Redakcijas sadaļu atbalsta

Igaunijā notiks Austrumeiropā lielākais slēpošanas maratons (video)

Igaunijā notiks Austrumeiropā

Foto: Ekrānšāviņš no FB/tartumaraton

Maratons "Tartu Maraton" ir lielākais Austrumeiropas slēpošanas maratons, kura programmas pasākumi katru gadu pulcē apmēram 10 000 dalībnieku.

Maratona "Tartu Maraton" trase vijās Dienvidigaunijā, kur var izvēlēties 63 kilometru vai 31 kilometru distances. Maratons norisināsies 2019. gada 17. februārī. 63 kilometrus garā Tartu maratona slēpošanas trase sāksies Tehvandī Sporta centra stadionā un vedīs uz Elvu cauri Vāike Munameģi, Matu, Harimāgi, Kūtsemāgi un Palu.

Savukārt 31 kilometru garā trase sākas pie Arula krustojuma. Trases oficiālais finišs ir Tartu apgabala Atpūtas un Sporta centrā Elvā. Trases daļa starp Tehvandi un Kāriku var tikt izmantota sākot no februāra otrās nedēļas līdz pat ziemas beigām.

Ārvalstu viesi atzīst, ka "Tartu Maraton" trase ir viena no skaistākajām un interesantākajām trasēm pasaulē. Ceļotājiem noteiti jāzina, ka netālu no trases artodas lielākā Igaunijas brīvdabas parka Maajumalate Park koka skulptūras.

"Tartu Maraton" ietilpst starptautiskajā Worldloppet distanču slēpošanas sērijā. Pieteikties slēpošanas maratonam var šeit.

Iedvesmojies un apskati iespaidīgo video, kur tūkstošiem slēpotāji bauda ziemas priekus:


Avots: Baltictravelnews.com/tartumaraton.ee

Turiba - 3320
BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv