Redakcijas sadaļu atbalsta

TOP 5 janvāra pasākumi Ventspilī, uz kuriem noteikti jādodas

TOP 5  janvāra pasākumi Ventsp

Foto: Pixabay.com

Jaunais 2019. gads Ventspilī atnesis plašu kultūras, izklaides un sporta pasākumu programmu. Ventspils Tūrisma informācijas centrs piedāvā ielūkoties janvāra pasākumu TOP 5. Iepazīsties arī ar citiem notikumiem Ventspilī, www.visitventspils.com mājas lapā un izvēlies sev un savai ģimenei piemērotāko atpūtas veidu!

  • 15. janvārī Olimpiskā Centra "Ventspils" basketbola hallē gaidāma FIBA Basketbola Čempionu līgas spēle, BK "Ventspils" tiekoties ar komandu "Le Mans" no Francijas. Spēles sākums, plkst. 19.00. Uzzini arī par citām BK "Ventspils" spēlēm ŠEIT.

  • 18. janvārī, plkst. 17.30 Kultūras centrā svinēsim, Ventspilī par labu tradīciju kļuvušos, Slāvu gadskārtas svētkus "Svjatki"- Svjatočnie večorki. Par Svjatkiem vai svētajām dienām sauc 12 dienas no Kristus Dzimšanas (7. janvāris ir pareizticīgo Ziemassvētki) līdz Kristībām (19. janvāris ir pareizticīgo svētki Kreščeņie Gospodņe). Ko darīja kristieši Svjatkos? Tradicionāli palīdzēja nabadzīgajiem un nevarīgajiem - dāvināja, devās ciemos, bet mūsdienās Svjatkos tiek organizēti svētku koncerti. Piedalīsies: folkloras kopa „Zdravica", VJN horeogrāfiskais ansamblis "Konfetti", viesi no Rīgas: ģimeņu folkloras kopa "Berendejka" un bērnu horeogrāfiskais ansamblis "Zadorinka". Iepazīsties ar pasākuma afišu ŠEIT.

  • 20. janvārī, plkst. 17.00 Teātra namā "Jūras vārti" skatītājus priecēs Daumanta Kalniņa Kvinteta koncertprogramma "Sirds prieks" ar Friča Bārdas dzeju, kas izskanēs neierastākā programmas interpretācijā. Ar jaunām aranžijām, kas tapušas sadarbībā ar PIKC VMV kori "Nošu planētas", Ventspils kultūras centra kori "Venda"un ansambli "Mundus", Daumants Kalniņš sevi apliecina ne tikai kā emocionāli jutīgu Friča Bārdas dzejas komponistu, bet arī kā zinošu kora skanējuma pārzinātāju. Izvēlētā dzeja radīs īpaši poētisku noskaņu. Programmas tēma un žanrs – džeza maniere liriskā skanējumā ignorēs stila izsmalcinātību, bet kopskanējumā – dzejā un mūzikā radīs harmonisku vēstījumu. Vairāk par koncertprogrammu ŠEIT.

  • 25. janvārī, plkst. 19.00 Teātra namā "Jūras vārti" veltījuma albuma prezentācijas koncerts "Mans draugs Mārtiņš Freimanis". Koncerttūrē visā Latvijā apvienojušies daudzi populāri, iemīļoti mākslinieki,  Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Ralfs Eilands, Ivo Fomins, Andris Ērglis, Līvi, Refleksija, Kārlis Būmeisters, Z-Scars, Olga Rajecka, Katrīna Bindere, Madara Grēgere, Maija Kalniņa un citi. Koncerts solās būs košs, kā draudzīgi dziedāšanas svētki un emociju virpuļi ikvienam Mārtiņa mūzikas cienītājam.  Vairāk par koncertprogrammu ŠEIT.

  • 26. janvārī, plkst. 16.00 Teātra namā "Jūras vārti" Starptautiskā bardu dziesmu festivāla "Tatjanas diena" galvenais koncerts, kurā ar lielisku koncerta programmu priecēs pārstāvji no: Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Izraēlas, Vācijas un Polijas. Festivāls 17 gadu  pastāvēšanas laikā Latvijas publikai devis lielisku iespēju iepazīt desmitiem radošu autoru no visas pasaules! Iepazīsties ar festivālu ŠEIT.

Avots: Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrs

karlis - 3314
photo

Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

2019. gada 13. februārī, plkst.19.00 Valmieras koncertzālē notiks pirmais izklaidējošs vakara šovs - ''Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti''.

Valmieras TIC

photo

Dokumentālā foto izstāde Valmierā

Dokumentālā foto izstāde ''Brīvības sardzē-Saharova balva trijos gadu desmitos'' līdz 1.februārim apskatāma Valmieras integrētajā bibliotēkā.

Valmieras TIC

photo

Jauna trauku kolekcija SEASONS!

Sekojot jaunākajām modes tendencēm, piedāvājam porcelāna traukus no PORLAND, kas izceļas ar izcilu dizainu, neredzētiem krāsu salikumiem un unikālu materiālu.

EUR 2.11 | 23.01.2019 | Arkolat

photo

Īpašais ziemas piedāvājums!

Šajā speciālajā piedāvājumā iekļauts: • 1 nakts divvietīgā Standard klases numuriņā; • Bagātīga brokastu bufete; • Šefpavāra īpašais Ziemas vakariņu (3 ēdieni) piedāvājums viesnīcas pirmā stāva „Park” restorānā 2 pers...

EUR 85 | 28.02.2019 | Bellevue Park Hotel Riga

photo

Dzīvās mūzikas vakars!

11.stāva panorāmas restorāns „Le Sommet” aicina Jūs 25. janvārī pavadīt neaizmirstamu dzīvās mūzikas vakaru kopā ar akustisko duetu „Kristīne Timermane un Gatis Ivans”

Bellevue Park Hotel Riga

photo

Pasākums ''Vasarai ziemā būt''

Lieliskas mūzikas pavadībā pasākuma apmeklētājiem iespējams atpūsties vairākās vasarīgās noskaņās iekārtotās atpūtas zonās un baudīt dažādus gastronomijas meistardarbus un vasarīgas aktivitātes.

Valmieras TIC

photo

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Atpūta ģimenei: izmitināšana, brokastis, Wellness centra un Kids Club apmeklējums, vakariņas

EUR 102 | 28.02.2019 | Lielupe by SemaraH Hotels

photo

Ceļotājas piedzīvojumi Ganā

31.janvārī, plkst. 18:30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina uz Ceļotāju stāstu vakaru par eksotisko Āfrikas valsti Ganu!

Valmieras TIC

photo

2019.gada pasākumi Valmieras pusē

2019.gadā aicinām apmeklēt un baudīt kultūras, izziņas, sporta un citus pasākumus Valmieras pusē!

Valmieras TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv