Redakcijas sadaļu atbalsta

Valentīna dienā ieplāno romantiskas vakariņas, jo mīlestība iet caur vēderu

Svētā Valentīna dienas svinīgās vakariņas tiek pavadītas ne tikai sirsnīgās sarunās divatā, baudot īpašus ēdienus un dzērienus, dzīvo mūziku, bet noteikti kādam pārim vainagojas arī ar bildinājumu, liecina restorānā "Le Sommet" šefpavāres Solvitas Eberhardes vērojumi.

"Romantiska atmosfēra sveču gaismā, brīnišķīgs skats pār Daugavu no 11. stāva uz naksnīgo Vecrīgu, kā arī īpašās trīs kārtu vakariņas dzīvās mūzikas pavadījumā, ir lietas, kas uzrunā mūsu viesus Sv.Valentīna dienas vakaru pavadīt tieši šeit. Turklāt ne tikai gados jaunajiem cilvēkiem patīk atzīmēt šos mīlestības svētkus! Svētku vakariņās nāk arī ilggadīgi pāri, tā apliecinot viens otram uzmanību un mīlestību, kas ikdienas steigā ne vienmēr izdodas. Izstrādājot ēdienkarti, ļoti piedomāju pie tā, lai viesiem šīs vakariņas būtu īpašas. Ēdienkartes piedāvājumā neizpaliek ne salāti, ne spēcinoša gaļa un zivs, ne deserts ar šokolādi un šampanietis. Manuprāt, Sv.Valentīna diena ir īstā reize, kad vakariņām jābūt pat nedaudz seksīgām! Lai cik daudz darba, ja vien ir iespēja, es labprāt iznāku no virtuves pie viesiem, aprunājos un ceru arī šajā vakarā piedzīvot brīdi, kad kāds bildinās mīļoto," gada romantiskāko vakaru gaida arī "Le Sommet" šefpavāre Solvita Eberharde. "Ja šo romantisko vakariņu laikā kāds pāris pieņems lēmumu šogad precēties, tad noteikti parūpēsimies, lai viņu kāzas pie mums arī varētu būt īpašas, dāvājot pārsteigumu," atklāj "Bellevue Park Hotel Riga" direktore Ieva Ozola.

"Darām visu, lai viesi Sv.Valentīna dienas vakarā, jau ienākot restorānā, šeit justos īpaši gaidīti! Esam padomājuši par katru niansi – pat ledus dzēriena glāzē tiek gatavots īpašā formā," atklāj Solvita Eberharde, kura izstrādājusi ēdienkartē iekļauto ēdienu receptes. Piemēram, kartupeļu fondants ir viens no restorāna "Le Sommet" šefpavāres izdomas lidojumiem apvienojumā ar 10 gadu pieredzi restorānu virtuves vadībā. Tāpat "Le Sommet" ir viena no tām vietām, kur viesi tiek sagaidīti ar pašceptu maizīti – tās ieraugs tiek glabāts no cepšanas reizes uz nākamo.   

Savu mīļoto palutināt ar gardām vakariņām restorānā "Le Sommet" 14. februārī būs iespējams no pulksten 17.00 – 23.00, bet, ja viesi vēlēsies turpināt baudīt romantiku, varēs uzkavēties līdz pusnaktij. Vakara gaitā muzicēs akustiskais duets Raivita Razgale un Samuel Scott, būs iespēja pasūtīt trīs kārtu vakariņas pēc īpašas Sv.Valentīna dienas ēdienkartes, kā arī gaidāmi citi pārsteigumi. "Le Sommet" kā pirmie jau tiek rezervēti galdiņi ar plašāko panorāmas skatu uz Vecrīgu, kas no 11. stāva augstuma vakara gaismās izskatās īpaši skaista.

"Le Sommet" ir restorāns ar lielisko panorāmas skatu uz Rīgu – vieta, kur izbaudīt elegantas un romantiskas vakariņas. Tas atrodas "Bellevue Park Hotel Riga" 11.stāvā un piedāvā izsmalcinātu Vidusjūras virtuvi, lielisku apkalpošanu un patīkamu atmosfēru. Restorāna mājīgais dizains kopā ar maigo apgaismojumu un kluso mūziku vakara stundās rada ērtu un relaksējošu vidi. Bellevue Park Hotel Riga adrese ir Slokas iela 1, Rīga. Savukārt "Le Sommet" restorāna darba laiks ir no pulksten 17.00 līdz 23. Informācija par galdiņa rezervāciju: mājaslapā: www.lesommet.lv e-pastā: lesommet@bellevue.lv pa tālruni: +371 67069040 (16.00 - 23.00)

Avots: PR konsultācijas

photo

Piesakies tūrisma rallijam!

18.maijā tūrisma sezonas atklāšana ar ralliju "P 37.Madona-Cesvaine-Gulbene". Piesakies arī tu un iepazīsti 25 tūrisma objektus 3 novados.

Gulbenes novada TIC

photo

Bērnu ballīte Pica Lulū

Bērnu ballītes Pica Lulū picu darbnīcā Rīgā, Vecmīlgrāvī. Uzbūvē pats savu picu un baudi kopā ar draugiem!

EUR 15.00 | 25.05.2019 | Pica Lulū

photo

Sestdienas idille Tukuma pusē

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 15.06.19 - 1 Diena Tukuma pilsēta, Durbes pils, Abavas vīna darītava.

EUR 30 | 04.06.2019 | AP SAULI

photo

Velo-kino festivāls "Kino pedālis"

10. un 11.maijā Valmierā norisināsies velo-kino festivāls "Kino pedālis".

Valmieras TIC

photo

Māgisko sajūtu nakts Valmierā

Valmierā vasaras sezona tiks atklāta 4. maijā Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā, kur ceturto gadu norisināsies pasākums “Maģisko sajūtu nakts”.

Valmieras TIC

photo

Martas balle - Daugavpils

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 25.05.19 - 2 Dienas. Apskatīsim: Ošu mājās, Šmakovkas muzejs,Martas ballee, Kristus Karaļa kalns

EUR 73 | 23.05.2019 | AP SAULI

photo

Ājūrvēdas: Veselīgs ķermeņa svars

Vai Jums ir bijuši neveiksmīgi mēģinājumi zaudēt svaru? BEZMAKSAS lekcijas laikā Dr. Dinil pastāstīs par veselīga svara regulēšanu dabiskā ceļā.

Baltic Beach Hotel & SPA

photo

Vitamīnu tūre (krievu valodā)

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 11.05.19 - 1 Diena Apsakatīsim: Veselīgo našķu degustācija „Kangaros”, Jaunmoku pils, Rožu pilsētā

EUR 30 | 09.05.2019 | AP SAULI

photo

Muižnieku stāsti un tulpju svētki Burbišķo

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 11.05.19 - 1 Diena. Apskatīsim: Pakrojas muiža, Šeduves vējdzirnavas, Burbišķu muižā

EUR 27 | 09.05.2019 | AP SAULI

photo

Ājūrvēdas nozīme & pielietojums: skaistums

BEZMAKSAS lekcijas laikā Dr. Dinil palīdzēs Jums identificēt Jūsu ādas tipu un pastāstīs par naturāliem līdzekļiem, lai padarītu Jūsu ādu veselīgu un starojošu!

Baltic Beach Hotel & SPA

photo

Interneta vietnes izveidošana

Interneta vietnes izveidošana pēc jūsu prasībām, iespējama dizaina izstrāde, apmācība un konsultācijas.

EUR 750 | 05.05.2019 | BeeZum

photo

Rituma Ivanova izstāde | Baltā gaisma

Līdz 25.maijam Valmiermuižas teātra kafejnīcā, Valmierā, iespējams apskatīt Rituma Ivanova darbu izstādi "Baltā gaisma".

Valmieras TIC

photo

Improvizācijas šovs ''Spiediens'' Valmierā

26.aprīlī plkst. 19:00 koncertzālē “Valmiera” notiks improvizācijas šovs "Spiediens”.

Valmieras TIC

photo

Pasākumi Valmierā aprīlī

Aprīlī aicinām baudīt Mākslas dienu norises kā arī citus koncertus, izziņas un sporta pasākumus Valmieras pusē!

Valmieras TIC

photo

Mākslas dienas Valmierā

Katru pavasari Valmierā tiek atzīmētas Mākslas dienas un 2019.gadā tām izvēlētā tēma ir “Soļi”.

Valmieras TIC

photo

Elektroskūteru noma “Park Hotel Latgola"

Aktīvas atpūtas cienītājiem viesnīca “Park Hotel Latgola” sadarbībā ar escooter.lv piedāvā pilnīgi jaunu iespēju kā apskatīt Daugavpili!

EUR 6 | 30.04.2019 | Park Hotel Latgola

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv