unikālā UX uzbūve Galaxy Fold nodrošina jaunus veidus, kā izpildīt visvairāk uzdevumu ar savu viedtālruni.

•    Multiaktīvais logs: ir iespēja atvērt pat trīs aktīvās lietotnes vienlaikus, lai vienlaikus sarakstītos, spēlētu, dalītos – ko nu kurā brīdī lietotājs vēlas.

•    Lietotņu nepārtrauktība: ir iespējams veikt intuitīvu un nepārtrauktu pāreju starp pārsega un galveno displeju. Galaxy Fold atverot un aizverot, lietotnes automātiski parādīsies tā, kā tās tika atstātas.

Samsung sadarbojās ar Google un Android izstrādātāju kopienu, lai nodrošinātu, ka lietotāju iemīļotās lietotnes un pakalpojumi – tādi kā Facebook, WhatsApp un YouTube – ir pieejami Galaxy Fold UX sistēmā.

Fold ir iebūvēta izcila veiktspēja

Telefons paredzēts biežai un intensīvai lietošanai - darbam, atpūtai vai spēlēm. Galaxy Fold satur spēcīgu tehnisko nodrošinājumu, tādēļ spēj paveikt visus uzdevumus.

•    Dariet vairāk: Lai nodrošinātu, ka viss notiek nevainojami, pat tad, kad tiek izmantotas trīs lietotnes vienlaikus, Samsung aprīkoja Galaxy Fold ar lielas veiktspējas, jaunākās paaudzes AP mikroshēmu un 12GB RAM atmiņu, kurai ir tāda pati veiktspēja kā datoram. Sarežģītā dubultā akumulatora sistēma ir īpaši izstrādāta, lai atbilstu lietotāju prasībām. Galaxy Fold arī spēj patstāvīgi vienlaikus uzlādēt sevi un otru ierīci, izmantojot Wireless PowerShare , pievienojot to parastajam lādētājam.

•    Vislabākā multivides pieredze: pateicoties dinamiskā AMOLED displeja dzīvajām un izteiksmīgajām krāsām un izcilajai skaņai no stereo skaļruņiem, kas ir AKG pielāgoti, iecienītākās filmas un spēles tiek atskaņotas ar perfektu skaņu un krāsu.

•    Mūsu visu laiku vispusīgākā kamera: lai kā tā tiktu turēta vai salocīta, kamera būs gatava, lai nekad nepalaistu garām īsto mirkli. Galaxy Fold kameras sistēmai ir sešas lēcas – trīs aizmugurē, divas iekšpusē un viena vākā – tādēļ tā ir īpaši elastīga. Galaxy Fold ievieš jaunu līmeni vairāku uzdevumu vienlaicīgā paveikšanā, piemēram, videozvana laikā būs iespējams ērti izmantot citas lietotnes.

Galaxy Fold globāli būs pieejams gan LTE, gan 5G no 2019. gada otrā ceturkšņa.

Avots: Komunikāciju aģentūra

Turība - 3361
Ķiršu festivāls Žagarē- 20.07.2019

Ķiršu festivāls Žagarē- 20.07.2019

Vasaras vidū tūre cauri Latvijai līdz Lietuvas pierobežai, ar iespēju apmeklēt z/s "Līcīši", Žagares "Ķiršu festivālu", Tērvetes dabas parku- 20.07.19.,21 EUR

EUR 21 | Nikos Travel

Puketa ar Aeroflot!

Puketa ar Aeroflot!

Laiks plānot savu ziemas atpūtu!

TBS

Ceļojumi uz Turciju 28/07 no 431 € !

Ceļojumi uz Turciju 28/07 no 431 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju 28/07 uz nedēļu no 431 € !

EUR 431 | Hot Travel

Parīze-Luāras pilis-Versaļa-Disnejlenda

Parīze-Luāras pilis-Versaļa-Disnejlenda

Izbraukšana no Rīgas. Izbraukšanas datums 28.07.2019. Ceļojuma cena 265 EUR.

EUR 265 | Antario

„Šodien Turaidas muiža pieder bērniem!”

„Šodien Turaidas muiža pieder bērniem!”

Tradicionāli augusta pirmajā svētdienā Turaidas muzejrezervātā notiek īpašs pasākums bērniem – svētki „Turaidas pils pieder bērniem!”.

EUR 00.00 | Siguldas novada TIC

Sestā jūdze koncerts Padures muižā

Sestā jūdze koncerts Padures muižā

Koncertā skanēs gan jaunas, gan vecas dziesmas. Koncerts notiks uz muižas dārza terases tā kā vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

EUR 10 | Padures muiža

Marokas krāsas un raksti

Marokas krāsas un raksti

Maroka – tā ir vieta, kur austrumu tikumi satikušies ar Āfrikas likumiem. Tā apreibina acumirklī!

EUR 1650 | Jēkaba Ceļojumi

Ceļojumu apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšana

Pērc ceļojumu apdrošināšanu internetā ar atlaidi.

EUR 3 | Astra Tūre / AvioKases.lv

Vispopulārākā un izdevīgākā sadaļa portālā

Vispopulārākā un izdevīgākā sadaļa portālā

Vispopulārākā un izdevīgākā sadaļa portālā 🤩🧐 Nepalaid garām iespēju ceļot 😉 PĒDĒJĀ BRĪŽA CEĻOJUMI 👇

VRK Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv