Redakcijas sadaļu atbalsta

Žurnāls «BBC TopGear» kronē «Volvo XC40» par gada labāko «SUV»

Kompaktais premium segmenta "SUV Volvo XC40" turpina apbalvojumu saņemšanas sēriju, jo žurnāla "BBC TopGear Magazine" 2018. gada apbalvošanā tas tika kronēts par gada SUV.

Novērtējot XC40, TopGear Magazine raksturoja to kā "izcilu" un "pārdomātu, pamatīgi izstrādātu un efektīvu automašīnu".

Žurnāla agrākajā XC40 apskatā tika secināts, ka "Volvo izdevies radīt ko atšķirīgu", uzsverot, ka "SUV vērtības atbilst daudzām Volvo vērtībām". TopGear cildināja XC40 "komfortablo braukšanu", tā radīto "drošības sajūtu, braucot jebkādos laika apstākļos" un "ārkārtīgi labi iekārtoto un praktisko salonu".

Volvo Car UK izpilddirektors Džons Veikfīlds (Jon Wakefield) saka: "Mūsu ienākšana premium segmenta kompakto SUV tirgū, kur dominēja sīva konkurence, ir izrādījusies ārkārtīgi veiksmīga – XC40 ir izpelnījies plašu atzinību gan no kritiķiem, gan klientiem. Lai arī šis ir mazākais SUV mūsu klāstā, tomēr tajā izdevies ietvert visas zīmolam raksturīgās iezīmes: iespaidīgu un modernu dizainu, efektīvu un pārdomātu jauno tehnoloģiju pielietojumu, kā arī inovatīvus tehniskos risinājumus un nepārspējamu drošību."

XC40 iespaidīgajā godalgu sarakstā jau izceļas 2018. gada Eiropas gada auto tituls, savukārt neatkarīgās transportlīdzekļu drošības novērtēšanas organizācijas Euro NCAP testos, kuri 2018. gadā ir kļuvuši daudz stingrāki, modelis sasniedza maksimālo, piecu zvaigžņu vērtējumu.

2017. gada septembrī tirdzniecībā laistais XC40 ir paredzēts galvenokārt pilsētas satiksmei, taču vienlīdz labas īpašības tam piemīt, arī jebkādos laika apstākļos braucot pa autoceļiem – it īpaši, ja izvēlaties modifikācijas ar pilnpiedziņu. Jaunais modelis guvis nepieredzētu sabiedrības ievērību, Apvienotajā Karalistē sasniedzot līdz šim augstākos rādītājus jauna Volvo tirdzniecības sākumposmā. Tā pievilcību izdevies palielināt, papildinot aprīkojumu ar Volvo jauno un ļoti efektīvo 156 ZS trīscilindru benzīna dzinēju T3 un 190 ZS T4, kā arī 150 ZS dīzeļdzinēju D3.

Tāpat ir paplašināts modifikāciju klāsts, ļaujot klientiem brīvi izvēlēties sev piemērotāko modifikāciju - zīmolam raksturīgo Momentum, dinamisko R-Design un grezno Inscription. Katra no tām ir pieejama vēl labāk aprīkotā 'Pro' izskatā. Visu modifikāciju aprīkojumā ietverta, piemēram, navigācijas sistēma Sensus ar deviņu collu skārienekrānu un balss vadību, savienoto pakalpojumu platforma Volvo On Call, automātiskie LED priekšējie lukturi ar aktīvajām tālajām gaismām, 12,3 collu TFT vadītāja informācijas displejs, pielāgojami braukšanas režīma iestatījumi, kā arī City Safety funkcijas, kas atpazīst un palīdz izvairīties no daudzām biežākajām satiksmes negadījumu situācijām.

Avots: Mūsa motors

karlis - 3314
Supercena uz Grieķiju 30/05 no 149 € !

Supercena uz Grieķiju 30/05 no 149 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķju, Krētas salu 30/05 uz nedēļu no 149 € !

EUR 149 | Hot Travel

Aviokompānija Iberia

Aviokompānija Iberia

Iberia ir aviopārvadāšanas līderis starp Eiropu un Latīņameriku.

EUR 111 | Astra Tūre / AvioKases.lv

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita šogad ir iegādājies daudz jaunu dzīvnieku, kuru skaits jau pārsniedz 100, un kur iespējams tos barot, glaudīt un tie atrodas brīvi aplokos.

TAKA

ar mazu bērnu Bulgārijā viesnīca Kotva

ar mazu bērnu Bulgārijā viesnīca Kotva

Viesnīca ieteicama ar maziem bērniem ( 3-12 g.) iespējama ar brokastīm vai viss iekļauts Kategorija 3,5 (4*) Iespējamie izbraukšanas datumi mājas lapā

EUR 439 | Carlson Wagonlit Travel

Lielais Vjetnamas ceļojums

Lielais Vjetnamas ceļojums

Joprojām tūristu neizlutināta, Vjetnama atalgos Tevi ar iespēju ienirt autentiskā Āzijas kultūrā. Ceļot pa šo zemi – tas ir piedzīvojums ik dienu. Pievienojies!

EUR 2330 | Jēkaba Ceļojumi

AEROFLOT - lēti lidojumi

AEROFLOT - lēti lidojumi

Aeroflot piedāvā lētas aviobiļetes.

EUR 180 | AvioKases.lv

KLASIKA NO ROMAS | DĀVANĀ - 3 EKSKURSIJAS

KLASIKA NO ROMAS | DĀVANĀ - 3 EKSKURSIJAS

😍 ITĀLIJAS KLASIKA NO ROMAS | DĀVANĀ - 3 EKSKURSIJAS UN DEGUSTĀCIJA😍 ✈️lidojumi reizi nedēļā✈️ cenas no 539 EUR ❗️Rezervē

VRK Travel

Pludmales atpūta Maurīcijas salā no 1170 €

Pludmales atpūta Maurīcijas salā no 1170 €

Izlidošana no Rīgas. Cenā iekļauts: lidojums, transfērs, viesnīca, ēdināšana.

EUR 1170 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv