Redakcijas sadaļu atbalsta

Lidsabiedrība «Finnair» aicina izmantot tēmturi #Finnair95 cēlu mērķu labā

Lidsabiedrība "Finnair" sāk svinēt savu 95. dzimšanas dienu un 2018. gada 1. novembrī visas dienas garumā sociālajos tīklos ievietos bildes no lidsabiedrības pastāvēšanas laikā piedzīvotā. Par katru ievietoto bildi "Finnair" ziedos 1,- Eiro UNICEF projektam, kas atbalsta skolu izveidi Āzijā.

"Finnair" cer, ka kopīgiem spēkiem dienas laikā ar tēmturi #Finnair95 izdosies ievietot 9500 bildes – 100 fotogrāfijas par katru pastāvēšanas gadu. Tādēļ lidsabiedrība aicina – ja jums, ceļotāji, bijis kāds skaistām atmiņām pildīts, piedzīvojumiem bagāts un neaizmirstams ceļojums ar "Finnair", 1. novembrī savās atmiņās dalieties ar citiem, pievienojot nozīmīgo un cēlo mērķu labā izveidoto tēmturi #Finnair95!

"Finnair" ir viena no senākajām lidsabiedrībām pasaulē - tā lepojas ar bagātīgu vēsturi jau kopš 1923. gada. Jau devīto gadu pēc kartas "Finnair" ir atzīta kā labākā aviokompānija Ziemeļeiropā un nesen lidsabiedrība sanema 5 zvaigžņu vērtējumu no APEX  (Airline Passenger Experience Association), kas ir ļoti vertīga atzinība, jo vērtējums nāk no klientiem - ceļotājiem.

Aviokompanijas veiksmes faktors ir Helsinku lidostas ģeografiskais novietojums. Lidojot cauri Helsinkiem uz Āziju – tiek izmantojiet īsākais  un ātrākais ceļš.
"Finnair" ir pirmā rietumu lidsabiedrība, kas uzsākusi tiešos lidojumus starp Eiropu un Ķīnu, pirmais reiss uz Pekinu notika jau 1988.gadā. Pēdējos gados "Finnair" kļuvusi par nozīmīgu pārvadātāju starp Eiropu un Āziju. Tiek piedāvāti lidojumi arī uz Ziemeļameriku. Šai Somijas lidsabiedrībai ir blīvs maršrutu pārklājums gan pašā Somijā, gan uz svarīgākajiem Ziemeļeiropas galamērķiem.

Avots: Finnair

photo

Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

2019. gada 13. februārī, plkst.19.00 Valmieras koncertzālē notiks pirmais izklaidējošs vakara šovs - ''Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti''.

Valmieras TIC

photo

Dokumentālā foto izstāde Valmierā

Dokumentālā foto izstāde ''Brīvības sardzē-Saharova balva trijos gadu desmitos'' līdz 1.februārim apskatāma Valmieras integrētajā bibliotēkā.

Valmieras TIC

photo

Jauna trauku kolekcija SEASONS!

Sekojot jaunākajām modes tendencēm, piedāvājam porcelāna traukus no PORLAND, kas izceļas ar izcilu dizainu, neredzētiem krāsu salikumiem un unikālu materiālu.

EUR 2.11 | 23.01.2019 | Arkolat

photo

Īpašais ziemas piedāvājums!

Šajā speciālajā piedāvājumā iekļauts: • 1 nakts divvietīgā Standard klases numuriņā; • Bagātīga brokastu bufete; • Šefpavāra īpašais Ziemas vakariņu (3 ēdieni) piedāvājums viesnīcas pirmā stāva „Park” restorānā 2 pers...

EUR 85 | 28.02.2019 | Bellevue Park Hotel Riga

photo

Dzīvās mūzikas vakars!

11.stāva panorāmas restorāns „Le Sommet” aicina Jūs 25. janvārī pavadīt neaizmirstamu dzīvās mūzikas vakaru kopā ar akustisko duetu „Kristīne Timermane un Gatis Ivans”

Bellevue Park Hotel Riga

photo

Pasākums ''Vasarai ziemā būt''

Lieliskas mūzikas pavadībā pasākuma apmeklētājiem iespējams atpūsties vairākās vasarīgās noskaņās iekārtotās atpūtas zonās un baudīt dažādus gastronomijas meistardarbus un vasarīgas aktivitātes.

Valmieras TIC

photo

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Atpūta ģimenei: izmitināšana, brokastis, Wellness centra un Kids Club apmeklējums, vakariņas

EUR 102 | 28.02.2019 | Lielupe by SemaraH Hotels

photo

Valmieras Ziemas mūzikas festivāls

No 17. līdz 20.janvārim ikviens aicināts apmeklēt Starptautisko Ziemas mūzikas festivālu.

Valmieras TIC

photo

Ceļotājas piedzīvojumi Ganā

31.janvārī, plkst. 18:30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina uz Ceļotāju stāstu vakaru par eksotisko Āfrikas valsti Ganu!

Valmieras TIC

photo

2019.gada pasākumi Valmieras pusē

2019.gadā aicinām apmeklēt un baudīt kultūras, izziņas, sporta un citus pasākumus Valmieras pusē!

Valmieras TIC

photo

Pasākumi Valmierā janvārī

Janvārī aicinām pavadīt muzikālās noskaņās, baudot koncertus, svētkus, sarīkojumus, kā arī apmeklēt dažādus izziņas un sporta pasākumus Valmieras pusē!

Valmieras TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv