Redakcijas sadaļu atbalsta

Krievijā iecerēts būvēt koncertzāli, kas līdzināsies skaņas vilnim

Sverdlovskas apgabalā, kas ir viens no Krievijas Federācijas apgabaliem vēsturiskajā Sibīrijas teritorijā, iecerēts būvēt filharmonijas koncertzāli, kuras dizains līdzināsies skaņas viļņa fiziskajam attēlojumam.

To plānots būvēt Jekaterinburgā. Koncertzālē būs iespējams vienlaikus uzņemt līdz 1600 skatītajiem, bet kamermūzikas zālē vienlacīgi spēs uzturēties līdz 400 cilvēkiem. Šī kļūs arī par Urālu Filharmonijas orķestra oficiālo mājvietu.

Koncertzāles dizaina un arhitektūras veidošanai pieteicās vairāk kā 47 uzņēmumi. No visiem par piemērotāko tika atzīts "Zahas Hadidas Arhitektūras" pārstāvju projektētais pieteikums. Tajā teikts, ka dizains interpretē skaņu rezonanses radītā viļņa fiziskās īpašības. Tā burtiski ļaus skatītājam izjust saplūšanu ar koncertzāles radītajām skaņas vibrācijām.

Koncertzālei paredzēts būvēt arī vasaras amfiteātri. Gada siltajos mēnešos būs iespējams baudīt laisku un nesteidzīgu atpūtu jumta terasē, no kuras pavērsies brīnišķīgs skats uz Visu Svēto baznīcu un tās laukumu.

Šobrīd Sverdlovskas apgabala filharmonijas zāle atrodas Pilsoņu sabiedriskajā ēkā, kas sākotnēji tika būvēta kā klubs iedzīvotājiem.

Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com

karlis - 3314
photo

Sibīrijas zilā pērle - Baikāla ezers!

Baikāla apkārtnē mājo īpaša maģija. Taiga, daudzveidīgā un bagātā kultūra, ūdenskritumi - krāšņs un bagātīgs ceļojums!

EUR 2560 | 07.05.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Altaja kalnu zelta loks

Šajā ceļojumā ceļosim pa Altaja kalniem Sibīrijas teritorijā. Kalni, kanjoni, geizeru ezers, vietējā Altajiešu kultūra, šis viss apbur ceļotājus. Ļaujies!

EUR 2298 | 31.03.2019 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv