Ziedo savus meistardarbus, lai atbalstītu Dakterus Klaunus darbā ar bērniem!

Ikvienam Dakteru Klaunu labdarim – rokdarbniekam, amatniekam, floristam un citu radošu darbu pratējam ir iespēja ziedot savus darinājumus trešajam biedrības Dr.Klauns organizētajam labdarības Pop-up veikalam.

"Jau trešo gadu organizējam Labdarības veikaliņu t/c "Spice" decembra mēnesī, lai par ziedojumiem tirdzniecības centra apmeklētājiem piedāvātu sirsnīgas, ar mīlestību radītas skaistas dāvanas. Visi ziedojumi tiks novirzīti mazo pacientu priekam Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcā Rīgā, kā arī reģionu slimnīcās – Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Cēsīs, Rēzeknē un Jūrmalā. Šogad mudinām iesaistīties ne tikai ģimenes, bērnus, bet arī savas jomas profesionāļus, kuri gatavo dažādus rokdarbus, dizaina izstrādājumus, lietas no koka, metāla utt. Pieredze liecina, ka pirms svētkiem mūsu veikaliņa apmeklētāji ir atvērti, interesējas par visdažādākajām lietām, kas noderētu pašiem ikdienā vai dāvanām Ziemassvētkos. Veikaliņā bieži vien var sastapt arī Dakterus Klaunus, ar viņiem aprunāties, gūt uzmundrinājumu pirmssvētku laikā," biedrības Dr.Klauns labdarības Pop-up veikala būtību raksturo tās vadītāja Marianna Milovska. 

"Ja katrs ziedos vismaz vienu vai divus no saviem meistardarbiem, tas dos iespēju mums gan piepildīt labdarības veikalu ar brīnišķīgām dāvanām, gan palīdzēs bērniem turpināt saņemt Dakteru Klaunu atbalstu. Aicinām būt līdzdalīgiem Ziemassvētku gaidīšanas labo darbu ķēdītē!" aicina Ina Grīnberga jeb Dr.Ino.

Darinājums ziedot varēs Rīgā un reģionos – iegādāties Pop-up veikalā t/c Spice

Dakteri Klauni 2018. gada 6. decembrī tirdzniecības centrā Spice, Rīgā izveidos labdarības Pop-up veikalu, kuru katru dienu varēs apmeklēt blakus Informācijas stendam vismaz līdz 23. decembrim. Šogad to palīdzēs iekārtot Latvijā pazīstamā dekoratore Feja - Baiba Prindule, apmeklētāji varēs arī iepazīties ar Dakteru Klaunu ikdienu, attiecībām ar bērniem, ko fotogrāfijās iemūžinājuši vairāki Latvijā pazīstami fotogrāfi kā Mārtiņš Otto, Jeļena Spasova, Anna Paula Kuzņecova u.c.  

Savus radošos darinājumus Dakteru Klaunu Pop-up veikala darbībai līdz 17. decembrim iespējams atnest uz jebkuru no Rīgas sporta klubiem "MyFitness", Rīgā, katru darba dienu un brīvdienu klubu darba laikos. Darinājumi jāiedod sporta kluba administratoram, kā arī jāaizpilda anketa, lai Dakteri Klauni varētu sazināties un pateikt sirsnīgāko paldies. Anketa pieejama mājaslapā www.drklauns.lv.

Darinājumus var ziedot arī t/c "Spice" infocentrā, katru dienu no pulksten 10:00 līdz 22:00.

Tāpat biedrība Dr.Klauns parūpējusies, lai ziedojumus iespējams atstāt dažādās vietās reģionos:

 • Ventspils, Kuldīgas iela 18, Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs;

 • Liepāja, Kungu iela 24, Liepājas "Jauniešu Māja";

 • Aizpute, Katoļu iela 5, Aizputes novada jauniešu Ideju māja;

 • Skrunda, Lielā iela 1A, Skrundas jauniešu centrs

 • Saldus novada Lutriņu pagasts, Skolas iela 2, PPII "Kāpēcītis";

 • Talsi, Lielā iela 8A, Kafijas namiņš "Ie-pauzē"

 • Valmiera, Rīgas iela 28, veikals "Četri gadalaiki";

 • Ogre, Brīvības iela 21, M.Pūres beķereja;

 • Cēsis, Piebalgas iela 3, Cēsu Jaunā skola, ieeja no pagalma;

 • Cēsis, Maija iela 1, bērnu centrs "Kā mājās";

 • Sigulda, bērnu centrs "Kā mājās", Leona Paegles iela 3a

 • Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95C, veikals "Zaļais"

Sešos gados Dakteri Klauni ne tikai Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), bet arī vairākās citās Latvijas slimnīcās, strādājot ar bērniem, ir pierādījuši, ka, lai cik nepatīkama ir slimība, atveseļošanās procesā vitāli svarīgi atrast vietu smaidam, siltumam un cerībai. Šobrīd septiņās Latvijas pilsētās strādā 35 Dakteri Klauni, no tiem visvairāk – 25 – Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcā Rīgā. 2018. gadā Dakteri Klauni slimnīcās iepriecinājuši 10 000 pacientus, nostrādājot 4314,5 stundas un esot klāt mazajiem pacientiem 389 procedūru laikā.

Biedrība "Dr. Klauns" kā sabiedriska labdarības organizācija darbojas kopš 2012. gada, un tās pārstāvji – 35 profesionāli medicīnas klauni – katru dienu dodas uz Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā. Dakteru Klaunu projektu biedrība "Dr.Klauns" īsteno sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu un ar Izraēlas vēstniecības, Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma "Food Union" un Pētera Avena labdarības fonda "Paaudze" atbalstu.

Avots: Daina Vārpiņa

karlis - 3314
photo

Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

2019. gada 13. februārī, plkst.19.00 Valmieras koncertzālē notiks pirmais izklaidējošs vakara šovs - ''Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti''.

Valmieras TIC

photo

Dokumentālā foto izstāde Valmierā

Dokumentālā foto izstāde ''Brīvības sardzē-Saharova balva trijos gadu desmitos'' līdz 1.februārim apskatāma Valmieras integrētajā bibliotēkā.

Valmieras TIC

photo

Jauna trauku kolekcija SEASONS!

Sekojot jaunākajām modes tendencēm, piedāvājam porcelāna traukus no PORLAND, kas izceļas ar izcilu dizainu, neredzētiem krāsu salikumiem un unikālu materiālu.

EUR 2.11 | 23.01.2019 | Arkolat

photo

Īpašais ziemas piedāvājums!

Šajā speciālajā piedāvājumā iekļauts: • 1 nakts divvietīgā Standard klases numuriņā; • Bagātīga brokastu bufete; • Šefpavāra īpašais Ziemas vakariņu (3 ēdieni) piedāvājums viesnīcas pirmā stāva „Park” restorānā 2 pers...

EUR 85 | 28.02.2019 | Bellevue Park Hotel Riga

photo

Dzīvās mūzikas vakars!

11.stāva panorāmas restorāns „Le Sommet” aicina Jūs 25. janvārī pavadīt neaizmirstamu dzīvās mūzikas vakaru kopā ar akustisko duetu „Kristīne Timermane un Gatis Ivans”

Bellevue Park Hotel Riga

photo

Pasākums ''Vasarai ziemā būt''

Lieliskas mūzikas pavadībā pasākuma apmeklētājiem iespējams atpūsties vairākās vasarīgās noskaņās iekārtotās atpūtas zonās un baudīt dažādus gastronomijas meistardarbus un vasarīgas aktivitātes.

Valmieras TIC

photo

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Atpūta ģimenei: izmitināšana, brokastis, Wellness centra un Kids Club apmeklējums, vakariņas

EUR 102 | 28.02.2019 | Lielupe by SemaraH Hotels

photo

Ceļotājas piedzīvojumi Ganā

31.janvārī, plkst. 18:30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina uz Ceļotāju stāstu vakaru par eksotisko Āfrikas valsti Ganu!

Valmieras TIC

photo

2019.gada pasākumi Valmieras pusē

2019.gadā aicinām apmeklēt un baudīt kultūras, izziņas, sporta un citus pasākumus Valmieras pusē!

Valmieras TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv