Redakcijas sadaļu atbalsta

Parīzieši aicina tūristus no pilsētas centra doties arī dziļāk pilsētā

Izdzirdot vārdu "Parīze", protams, uzreiz prātā nāk Eifeļa tornis, Triumfa arka, Dievmātes Katedrāle un Luvras muzejs. Tomēr Parīze ir daudz kas vairāk par tās četriem centrālajiem objektiem un to vēlas parādīt arī Parīzes tūrisma speciālisti, kas uzsākuši akciju #exploreParis, aicinot ikvienu tūristu izbaudīt vienu no pasaules metropolēm arī ārpus tās vēsturiskā centra.

"Parīze - viena no labākajām pilsētām pasaulē, kurā "izrauties" no ikdienas, ir kas vairāk par vēsturisko pilsētas centru. Neskaitāmas kulturālas, mākslinieciskas un gardas iespējas jūs gaida arī ārpus Parīzes "apļa", īpaši vilinot pie sevis jaunos tūristus, kas meklē ko neierastu," pauž akcijas organizatori, mudinot nepalaist garām tradicionālos objektus, bet ceļojuma beigās nevis atkal doties uz pastaigu ap Eifeļa torni, bet gan meklēt jaunas emocijas. Tāpat liels uzsvars tiek likts uz viesiem, kas apmeklē Parīzi otru reizi.

Viens no galvenajiem iemesliem paplašināt tūrisma piedāvājumu ārpus pilsētas centra, mudinot arī ceļotājus paviesoties ārpus tā, ir tūrisma speciālistu novērojumi - jauniešus arvien vairāk saista modernā māksla, kosmopolītisms, kā arī ballītes, kas nereti meklējamas ārpus pilsētas centra. Tāpat ārpus pilsētas centra meklējamas daudz dažādas interesantas ekskursijas, piemēram ielu mākslas ekskursijas. Māksla atrodama arī vairākās modernās mākslas galerijās, piemēram "MAC VAL" un "La Défense" arkā.

"La Défense" arka arī ir unikāla, jo no tās jumta, kurp dodas visi tūristi, redzama lielākā daļa Parīzes. Taču galvenais apskates objekts ir tieši mākslas galerija, kuras ekspozīcija visai bieži tiek mainīta.

Izvēlei doties ārpus pilsētas centra arī ir citi ieguvumi - pirmkārt, mazāka "burzma", kā arī cenas nereti ir pieejamākas nekā pilsētas centrā. Tāpat, kā uzsver Parīzes tūrisma speciālisti, viss tūrisma piedāvājums ārpus centra tiek veidots tā, lai tas būtu īpaši viegli sasniedzams ar pilsētas sabiedrisko transportu. Tātad - piemēram, metro līdz otrai Parīzes malai maksās tikai 1,90 eiro.

ExploreParis mājaslapā iespējams atrast dažādus veidus kā pieredzēt, atklāt un iepazīt Parīzi - ekskursijas, pastaigu maršrutus, rokdarbu pulciņus, kruīzus un ballītes. Tāpat kā citas lielākās Eiropas pilsētas, arī Parīze piedāvā jaunas pieredzes un tieši to arī vēlas popularizēt.

Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com

Turība - 3361
BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv