Tukuma pusē norisināsies leģendām apvīta nedēļas nogale

Šajā nedēļas nogalē, drēgni rudenīgajam laikam pieņemoties spēkā, 2018. gada 26. oktobrī būs iespējams baudīt kino vakaru Tukuma pilsētas kultūras nama telpās, skatoties dažādām vecuma grupām un interesēm atbilstošas filmas vai arī vērot maģisko cirka šovu Pauzera pļavā.

27. oktobrī varēs apmeklēt Tukuma apkārtnes muižas un pilis, kur norisināsies Leģendu nakts pasākumi ar dažādām interesantām aktivitātēm un izglītojošām nodarbēm. Savukārt iesākoties jaunajai nedēļai būs iespējams apmeklēt Žaņa Katlapa balvas pasniegšanas ceremoniju, kas šogad norisināsies Tumes kultūras namā.

Piektdien, 26.oktobrī Tukuma pilsētas Kultūras namā būs kino pēcpusdiena. Uz pirmo seansu pulksten 16.00 aicināti bērni, lai noskatītos animācijas filmu "Nozagtā princese". Savukārt pulksten 18.00 sāksies filmas "Tēvs Nakts" seanss. Filma tapusi pēc Ineses Zanderes romāna "Puika ar suni. Stāsts par nosargātu noslēpumu" motīviem un tajā stāstīts par Žaņa Lipkes ģimenes centieniem glābt ebrejus 2. pasaules kara laikā. Daudzas kino ainas uzņemtas Tukuma vecpilsētas ielās, kurās saglabājušās autentiskas koka ēkas, tādējādi radot ticamu otrā pasaules kara sajūtu. Režisors Dāvis Sīmanis, scenārija līdzautors Matīss Gricmanis. Galvenās lomas atveidotājs Artūrs Skrastiņš. Biļešu cena uz bērnu seansu 2€, uz filmu "Tēva Nakts" 4€. Laipni lūgti lieli un mazi! Adrese: Lielā iela 1, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 63124150, www.tpkn.lv

Vēl piektdienas, 26.oktobra vakarā pulksten 18.30, var paspēt noskatīties maģiskā cirka šova izrādi "Ilūzijas pavēlnieks". Izrādē piedalīsies gaisa vingrotāji, jautrie klauni, burvju māksinieki, iluzionisti, virves staigātāji un daudzi citi mākslinieki. Biļešu cena sākot no 5€ un tās iegādājamas cirka kasē sākot no 24.oktobra no pulksten 11.00 līdz 20.00. Adrese: Pauzera pļava, Revolūcijas iela 2, Tukums. Vairāk informācijas facebook: Cirks Ilūzijas Pavēlnieks

Sestdien, 27.oktobrī jau septīto reizi Latvijas novados pilis un muižas aicina viesus baudīt īpašu gaisotni un aizraujošus pasākumus tradicionālajā Latvijas Piļu un muižu asociācijas organizētajā Leģendu naktī.

Jaunpils pilī Leģendu nakts pasākumi sāksies pulksten 17.00 ar Jettes Užānes (Cimdu Jettiņas) un Ņinas Bondares adīto cimdu izstādes atklāšanu. Sākot no pulksten 18.00 līdz pasākumu beigām varēs apmeklēt un bezmaksas iepazīt Jaunpils dzirnavu miltu un putraimu ganģus. Viesi aicināti nobaudīt arī rudens veltes Jaunpils krodziņā viduslaiku noskaņās. Pulksten 22.00 sekos Rudens Balle, kurā būs iespēja atvadīties no vasaras laika un, lustējot vokāli instrumentālā ansambļa "Sienāži" pavadījumā, baudīt naksnīgo pili. Par izsalkumu nebūs jāuztraucas un lieki jādomā, jo kamīnzālē būs iespējams nobaudīt saldas kūciņas ar atspirdzinošiem dzērieniem, kas dos enerģiju tālākiem piedzīvojumiem. Adrese: Pils, Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads. Vairāk informācijas pa tālruni 29442539, www.jaunpilspils.lv

Leģendu nakts ietvaros ir iespēja apmeklēt arī Durbes pili. No pulksten 18.00 līdz 20.00 interesentiem ir lieliska iespēja iepazīt pili īpašā noskaņā, kad vēstures stāsti aizraujošā veidā savisies ar mūsdienu dzīvi un aktivitātēm. Ieejas maksa pasākumā bērniem līdz 8 gadu vecumam bez maksas, pārējiem viesiem 5€. Adrese: M.Parka iela 7, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 63122633, www.tukumamuzejs.lv/durbes-pils

Milzkalnē, Šlokenbekas muižā sestdien, 27.oktobrī Leģendu nakts ietvaros pasākumi sāksies pulksten 19.00 un norisināsies līdz pulksten 23.00. Vakara sākumā mazajā zālē svētki būs pastkartīšu kolekcijas izdošanai, bet Miervalža Šteinberga fotoizstādes "Pirms mums, ar mums" atklāšana mūs priecēs ar bilžu projekcijas video. Pulksten 20.00 Lielajā zālē jauktā kora "Kaiva" izpildījumā izskanēs muzikāli dramatisks uzvedums "Tauta. Dziesma. Lāčplēsis". Diriģente Ginta Rūse. No pulksten 19.00 līdz pulksten 23.00 arī krodziņā būs iespēja gūt muzikālu baudījumu Alda Drandāna pavadījumā, baudot īpašo ēdienkarti. Vietas iespējams rezervēt iepriekš pa tālruni 23112233. Lielajās velvēs no pulkten 19.00 līdz pulksten 23.00 "Kandžas laboratorijas" ietvaros varēsim uzzināt par degvīna tapšanas procesu un iejaukt savu īpašo dzērienu. Bet Mazajās velvēs viesus izklaidēs radošās darbnīcas, kurās varēs izgatavot karavīru gredzenus un sķiltavas. Īpaša nodarbe būs kara tērpu pielaikošana, tādējādi iejūtoties tēlā minūti pavadot bruņinieka tērpā. Pils pagalmā pulksten 21.00 aizrautīgā vēsturnieka Māra Ribicka pavadījumā būs iespēja doties lāpu gājienā apkārt muižai. Vēl būs iespēja baudīt tēju, tematiskas sarunas un karavīru dziesmas sprakšķoša ugunskura klātienē, zem naksnīgas debess. Ieeja pasākumā bez maksas un liela varbūtība ieraudzīt sevi, un savus draugus, un ģimeni kādās no vēlāk publiskotām bildēm, kas uzņemtas pasākuma laikā. Adrese: "Šlokenbekas muižas ansamblis", Milzkalne, Smārdes pagasts, Engures novads. Vairāk informācijas pa tālruni 29904147, www.slokenbeka.lv

Pēc nedēļas nogales, kas pavadīta Leģendas nakts pasākumos, jau pirmdien, 29.oktobrī pulksten 18.30 aicinām uz Žaņa Katlapa  balvas 2018 pasniegšanas ceremoniju Tumes kultūras namā. Laureāti šai balvai - Uldis Dumpis, Andris Keišs. Viesus priecēs stīgu kvartets Līvas Plociņas-Janovas, Madaras Martas Gailes, Ivara Brīnuma un Madaras Norbūtes sastāvā, kā arī Tumes jauktais koris Rūdolfa Bacāna vadībā. Ieeja bez maksas un pirms pasākuma pulksten 18.00 iespējams apmeklēt Gunāra Janaiša personālizstādes atklāšanu "Bijums". Adrese: Pasta iela 1A, Tumes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 26332401.

Avots: Tukuma TIC

Turība - 3361
VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī gan arhitektūras pērles, gan unikālas dabas ainavas Daugavas augštecē, dabas parka "Daugavas loki teritorijā"

TAKA

Dodies ar laivu pa Gaujas Nacionālo parku

Dodies ar laivu pa Gaujas Nacionālo parku

Smelies idejas un dodies aizraujošā ceļojumā pa Gaujas Nacionālo parku ar laivu, lai iepazītu tā gleznaino ainavu un daudzveidīgo dabu.

Siguldas novada TIC

Autobusu noma - NEOPLAN LUX (57 sēdvietas)

Autobusu noma - NEOPLAN LUX (57 sēdvietas)

Lielām grupām iesakām mūsu divstāvīgo skaistuli ar 57 sēdvietām. Ietilpība, komforts un stabilitāte uz ceļa!

AP SAULI

Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā

Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā

No 12. līdz14. jūlijam Valmierā norisināsies Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Autobusu noma -  MB 1317 (33 sēdvietas)

Autobusu noma - MB 1317 (33 sēdvietas)

Neliels autobuss ar lielu dvēseli un ievērojamu komfortu. Lieliski piemērots vidēja lieluma grupām gan tuviem, gan tāliem galamērķiem.

AP SAULI

Autobusu noma - MB 1223 (26 sēdvietas)

Autobusu noma - MB 1223 (26 sēdvietas)

Vai esi paguvis ieplānot autobusa tūri kopā ar kolēģiem vai radu pulku? Piedāvājam mazu, bet ļoti ietilpīgu un ērtu autobusu ar 26 sēdvietām!

AP SAULI

Visi Lidojumi - AvioKases.lv

Visi Lidojumi - AvioKases.lv

Visi Galamērķi. Visas Vietas. Lidojumu Cenu Eksperti. Ryanair, Wizzair, easyJet, Norwegian aviobiļetes.

EUR 23 | AvioKases.lv

Velosipēdu un elektroskūteru noma

Velosipēdu un elektroskūteru noma

Aktīvas atpūtas cienītājiem viesnīca “Park Hotel Latgola” Daugavpilī piedāvā velosipēdu un elektroskūteru nomu.

Park Hotel Latgola

Autobusu noma - MB Sprinter (19 sēdvietas)

Autobusu noma - MB Sprinter (19 sēdvietas)

Piedāvājam nomāt mūsu jauno luksus klases mikroautobusu - Mercedes Benz Sprinter ar 19 sēdvietām! Ideāls mazām ceļotāju grupām, kas augsti vērtē komfortu.

AP SAULI

Autobusu noma - Setra S 416 (50 sēdvietas)

Autobusu noma - Setra S 416 (50 sēdvietas)

Ietilpīgs un ērts autobuss ar 50 sēdvietām, lieliem logiem un panorāmas skata jumtu.

AP SAULI

Īpašais vasaras piedāvājums!

Īpašais vasaras piedāvājums!

Šajā speciālajā piedāvājumā iekļauts: • 1 nakts divvietīgā Standard klases numuriņā; • Bagātīga brokastu bufete; • Šefpavāra īpašais vasaras vakariņu (3 ēdieni) piedāvājums viesnīcas pirmā stāva „Park” restorānā 2 per...

EUR 99 | Bellevue Park Hotel Riga

Zaļumballe ar grupu

Zaļumballe ar grupu "Roja"

Riktīga zaļumballe ar slaveno grupu "Roja" Bērniem līdz 12 gadiem ieeja bez maksas.

EUR 7 | Padures muiža

Valmieras pilsētas svētki

Valmieras pilsētas svētki

No 26. līdz 28.jūlijam Valmierā norisināsies Valmieras pilsētas svētki.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Pasākumi Valmierā jūnijā

Pasākumi Valmierā jūnijā

Jūnijā aicinām svinēt vasaras saulgriežu svētkus, kā arī baudīt citus kultūras, izziņas un aktīvās atpūtas pasākumus Valmierā, Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novados!

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv