10 «pēdējā brīža» dāvanas, ko var atrast lidostā

Ziemassvētku brīvdienas ir viens no aktīvākajiem laikiem lidostās, kad ceļotāji steidz pavadīt svētkus ārvalstīs vai apciemot tuviniekus. Kā jau tas ir pieņemts, svarīgākās lietas tiek atliktas uz pēdējo brīdi un tas pats attiecas arī uz dāvanu iegādi. Tieši šī iemesla dēļ, lidojumu kompensāciju pieprasījumu uzņēmums "Skycop" ir izveidojis sarakstu ar dāvanu idejām, ko var atrast jebkurā lidostā.

Pārtika un saldumi

Gandrīz visās lidostās ir nelieli veikali, kur pārdod dažādu pārtiku un saldumus. Tajs ir iespēja piemeklēt interesantas dāvanas gurmāniem, sākot ar gaļas delikatesēm un ekskluzīviem sieriem, līdz pat šokolādēm un attiecīgās valsts raksturīgākajiem saldumiem. Ja nepaguvāt iegādāties saldumus ceļojuma laikā, tad vienmēr ir iespēja doties uz Duty Free veikaliem, kur noteikti atradīsi tādus visiem zināmos saldumu zīmolus, kā Toblerone vai Haribo.

Grāmatas un prese

Daudzās Eiropas lidostās ir grāmatu veikali, taču tajos ne vienmēr ir plašas izvēles iespējas. Arī kvalitatīvs žurnāls kā dāvana ir laba ideja! Tu vari iegādāties kādu interesantu izdevumu un pie reizes arī abonēt to tiešsaistē. Pasniedz abonementa kartīti, kas paslēpta starp žurnāla lappusēm vai arī kā pastkarti. Vienīgais šķērslis šai dāvanai var izrādīties valodas barjera. Ja esi ārvalstīs, tad grāmatas un žurnāli varētu būt pieejami tikai attiecīgās valsts valodā. Šādos gadījumos lielisks risinājums var būt bilžu grāmata, kurā apkopoti spilgtāko apskates objektu vai reģionam raksturīgo dabas skatu attēli.

Kosmētika

Daudzi cilvēki izvēlas kosmētiku kā labāko dāvanu, kas vienmēr iepriecinās tās saņēmēju. Make-up entuziasti novērtēs, ja dāvanā pasniegsi produktu no kāda plaši zināma zīmola sortimenta, piemēram, MAC, Urban Decay, Bobbi Brown un līdzīgiem zīmoliem. Bieži vien lidostās var atrast īpašas kolekcijas vai preces, kas ražotas ierobežotā daudzumā, kas patiesi var kļūt par unikālu dāvanu.

Smaržas

Ņemot vērā, ka mums katram ir cita izpratne par sev iecienītem aromātiem, smaržu dāvināšana var būt diezgan sarežģīta izvēle. Kamēr vienam patīk saldie un ziedu aromāti, tikmēr otram tuvāka šķiet koksnes, citrusa vai pat asa smarža. Parfīmu pudelītes ir laba dāvana draugiem, kuru gaumi tu pārzini, vai tiem, kuri nav pārāk izvēlīgi, orientējoties smaržu pasaulē, un uzticas tavai izvēlei.

Elektronika

Tiem, kam dāvanu iegādes budžets paredzēts lielāks, elektrisko ierīču iegāde var būt lieliska izvēle. Planšetes, telefoni, skandas, kameras... Izvēle ir ļoti plaša, turklāt – nevienam nav jāzina, ka tas iegādāts lidostā. Ja vien nenākas izmantot garantijas talonu, bet cerams, ka to nevajadzēs!

Alkohols

Īsti lietpratējs novērtēs pudeli laba vīna, konjaka vai viskija. Alkohols plašā izvēlē ir atrodams Duty Free veikalos, kas parasti ir jebkurā lidostā.

Apģērbs un aksesuāri

Lidostās mēdz būt arī apģērbu veikali, kur var atrast daudz ko piemērotu - sākot no zeķēm un šallēm, līdz pat Victoria’s Secret apakšveļai, kvalitatīviem vīriešu uzvalkiem un ekskluzīvām rokassomiņām. Reizēm apģērba piemeklēšana citam cilvēkam var būt diezgan sarežģīta, bet vienmēr var atrast ko tādu, kam konkrēti izmēri nav jāzina.

Ceļotāju zināšanai, Ziemassvētku laikā pastāv divreiz lielāka iespēja, ka ieplānotais lidojums kavēsies, vai tiks atcelts, tādēļ jau laikus izzināt lidostas veikalu klāstu var gadīties īpaši noderīgi. "Skycop" novēl priecīgas brīvdienas un cer, ka ikvienam izdosies atrast visas nepieciešamās dāvanas.

Par "Skycop":

Lidojumu kompensāciju pieprasījumu uzņēmums "Skycop" – uzņēmums, kas visā pasaulē cīnās par pasažieru tiesībām ar aviolīnijām, kas izvairās no kompensāciju izmaksāšanas par kavētiem vai atceltiem lidojumiem. Uzņēmums piedāvā ceļotājiem, kas vīlušies aviolīnijās, viegli atgūt naudu par kavētu, atceltu vai pārpildītu lidojumu, izmantojot starptautisko platformu www.skycop.com. "Skycop" profesionāļi ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi aviācijā, tiesā un parādu pārvaldībā ir gatavi palīdzēt pasažieriem cīņā par savām tiesībām, atgūstot maksimālu kompensāciju par ciestajām neērtībām. "Skycop" pārvalda kompensāciju portfeli vairāk nekā trīs miljonu eiro vērtībā.

Avots: Skycop

karlis - 3314
photo

Supercena uz Ēģipti 24/01 no 339 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Šarmelšeihu no Viļņas lidostas 24/01 uz nedēļu no 339 € !

EUR 339 | 28.01.2019 | Hot Travel

photo

Tūrisma aģentūru darbinieku kursi

Nikos Travel izsludina uzņemšanu Tūrisma aģentūru darbinieku kursos. No 12.02.19 (bilingvāla grupa), otrdienās un ceturdienās no 18:15-20:15.Cena EUR 95/mēn

EUR 95 | 28.01.2019 | Nikos Travel

photo

Rīga-Pekina/Sučžova/Hančžova/Šanhaja-Rīga

Maija svētkos! No 980 € (bez avio) vai 1420 € (ar lidojumu no/uz Rīgu). Cenā iekļautas 7 ekskursijas, 4* viesnīca, ēdināšana pēc programmas, ieejas biļetes....

EUR 980 | 09.02.2019 | 1Travel

photo

Sanatorija "EGLE" Birštonas. Atlaides.

Rehabilitācija un ārstēšanās.

EUR 75 | 31.03.2019 | Astra Tūre Daugavpils

photo

Lieliski Itālijas dienvidi!

Jaunums! Vienā ceļojuma apmeklēsim - Vīni, Neapoli, Romu un Vatikānu, Pompei un Kapri salu. Atklāsim jaunas pilsētas kopā ar INTERLUX!

EUR 169 | 12.04.2019 | Interlux Travel

photo

Islandes brīnišķais aplis

Islande ir īstais galamērķis tiem, kas vēlas aci pret aci satikties ar dabas pirmatnējo varenību. Pievienojies!

EUR 1660 | 30.04.2019 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv