Redakcijas sadaļu atbalsta

Cēsīs aicina baudīt dažādus ziemas priekus (video)

Cēsīs aicina baudīt dažādus zi

Foto: turisms.cesis.lv/Kristaps Rajeckis

Ne tikai vasarā, bet arī ziemā Cēsis aicina labi pavadīt brīvo laiku un dalīties priekā ar tuvajiem. Vai esi prātojis, kā šādos laikapstākļos vislabāk to īstenot un ko iesākt, kad termometra stabiņš noslīd zem nulles?

Cēsis aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus baudīt sniegoto Cēsu pilsētas panorāmu, paveroties uz to no Cēsu Jaunās pils Lademahera torņa vai Cēsu Viduslaiku pils torņa, tajā pašā laikā iepazīstot pilsētas tuvāko un tālāko apkārtni, no augšas aplūkojot pilsētas senāko iedzīvotāju – vendu pilskalnu un Livonijas ordeņa viduslaiku pilsdrupas visā tās romantiskajā krāšņumā, kā arī pavērties uz šarmanto Cēsu vecpilsētu un Svēto Jāņa baznīcas torni – stalto pilsētas vēstures vēstnesi.

Piemērota vieta skaistām ziemas pastaigām ģimenes un draugu lokā ir Cīrulīšu dabas takas. Apskati Zvanu klintis un dodies uz skatu platformu virs Spoguļklints, kā arī ieraugi Līgavas un Cīrulīšu alu, aplūko Dzidravotu, kurā, kā spogulī, atspīd viss apkārt esošais dabas skaistums. Pastaiga ir lieliska iespēja aplūkot Gaujas senlejas daiļumu tērptu pūkainā ziemas mētelī.

Apmeklējiet aktīvās atpūtas kompleksu "Žagarkalns" un baudiet ziemas priekus uz slēpēm vai snovborda dēļa. Aicinām sekot līdzi "Žagarkalns" jaunumiem sociālajos tīklos, jo drīzumā tiks atvēta arī kameršļūkšanas trase, kura, gluži kā bērnībā, aicina slidināties pa kalnu ar piepūšamo riņķi. Žagarkalna komanda drīzumā sola arī paziņot par Jaunā gada sagaidīšau, solot sagādāt lielisku pasākumu!

Ziemas priekus uz kalna iespējams baudīt arī slēpošanas un atpūtas kompleksā "Ozolkalns", kura trases ir vienas no garākajām Latvijā. Kalna trases veidotas maksimāli saglabājot dabisko reljefu, kas ziemas priekus kalnā padara daudz interesantākus.

Slēpošanas un biatlona centrs "Cēsis" ir piemērota vieta ziemas sporta entuziastiem, kuri tiek aicināti izmantot slēpošanas-biatlona trasi, kas ir apgaismota un piemērota gan klasiskajai, gan slidsoļa slēpošanai. Slēpošanas un biatlona centrā Cēsis ir veikti visi nepieciešamie priekšdarbi, lai jaunajā sezonā cēsnieki un pilsētas viesi aktīvās atpūtas plānos atzīmētu trases apmeklējumu. Šosezon nomā ir pieejami 72 slēpju komplekti, līdz ar to, nav jāsatraucas, ja mājās neatrodas slēpošanas inventārs. Informāciju par ikdienas darba laiku, inventāra nomu un cenām meklējiet www.occesis.lv

Rūķi rosās kamieļu parkā "Rakši"! Dodies izjādē ar kamieli vai pastaigā ar lamu. Visi apmeklētāji laipni gaidīti sasildīties omulīgā atmosfērā kafejnīcā "Camel Cafe", kur iespējams nobaudīt gardās kamieļu piena pankūkas.

Lai sasildītos un atvilktu elpu pēc jauki pavadīta laika, Cēsu pilsētas kafejnīcas un restorāni aicina ikvienu pilsētas draugu izgaršot īpašos ziemas piedāvājumus:

  • Kafejnīca "Jāņoga" atgādina, ka ziemas aktivitāšu sezona ir sākusies un, pēc cītīgas sportošanas uz kalna, aicina ikvienu arī kārtīgi paēst!

  • Restorāns "Hotel Cēsis" vērš visu interesentu uzmanību tam, ka jaunā ziemas sezonas ēdienkarte ir klāt un ļoti vēlas iepriecināt ikviena cēsnieka un pilsētas viesa garšas kārpiņas!

  • Arī "H.E. Vanadziņš Ziemeļu restorāns" aicina ziemīgos vakaros ieturēt maltīti pie viņiem.

  • Savukārt, picērija "Studio pizza" aicina pastaigā līdzi paņemt Latvijā grauzdētas kafijas tasi.

  • "Vinetas un Allas kārumlāde" pagatavojusi vegānu piparkūkas, kuras var uz vietas arī pagaršot un iegādāties. Kārumlādes komanda ir sarūpējusi arī saldas dāvaniņas, ar ko svētku laikā priecēt tuvinieku sirdis...

Avots: turisms.cesis.lv

karlis - 3314
photo

Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

2019. gada 13. februārī, plkst.19.00 Valmieras koncertzālē notiks pirmais izklaidējošs vakara šovs - ''Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti''.

Valmieras TIC

photo

Dokumentālā foto izstāde Valmierā

Dokumentālā foto izstāde ''Brīvības sardzē-Saharova balva trijos gadu desmitos'' līdz 1.februārim apskatāma Valmieras integrētajā bibliotēkā.

Valmieras TIC

photo

Jauna trauku kolekcija SEASONS!

Sekojot jaunākajām modes tendencēm, piedāvājam porcelāna traukus no PORLAND, kas izceļas ar izcilu dizainu, neredzētiem krāsu salikumiem un unikālu materiālu.

EUR 2.11 | 23.01.2019 | Arkolat

photo

Īpašais ziemas piedāvājums!

Šajā speciālajā piedāvājumā iekļauts: • 1 nakts divvietīgā Standard klases numuriņā; • Bagātīga brokastu bufete; • Šefpavāra īpašais Ziemas vakariņu (3 ēdieni) piedāvājums viesnīcas pirmā stāva „Park” restorānā 2 pers...

EUR 85 | 28.02.2019 | Bellevue Park Hotel Riga

photo

Dzīvās mūzikas vakars!

11.stāva panorāmas restorāns „Le Sommet” aicina Jūs 25. janvārī pavadīt neaizmirstamu dzīvās mūzikas vakaru kopā ar akustisko duetu „Kristīne Timermane un Gatis Ivans”

Bellevue Park Hotel Riga

photo

Pasākums ''Vasarai ziemā būt''

Lieliskas mūzikas pavadībā pasākuma apmeklētājiem iespējams atpūsties vairākās vasarīgās noskaņās iekārtotās atpūtas zonās un baudīt dažādus gastronomijas meistardarbus un vasarīgas aktivitātes.

Valmieras TIC

photo

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Atpūta ģimenei: izmitināšana, brokastis, Wellness centra un Kids Club apmeklējums, vakariņas

EUR 102 | 28.02.2019 | Lielupe by SemaraH Hotels

photo

Ceļotājas piedzīvojumi Ganā

31.janvārī, plkst. 18:30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina uz Ceļotāju stāstu vakaru par eksotisko Āfrikas valsti Ganu!

Valmieras TIC

photo

2019.gada pasākumi Valmieras pusē

2019.gadā aicinām apmeklēt un baudīt kultūras, izziņas, sporta un citus pasākumus Valmieras pusē!

Valmieras TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv