Horoskops ceļotājiem, kas palīdzēs izvēlēties galamērķus 2019. gadā

Kur doties Tev iesaka zvaigznes? Ieskaties "Jēkaba Ceļojumu" īpašajā horoskopā, lai uzzinātu, kuri galamērķi Tev piemēroti, atkarībā no tā, kurā zvaigznājā esi dzimis.

Auns 21.03. – 20.04.

Enerģiskajiem un allaž kaut ko jaunu alkstošajiem Auniem atvaļinājumā noteikti nederēs laiska zvilnēšana pludmalē. Tā vietā droši posies uz eksotiskiem galamērķiem, kuros vēl nav iemītu tūristu taku, un meties piedzīvojumos! Tev ideāli piemēroti arī ceļojumi ar aktīvās atpūtas elementiem – pārgājieniem, kāpšanu kalnos vai aktivitātēm ūdenī.

Jēkaba Ceļojumi iesaka virzienu: Kaukāza kalnu turiāde vai Baikāla ezers ziemā

Vērsis 21.04. – 21.05.

Vēršiem patiks galamērķi, kas ļaus nesteidzīgi baudīt. Šai zodiaka zīmei raksturīga arī tieksme pēc komforta un luksusa, tādēļ piemēroti būs arī “viss iekļauts” tipa kūrorti, kur visas Vērša vēlēšanās tiks nolasītas no skatiena vien.

Jēkaba Ceļojumi iesaka virzienu: Nīlas kruīzs un atpūta Ēģiptē vai čarterceļojumi uz saulainajiem galamērķiem

Dvīņi 21.05. – 22.06.

Zinātkārajiem Dvīņiem jābrauc tur, kur allaž ir, ko pētīt un izzināt. Tā kā Dvīņiem piemīt tendence ātri nogarlaikoties, viņiem piemēroti galamērķi, kas piedāvā plašu aktivitāšu klāstu – gan dienā, gan naktī. Viņi noteikti izmēģinās visu!

Jēkaba Ceļojumi iesaka virzienu: Ķīna vai Dienvidspānija ar Gibraltāru un Maroku

Vēzis 22.06. – 23.07.

Tiem, kas pēc horoskopa ir Vēži, ne reti piemīt šķietami pretrunīgas rakstura iezīmes. No vienas puses šīs zīmes pārstāvji ir piesardzīgi, bet no otras – alkst piedzīvojumu; viņiem ļoti tīk māju omulība, bet tajā pašā laikā sirdī gruzd vēlme iepazīt visu plašo pasauli. Tā kā Vēži ātri sailgojas pēc mājām un tuviniekiem, ideāli piemēroti būs garo nedēļas nogaļu ceļojumi tepat Eiropā.

Jēkaba Ceļojumi iesaka virzienu: Šveice vai Krievijas pērle – Sanktpēterburga

Lauva 23.07. – 22.08.

Lauvas zīmē dzimušajiem patīk atrasties starmešu gaismā un tikt apbrīnotiem. Šī tieksme īpaši spilgti par sevi atgādina ceļojumu laikā – lauvas gūst īstu baudu, dodoties uz modīgiem, eksotiskiem galamērķiem un par to pavēstot visai plašajai pasaulei. Jo krāšņāks ceļojumu foto fons, jo smaidīgāka Lauva tā priekšplānā.

Jēkaba Ceļojumi iesaka virzienu: Bali vai ASV zelta izlase

Jaunava 23.08. – 23.09.

Ja ceļojums izplānots līdz pēdējam sīkumam, vari būt drošs – to plānojis kāds, kas dzimis Jaunavas zvaigznājā. Jaunavām ieteicams doties uz galamērķiem, kuros ir daudz ko darīt, bet kas nav pārlieku “vienkārši” un tūristiem pielāgoti – lai Jaunavām tiktu arī lielais plānošanas un grūtību pārvarēšanas prieks.

Jēkaba Ceļojumi iesaka virzienu: Maroka vai Gruzija

Svari 23.09. – 23.10.

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji novērtēs nelielu pilsētiņu mieru un šarmu, jo lielo pilsētu troksnis viņus ātri nogurdina. Svari ir arī lieli gardēži, tādēļ viņiem piemēroti galamērķi ar izsmalcinātu virtuvi, gardiem vīniem un eksotiskām garšām.

Jēkaba Ceļojumi iesaka virzienu: Toskāna vai Rumānija

Skorpions 23.10. – 22.11.

Viens vārds – daba! Dabas tuvums Skorpionus uzlādē gan garīgi, gan fiziski. Šajā zīmē dzimušie izjūt patiesu baudu, ļaujoties dabas varenībai un skaistumam. Viņi stundām ilgi var vērot kalnu ielejas, klausīties putnu dziesmās un mērot lielus attālumus, lai apskatītu grūti sasniedzamus dabas brīnumus.

Jēkaba Ceļojumi iesaka virzienu: Islande vai Tanzānijas dabas parki

Strēlnieks 23.11. – 22.12.

Ja vajadzētu nosaukt vienu īstu ceļotāju horoskopa zīmi, tad tas noteikti būtu Strēlnieks. Šajā zvaigznājā dzimušie izjūt prieku no visiem ceļošanas veidiem un ir gatavi doties teju jebkur. Tomēr visvairāk Strēlniekus vilina grūti sasniedzami, neordināri galamērķi, kas veldzē viņu slāpes pēc piedzīvojumiem un jaunatklājumiem.

Jēkaba Ceļojumi iesaka virzienu: Birma (Mjanma) vai Tālie Austrumi – Ķīna, Mongolija un Sibīrija

Mežāzis 22.12. – 21.01.

Inteliģenti un zinātkāri, Mežāži gūst milzu baudu no vēstures liecību izpētes. Viņiem lieliski piemēroti galamērķi, kuros viņi jūtas tā, it kā būtu atraduši laika mašīnu un aizceļojuši pagātnē.

Jēkaba Ceļojumi iesaka virzienu: Grieķija vai Baltkrievija

Ūdensvīrs 21.01. – 19.02.

Ūdensvīri ir neatkarīgi brīvdomātāji. Ceļojot, viņiem nepieciešams izjust pietiekami daudz brīvības – iespēju pārplānot visu braucienu vienā dienā, pēkšņi mainīt maršrutu, kaut ko izlaist vai uzkavēties kaut kur ilgāk nekā plānots. Ūdensvīriem ideāli der galamērķi, kur rītdiena pienāk pēc nedēļas un neviens par to neuztraucas.

Jēkaba Ceļojumi iesaka virzienu: Kuba, Kolumbija vai Baikāla ezers un Burjatija

Zivis 19.02. – 21.03.

Lai pilnvērtīgi atpūstos, ēteriskajām un radošajām Zivīm nepieciešams pilnībā atslēgties no ārpasaules. Un zila okeāna ūdens klātbūtne šai nodarbei nāks tikai par labu. Atvaļinājumiem ieteicams izvēlēties galamērķus, kas spēj radīt priekšstatu par pilnīgu noslēgtību no ārpasaules.

Jēkaba Ceļojumi iesaka virzienu: Maldīvu salas

Avots: Baltictravelnews.com/Jekaba.lv

Turība - 3361
Līgo Svētki Grieķijā 20/06 no 279 € !

Līgo Svētki Grieķijā 20/06 no 279 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķiju, Krētas salu 20/06 uz nedēļu no 279 € !

EUR 279 | Hot Travel

Starptautiskās izstādes

Starptautiskās izstādes

Starptautiskās izstādes. Ielūdzam apmeklēt. Ieejas biļetes uz starptautiskajām izstādēm.

EUR 25 | Astra Tūre / AvioKases.lv

Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā

Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā

No 12. līdz14. jūlijam Valmierā norisināsies Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Kipra - pārsteidzošā Vidusjūras pērle

Kipra - pārsteidzošā Vidusjūras pērle

Kipras ziemeļu daļa - saules pielieta, vecās pasaules šarma pārņemta vientuļa oāze tālu prom no ikdienā pierastās kņadas un burzmas. Dodies brīvdienās!

EUR 995 | Jēkaba Ceļojumi

Autobusu noma - NEOPLAN LUX (57 sēdvietas)

Autobusu noma - NEOPLAN LUX (57 sēdvietas)

Lielām grupām iesakām mūsu divstāvīgo skaistuli ar 57 sēdvietām. Ietilpība, komforts un stabilitāte uz ceļa!

AP SAULI

Rimini-Adrijas jūras piekraste no 189 €

Rimini-Adrijas jūras piekraste no 189 €

Izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Cenā iekļauts: dzīvošanas viesnīcā, ēdināšana, brauciens ar autobusu, ekskursijas ceļojuma laikā.

EUR 189 | Antario

HELSINKI | OKEANĀRIJS, ATRAKCIJU PARKS

HELSINKI | OKEANĀRIJS, ATRAKCIJU PARKS

🛳 HELSINKI | OKEANĀRIJS, ATRAKCIJU PARKS UN HELSINKU ZOODĀRZS Tikai 49 eiro 👉 veic rezervāciju tiešsaistē un saņem papildus atlaidi 5 %

VRK Travel

airBaltic lidojumi

airBaltic lidojumi

Populārākie galamērķi par ļoti izdevīgām cenām.

EUR 55 | Astra Tūre Daugavpils

British Airways lidojumi

British Airways lidojumi

British Airways piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem.

EUR 283 | AvioKases.lv

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv