Redakcijas sadaļu atbalsta

Izmanto šos ieteikumus, lai lidojums būtu patīkams piedzīvojums

Izmanto šos ieteikumus, lai li

Foto: Pixabay.com

Lidojums ir ātrākais un ērtākais veids, kā ātri nonākt ceļomu galamērķī. Lai ceļojums izvērstos ērts, apskaties ieteikumos, kas lidojumu padarīs par maksimāli ērtu un mierpinu atpūtu.

1. Dezinficē savu personīgo telpu

Nav maigāka veida, kā pateikt to, ka lidmašīna ir netīra. Mikrobiologi lēš, ka uz lidmašīnās pasniegtajām paplātēm ir vidēji 2,155 kolonijas veidojošo vienību (jeb baktērijas) uz kvadrātcollu. Tas tiek salīdzināts ar 70 baktērijām uz kvadrātcollu, kas glūn uz lidostas vannas istabas kabīnes slēdzeni. Vēlams lidojumam līdzi paņem mitrās salvetes, lai notīrītu savu sēdvietu, sēdvietas TV ekrānu, tālvadības pulti, roku balstus, drošības jostu fiksatorus – būtībā jebkuru cietu virsmu, kurai jūs grasāties pieskarties.

2. Ventilācijas pozīcija

Runājot par baktērijām, ja esi iestidzis slēgtā telpā kopā ar kādu, kam ir lipīga slimība, tev ir izredzes saķert kādu nevēlamu kaiti. Ja tiešām vēlaties sevi pasargāt, tad saudzējiet sevi pūšot prom mikrobus ar gaisa ventilācijas palīdzību, kas atrodas jums virs galvas. Iestatiet ventilāciju uz zemu vai vidēju gaisa plūsmu un novietojiet to tieši virs galvas, lai gaisa straume tiktu novirzīta taisni uz leju. Ja gaisa plūsma ir jūtama klēpī, darbības esat veikuši pareizi.

3. Saskaitiet rindas līdz izejai

Neviens nekad neplāno lidmašīnas avāriju, bet ja jūs garīgi esat sagatavojies tam vienam brīdim, jūs palielināt savas izredzes izdzīvot, ja notiktu ļaunākais. Saskaitiet rindas starp jūsu sēdvietu un tuvāko avārijas izeju. Ja lidmašīna strauji zaudēs augstumu vai būs spiesta veikt avārijas nosēšanos, iespējams jums pašam būs jāsagatavo savs plāns, lai tiktu ārā no tumša, dūmu piepildīta salona, kurā knapi saskatāma izeja. Ja jūs zināt precīzu rindu skaitu starp savu sēdvietu un izeju, jūs varat sajust izeju ar roku palīdzību, saskaitot rindas.

4. Pārbaudiet, vai lidmašīnā atrodas glābšanas veste

Lai gan lidojuma apkalpe pārbauda katras sēdvietas glābšanas vestes esamību uzsākot katru lidojumu, starp lidojumiem tas netiek darīts. Diemžēl daži cilvēki iemanās šīs vestes zagt. Tādēļ, uzsākot lidojumu ātri vien meklējiet savu glābšanas vesti, it īpaši, ja lidojums plānots virs ūdens.

5. Apkopojiet lidojumam nepieciešamās lietas

Pēc tā, kad esat parūpējies par savu veselību un drošību, ir pienācis laiks pievērst savu uzmanību komfortam lidojuma laikā. Ja esat novietojis savu personīgo somu, tai paredzētajā nodalījumā, pārliecinieties, vai esat no tās izņēmis visu, kas nepieciešams lidojumam. Lidojuma laikā var gadīties, ka jums nepieciešamā lieta atrodas somā, bet lidmašīnā ir ieslēgta drošības jostu zīme, kas attiecīgi neļaus jums veikt nepieciešamās darbības.

6. Uzlieciet austiņas

Ja jūs nevēlaties sarunāties ar blakus sēdošo pasažieri, uzlieciet austiņas tiklīdz esat ieņēmis savu vietu, kas ir universāla „no conversation please” zīme. Pārliecinieties, ka esat uzlikuši tās pat, ja neko neklausāties. ( Protams, noņemiet tās drošības instrukciju laikā.)

7. Košļājamā gumija

Ja Jums ir ļoti jutīgas ausis pacelšanās un nosēšanās laikā, lietojiet košļājamo gumiju, pirms lidojuma. Tas palīdzēs pie gaisa spiediena maiņas un liks jums justies labāk.

8. Pārliecinieties, vai darbojas jūsu sēdvietas TV

Jums ir garš pārlidojums un nevēlaties, lai jūsu skatiens atduras tikai vienā punktā visa lidojuma laikā? Pārliecinieties vai darbojas jūsu sēdvietas TV. Ja esat konstatējis, ka ierīce nedarbojas, pastāv iespēja, ka stjuarte jums piedāvās citu sēdvietu, lai jūs varētu netraucēti baudīt savas lidojuma izklaides, nevis skatīties kaimiņa ekrānā. 

Avots: Baltictravelnews.com/smartertravel.com

Turība - 3361
Ķiršu festivāls Žagarē- 20.07.2019

Ķiršu festivāls Žagarē- 20.07.2019

Vasaras vidū tūre cauri Latvijai līdz Lietuvas pierobežai, ar iespēju apmeklēt z/s "Līcīši", Žagares "Ķiršu festivālu", Tērvetes dabas parku- 20.07.19.,21 EUR

EUR 21 | Nikos Travel

Puketa ar Aeroflot!

Puketa ar Aeroflot!

Laiks plānot savu ziemas atpūtu!

TBS

Ceļojumi uz Turciju 28/07 no 431 € !

Ceļojumi uz Turciju 28/07 no 431 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju 28/07 uz nedēļu no 431 € !

EUR 431 | Hot Travel

Parīze-Luāras pilis-Versaļa-Disnejlenda

Parīze-Luāras pilis-Versaļa-Disnejlenda

Izbraukšana no Rīgas. Izbraukšanas datums 28.07.2019. Ceļojuma cena 265 EUR.

EUR 265 | Antario

„Šodien Turaidas muiža pieder bērniem!”

„Šodien Turaidas muiža pieder bērniem!”

Tradicionāli augusta pirmajā svētdienā Turaidas muzejrezervātā notiek īpašs pasākums bērniem – svētki „Turaidas pils pieder bērniem!”.

EUR 00.00 | Siguldas novada TIC

Sestā jūdze koncerts Padures muižā

Sestā jūdze koncerts Padures muižā

Koncertā skanēs gan jaunas, gan vecas dziesmas. Koncerts notiks uz muižas dārza terases tā kā vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

EUR 10 | Padures muiža

Marokas krāsas un raksti

Marokas krāsas un raksti

Maroka – tā ir vieta, kur austrumu tikumi satikušies ar Āfrikas likumiem. Tā apreibina acumirklī!

EUR 1650 | Jēkaba Ceļojumi

Ceļojumu apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšana

Pērc ceļojumu apdrošināšanu internetā ar atlaidi.

EUR 3 | Astra Tūre / AvioKases.lv

Vispopulārākā un izdevīgākā sadaļa portālā

Vispopulārākā un izdevīgākā sadaļa portālā

Vispopulārākā un izdevīgākā sadaļa portālā 🤩🧐 Nepalaid garām iespēju ceļot 😉 PĒDĒJĀ BRĪŽA CEĻOJUMI 👇

VRK Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv