Redakcijas sadaļu atbalsta

Padomi ceļotājiem, kuri sevi uzskata par slinkiem

Cilvēks pēc dabas ir slinks. Ar to ir jāsamierinās un tie, kas ar to ir samierinājušies, ar to arī var rēķināties. Tāpēc piedāvājam iepazīties ar 9 padomiem slinkajiem ceļotājiem - tātad būtībā ikvienam! Jo galu galā - braucam ceļojumā taču, lai atpūstos, nevis pavadītu laiku kārtojot somas, stāvētu rindās un citas lietas. Uzreiz gan jāsaka - budžeta ceļotājam daži padomi varētu nepatikt!

Neizpako savu somu.

Savu ceļojumu somu neizpako nedz esot mājās, nedz arī atrodoties ceļojumā. Visas mantas, kas ir nepieciešamas tikai ceļošanai - tās var somā palikt vienmēr. Krāmē ārā tikai drēbes - un tās pašas pa vienai! Tas arī ietaupīs vietu mājās - jo ceļošanai nepieciešamās lietas būs jau savā vietā!

Izveido sarakstu ar nepieciešamajām lietām

Jau labu laiku pirms brauciena, noteikti, prātā nāks domas par to - ko vajadzētu paņemt līdzi. Tāpēc veido sarakstu (un varbūt jau iepako) ar tām lietām, kuras vajadzēs braucienā!

Nodrošinies ātrai bagāžas kontrolei

Visi taču jau zina, ka bagāžai ir noteikts atļautais svars un izmērs, drošības kontrolei cauri nevar nest šķidrumus, šķēres un tādas lietas. Jo ātrāk to visu izņemsi no savas somas un būsi pārliecināts, ka soma ir atļautajos izmēros - jo mazāk laika un enerģijas būs jātērē lidostā. Tāpat, ja ir iespējams un maciņš atļauj - ir lidostas, kurās iespējams iegādāties ātro drošības kontroli.

Kāp lidmašīnā pēdējais un izkāp arī pēdējais

Tas brīdis, kad pēc lidostas vārtu (gate) atvēršanās, cilvēki rindā cenšas iekļūt lidmašīnā pēc iespējas ātrāk - it kā sēdvietas jau iepriekš nebūtu noteiktas. Vai arī 15 sekundes pēc abu lidmašīnas riteņu atsišanās pret zemi visi tie paši 150+ cilvēki ceļas kājās un cenšas tikt pie savas bagāžas. Šajā brīdī - vienkārši sēdi, turpini lasīt savu avīzi, skatīties filmu - vai jebko citu. Ja vien speciāli nekavēsi lidmašīnu, neviens bez tevis neaizlidos - un arī pēc lidojuma lidmašīnā neatstās!

Pasūti apkalpošanu istabā jeb "room service"

Reti kurš to zina, bet ierasti apkalpošana istabā izmaksā tieši tikpat, cik ēšana viesnīcas restorānā. Ja vienkārši jūties slinks - pasūti ēdienu uz numuriņu, nevis ģērbies un dodies lejā uz restorānu!

Izmanto "hop on, hop off" autobusus

Jā, tas nav lēts prieks, bet tas ir ļoti ērti - tieši tāpēc jau šie autobusi ir pilni ar ārvalstu bagātajiem tūristiem. Ja vēlies būt slinks - nestaigā apkārt, ielec autobusā un pabrauc ar viņu. Šiem autobusiem maršruti veidoti speciāli tūristiem - tāpēc garām nepalaidīsi teju neko!

Iegādājies vannasistabas piederumu maciņu un nekad to neizpako

Ja viss ir vienā vietā, tad tas arī paliek vienā vietā :) Iztīri zobus un zobubirsti liec atpakaļ tās vietā!

Iegādājies "All inclusive" viesnīcu vai ceļojumu piedāvājumu

Jā, tas "sit" pa kabatai, taču padara dzīvi daudz vieglāku - nav jāuztraucas par ēšanu, apkalpošanu vai ko citu - dari ko gribi!

Izmanto pilsētas karti

Teju katrā pilsētā ir iespējams iegādāties kartiņu uz noteiktu laiku (24h, 48h, 72h, nedēļu utt) ar kuru šajā laikā vari doties teju jebkur - muzejos, atrakcijās un bieži vien pat sabiedriskajā transportā (arī "hop on, hop off" autobusos). Iegādājies to - un tev nebūs par neko vairs jāuztraucas!

Avots: BalticTravelnews.com/Smartertravel.com

photo

Delfinārijs un jūras muzejs- 04.05.2019

Pavasarīgs brauciens uz Delfināriju un Jūras muzeju, brīvdiena visai ģimenei tikai par 21 EUR- 27.04.2019

EUR 21 | 28.04.2019 | Nikos Travel

photo

Ceļojumi uz Ēģipti 29/04 no 415 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Šarmelšeihu no Viļņas lidostas 29/04 uz nedēļu no 415 € !

EUR 415 | 30.04.2019 | Hot Travel

photo

Akcija Vytautas Mineral SPA Birštonā.

Akcija spēkā tikai līdz 21.decembrim. Iebraukšana jebkuros datumos no 15.01.2019. līdz 01.12.2019.

EUR 69 | 05.05.2019 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Atrakciju parki Vācijā

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 12.06.19 - 6 Dienas. Valsrodes punu dārzs, Serengati parks, Heide parks, Tropical Islands, Veselības apdrošināšana

EUR 265 | 04.06.2019 | AP SAULI

photo

APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI / DUBAIJA /

GARANTĒTS Lidojumi katru nedēļu Rezervēt online ļoti viegli: 👉 Izvēlies galamērķi ➡️ spied "Aprēķināt ceļojumu"

VRK Travel

photo

Brīvdienas saulainajā Grieķijā

Grieķijā vēstures bagātības nav apslēptas tikai muzeju plauktos, tās ir visapkārt - ielās, laukumos, senu pilsētu drupās! Izzini seno rietumu civilizācijas zemi

EUR 1369 | 31.07.2019 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv