Redakcijas sadaļu atbalsta

Iepazīsti 4 viesnīcas, kurās ieeja paredzēta tikai pieaugušajiem

Iepazīsti 4 viesnīcas, kurās i

Foto: Pixabay.com

Dažiem izdevies atvaļinājums ir pāris dienas nedzirdēt un neredzēt bērnus. Tāpēc tiek piedāvātas viesnīcas, kuru moto ir "Adults only" - tikai pieaugušajiem. Arvien vairāk viesi ir tieši vecāki, kas dodas atvaļinājumā bez savām atvasēm.

Maldīvu salas: viesnīca "Huvafen Fushi"

Viesnīcā ir pieejami 44 bungalo tipa mājiņas un villas. Pēc vērienīgas rekunstrukcijas tā nesen pārtapa no ‘normālas' viesnīcas par "Adults only". Šeit noteikti var atrast mieru un baudīt privātumu. Viesnīca pārsteidz ar īpašu piedāvājumu - zemūdens spa. Romantiskas vakariņas varēs ieturēt viesnīcas gardēžu restorānā "Feeling Koi", kas piedāvā Japāņu virtuvi, bez bērnu kliedzieniem telpā. Bungalo mājiņu šeit var rezervēt par 700 eiro.

Bali sala: "The Royal Purnama Art Suites and Villas"

Viesnīca un villu mājiņas atrodas pie melnās vulkāniskās smilšu pludmales, ko sauc par "Pantai Purnama" (pilnmēness pludmale) un tā atrodas Bali salas dienvidaustrumos. Viesnīca ar 48 villām un luksusa numuriņiem tika atvērta pirms 5 gadiem. Katrai istabai ir individuālais baseins vai džakuzī vanna. Melnās salas smiltis esot īpaši veselīgas, tāpēc tas atrodams arī viesnīcas pieejamās spa procedūrās. Vienīgi ūdenī šajā pludmalē labāk nepeldēties, jo ūdens straumes ir ļoti spēcīgas un pat bīstamas peldētājiem. Luksusa numuriņš pieejams no 180 eiro.

Tenerifa: "Royal Hideaway Corales Beach"

Patīkams klimats, kilometriem garas pludmales, pārsteidzošas ainavas - Kanāriju salas ir populārs galamērķis atpūtniekiem, kas labprāt peldās, dodas pārgājienos vai kā citādi nodarbojas labprāt ar aktīvo tūrismu. Izlutinātus pludmales gulētājus šeit tik bieži neieraudzīt. Bet tas drīz varētu mainīties, jo februāra beigās tika atvērts ekskluzīvs "Royal Hideaway Corales Resort" viesnīcas komplekss. Tika investēti vairāk nekā 90 miljoni eiro. Komplekss piedāvā luksusa numuriņus ar baseinu, elegantu spa un restorānu uz jumta. Luksusa istabas pieejamas sākot no 332 eiro.

Amalfi piekraste: "Casa Angelina"

Praiano stāvie klinšu krasti ir perfekta vieta brīnišķīgai viesnīcai, it īpaši, ja tā daļēji ir iekalta klintīs. "Boutique" tipa viesnīcai ir pieejami 43 numuriņi un ir iecienīta tieši starp jauniem pāriem, kas izvēlas precēties kādā no romantiskajām baznīcām Amalfi piekrastē un visus viesus ir aicinājuši pievienoties šajā ceļojumā arī viesnīcā. No viesnīcas jumta ir pasakains skats uz Vidusjūru un netālo Kapri salu. Vakaros, kad pār Amalfi piekrastes viesnīcām pārlaižas ēna , šajā viesnīcā varēs baudīt saulrietu. Divvietīga istaba ir pieejama sākot no 450 eiro.

Avots: Baltictravelnews.com/Cntraveler.com

karlis - 3314
photo

2 nedēļas Taizemē 01/03 no 705 € !

Karstākie piedāvājumi uz Taizemi, Bangkoku 01/03 uz 2 nedēļām no 705 € !

EUR 705 | 01.03.2019 | Hot Travel

photo

Pastaigas bērniem ar ēzelīšiem Alpos

Ceļojums, kurā piedalās bērni, vecāki un ēzelīši, kas ir kā labākie palīgi un atbalstītāji, dodoties pastaigās kalnos kopā ar bērniem.

EUR 1040 | 08.05.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Starptautiskās izstādes

Starptautiskās izstādes. Ielūdzam apmeklēt. Ieejas biļetes uz starptautiskajām izstādēm.

EUR 25 | 31.05.2019 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Mazā Venēcija

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 08.06.19 - 1 Dienas. Brauciens ar kuģīti pa Nemunas upes, Kintai tūja, Ventes rags, Miņģe

EUR 37 | 02.06.2019 | AP SAULI

photo

Ceļojums uz Gruziju un Armēniju

Ceļojuma cena 399 EUR + eksk. pakete 159 EUR. Izlidošana no Rīgas.

EUR 399 | 07.06.2019 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv