Redakcijas sadaļu atbalsta

Jūs, iespējams, vēl nekad neesat dzirdējuši par šo vietu Lielbritanijā

Jūs domājat, ka pazīstat Londonu. Jūs esat bijuši Bekingemas pilī un pavadījuši dienu Britu muzejā. Iespējams, ka esat dzēruši tēju "Fortnum&Manson" un zināt, uz kurieni patīk doties karaliskajai ģimenei. Bet vai jūs zināt, kas ir "Bicester Village"?

Tas ir viens no populārākajiem Lielbritānijas tūrisma objektiem. Pagājušajā gadā to apmeklēja 6.4 miljoni apmeklētāju – vairāk nekā Stounhendžu, Londonas torni un mākslas galeriju.

"Bicester Village"  pamatā ir milzīga, burvīga iepirkšanās vieta 45 minūšu brauciena attālumā no Londonas.

Ciematā ir 160 dažādi veikali, tostarp Prada, Gucci, Armani, Versace un Valentino un vēl daudzi citi. Ciemats lepojas ar to, ka klienti var iegūt līdz pat 60% lielu atlaidi no parastās mazumtirdzniecības cenas.

Aptuveni 60 procenti cilvēku, kas dodas uz šo tirdzniecības vietu, ir ārvalstu tūristi, no kuriem lielākā daļa apmeklētāju ir no Ķīnas, Honkongas, Kuveitas, Indijas un Malaizijas.

Ceļotāji no Londonas var ierasties ciemata dzelzceļa stacijā 45 minūšu laikā. Stundā pieejami divi vilcieni. Ir pieejami arī maršruta autobusi, kas no Londonas centrālās viesnīcas aizved tieši uz iepirkšanās vietu.

Kad apmeklētāji ierodas tirdzniecības centrā, viņus sveic darbinieki sarkanās zvanveida cepurītēs un apmetņos. Apkārtnē augoši augi un mazas gājēju ieliņas dod iepirkšanās centram reāla ciemata sajūtu – tajā atrodamas pat slavenās Londonas telefonu būdiņas.

Nav brīnums, ka tūristi aizmirst, ka viņi atrodas iepirkšanās centrā. 

Avots: Baltictravelnews.com/travelandleisure.com

Turiba - 3320
BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv