Redakcijas sadaļu atbalsta

Bangkokā izveidots iespaidīgs skatu laukums 314 metru augstumā

Ja esat kādreiz sapņojis par Taizemes vērošanu no putna lidojuma, šis sapnis var tikt piepildīts. Taizemes augstākajā ēkā "King Power Mahanakhon" atklāts skatu laukums ar stikla grīdu 314 metru augstumā līdzās Bangkokas noslogotākajai satiksmes ielai.

Novērošanas tornis uz augstceltnes izbūvēts četros stāvos un tajā atradīsies arī jumta bārs. Stiklotā grīda noteikti piesaistīs drosminiekus un izaicinās tos, kas cīnās ar bailēm no augstuma. Lai nokļūtu iespaidīgās augstceltnes pašā augšā, jākāpj liftā, kas spēj vienlaicīgi pārvadāt 50 personas un jādodas uz 74. stāvu.

Skatu laukums – tornis pavisam noteikti kļūs par iekārojamāko vietu, kur sagaidīt saulrietu, malkojot gardu kokteili. No turienes būs iespējams nosūtīt pastkartes saviem mīļajiem, tās iemetot sarkanā Viktorijas laika stilā veidotā pasta kastē, par to samaksājot vien 1,30 Eiro.

Četros skatu torņa stāvos būs iespējama iepirkšanās bez nodokļiem. Lai piekļūtu visiem ēkas stāviem, būs jāsamaksā ieejas biļete 28,- Eiro apmērā, bet tiem, kas vēlēsies doties vien uz skatu platformām, jāmaksā nedaudz virs 20,- Eiro. "Mahanakhon" skatu laukums apmeklētājiem pieejams katru dienu no plkst. 10:00 līdz pusnaktij (pēdējā viesu uzņemšana notiek plkst. 23:00).

Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com

karlis - 3314
BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv