Redakcijas sadaļu atbalsta

Padomi ceļotājiem, kuri sevi uzskata par slinkiem

Padomi ceļotājiem, kuri sevi u

Foto: Pixabay.com

Cilvēks pēc dabas ir slinks. Ar to ir jāsamierinās un tie, kas ar to ir samierinājušies, ar to arī var rēķināties. Tāpēc piedāvājam iepazīties ar 9 padomiem slinkajiem ceļotājiem - tātad būtībā ikvienam! Jo galu galā - braucam ceļojumā taču, lai atpūstos, nevis pavadītu laiku kārtojot somas, stāvētu rindās un citas lietas. Uzreiz gan jāsaka - budžeta ceļotājam daži padomi varētu nepatikt!

Neizpako savu somu.

Savu ceļojumu somu neizpako nedz esot mājās, nedz arī atrodoties ceļojumā. Visas mantas, kas ir nepieciešamas tikai ceļošanai - tās var somā palikt vienmēr. Krāmē ārā tikai drēbes - un tās pašas pa vienai! Tas arī ietaupīs vietu mājās - jo ceļošanai nepieciešamās lietas būs jau savā vietā!

Izveido sarakstu ar nepieciešamajām lietām

Jau labu laiku pirms brauciena, noteikti, prātā nāks domas par to - ko vajadzētu paņemt līdzi. Tāpēc veido sarakstu (un varbūt jau iepako) ar tām lietām, kuras vajadzēs braucienā!

Nodrošinies ātrai bagāžas kontrolei

Visi taču jau zina, ka bagāžai ir noteikts atļautais svars un izmērs, drošības kontrolei cauri nevar nest šķidrumus, šķēres un tādas lietas. Jo ātrāk to visu izņemsi no savas somas un būsi pārliecināts, ka soma ir atļautajos izmēros - jo mazāk laika un enerģijas būs jātērē lidostā. Tāpat, ja ir iespējams un maciņš atļauj - ir lidostas, kurās iespējams iegādāties ātro drošības kontroli.

Kāp lidmašīnā pēdējais un izkāp arī pēdējais

Tas brīdis, kad pēc lidostas vārtu (gate) atvēršanās, cilvēki rindā cenšas iekļūt lidmašīnā pēc iespējas ātrāk - it kā sēdvietas jau iepriekš nebūtu noteiktas. Vai arī 15 sekundes pēc abu lidmašīnas riteņu atsišanās pret zemi visi tie paši 150+ cilvēki ceļas kājās un cenšas tikt pie savas bagāžas. Šajā brīdī - vienkārši sēdi, turpini lasīt savu avīzi, skatīties filmu - vai jebko citu. Ja vien speciāli nekavēsi lidmašīnu, neviens bez tevis neaizlidos - un arī pēc lidojuma lidmašīnā neatstās!

Pasūti apkalpošanu istabā jeb "room service"

Reti kurš to zina, bet ierasti apkalpošana istabā izmaksā tieši tikpat, cik ēšana viesnīcas restorānā. Ja vienkārši jūties slinks - pasūti ēdienu uz numuriņu, nevis ģērbies un dodies lejā uz restorānu!

Izmanto "hop on, hop off" autobusus

Jā, tas nav lēts prieks, bet tas ir ļoti ērti - tieši tāpēc jau šie autobusi ir pilni ar ārvalstu bagātajiem tūristiem. Ja vēlies būt slinks - nestaigā apkārt, ielec autobusā un pabrauc ar viņu. Šiem autobusiem maršruti veidoti speciāli tūristiem - tāpēc garām nepalaidīsi teju neko!

Iegādājies vannasistabas piederumu maciņu un nekad to neizpako

Ja viss ir vienā vietā, tad tas arī paliek vienā vietā :) Iztīri zobus un zobubirsti liec atpakaļ tās vietā!

Iegādājies "All inclusive" viesnīcu vai ceļojumu piedāvājumu

Jā, tas "sit" pa kabatai, taču padara dzīvi daudz vieglāku - nav jāuztraucas par ēšanu, apkalpošanu vai ko citu - dari ko gribi!

Izmanto pilsētas karti

Teju katrā pilsētā ir iespējams iegādāties kartiņu uz noteiktu laiku (24h, 48h, 72h, nedēļu utt) ar kuru šajā laikā vari doties teju jebkur - muzejos, atrakcijās un bieži vien pat sabiedriskajā transportā (arī "hop on, hop off" autobusos). Iegādājies to - un tev nebūs par neko vairs jāuztraucas!

Avots: BalticTravelnews.com/Smartertravel.com

Turiba - 3320
photo

Uz Vašingtonu ar Aeroflot!

Marts un Aprīlis - vieni no labākiem mēnešiem Vašingtona apmeklēšanai, jo šajā laikā notiek Nacionālais Ķiršu Ziedu festivāls! Vietu skaits ierobežots.

EUR 667 | 26.11.2018 | TBS

photo

Supercena uz Ēgipti 25/11 no 279 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Hurgadu 25/11 uz nedēļu no 279 € !

EUR 279 | 28.11.2018 | Hot Travel

photo

Izlidošana 29/11 uz Lanzaroti!

Izlidošana 29/11 uz Lanzaroti! ATLIKUŠAS PĒDĒJĀS VIETAS UZ 7 NAKTĪM 29/11! T:67285901

EUR 495 | 28.11.2018 | Carlson Wagonlit Travel

photo

Lidojošie kalni/ 9 ekskursijas. Ķīna

Pekina - Čžanczjacze - Dehana - Fenhuana - Šanhaja. 11 dienas/10 naktis no 2040 €. Cenā iekļauts: ✈️iekšējie lidojumi, 4* viesnīca, 9 ekskursijas...

EUR 2040 | 03.12.2018 | 1Travel

photo

Dzīves svinēšana Bali salā

Ceļojums uz Bali ir viens no tiem, par kuru varētu teikt: mans rimtākais, skaistākais un emocionālākais piedzīvojums, ko ieteicam izbaudīt ikkatram.

EUR 2395 | 31.01.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Atpūta ģimenei: izmitināšana, brokastis, Wellness centra un Kids Club apmeklējums, vakariņas

EUR 102 | 28.02.2019 | Lielupe by SemaraH Hotels

photo

Romas brīvdienas tikai 500 €

Izlidošana no Rīgas.

EUR 500 | 08.03.2019 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv