Redakcijas sadaļu atbalsta

Sigulda iegūst Latvijā mīlētākās pilsētas titulu

2018. gada 3.oktobrī, žurnāls "Kapitāls" publicējis Latvijas mīlētāko pilsētu zīmola topu, kurā Sigulda jau vairākus gadus pēc kārtas ieņēma līdera pozīcijas, taču šogad izcīnījusi 1.vietu, apsteidzot topa ilggadīgo līderi – Ventspili, aiz kuras ierindojusies Jūrmala, Rīga un Liepāja.

"Neskatoties uz to, ka Siguldā dzīvo nepilns 1% no Latvijas iedzīvotājiem, mums ir izdevies sasniegt tādu aizrautību, kas vairāk nekā 40 reizes pārsniedz mūsu skaitu un pelnīti ļauj Siguldai iekarot Latvijā mīlētākās pilsētas titulu. Lai Siguldas un Latvijas vārds arī turpmāk izskanētu pasaulē, jau nākamajā nedēļā ar nepacietību gaidām Starptautiskās Olimpiskās komitejas lēmumu par tām kandidātpilsētām, kuras pretendēs uz 2026.gada Ziemas olimpisko spēļu rīkošanu," ar lepnumu stāsta Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

"Pieaugot pašvaldību konkurencei, būtiska nozīme vietas attīstībā ir tās zīmolam. Siguldas gadījumā iegūtais novērtējums ir mērķtiecīgas komunikācijas un mārketinga rezultāts, kas ļauj apsteigt ilggadīgos sāncenšus – Latvijas lielās pilsētas – un uzliek milzīgu atbildību noturēt šo novērtējuma līmeni un kvalitāti arī turpmāk," stāsta pašvaldības aģentūras "Siguldas Attīstības aģentūra" direktore Laura Skrodele.

Mīlētāko zīmolu tops tiek veidots jau kopš 2004.gada, to organizē "DDB Consulting", "Rait Custom Research Baltic" un žurnāls "Kapitāls". Mīlētāko zīmolu tops ir svarīgs atskaites punkts patērētāju attieksmes, dzīvesstila un ieradumu atainojumā Latvijas mērogā. Arī līdz šim Sigulda zīmolu topā novērtēta atzinīgi, pagājušā gadā Sigulda mīlētāko pilsētu topā ierindojās otrajā vietā, bet 2016.gadā – trešajā vietā.

Avots: sigulda.lv

Turiba - 3320
photo

Park restorāna ziemas piedāvājums!

Nobaudiet mūsu šefpavāra Aleksandra sagatavoto Park restorāna īpašo ziemas ēdienkarti. Tā ir patiess baudījums!

EUR 17 | 31.01.2019 | Bellevue Park Hotel Riga

photo

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Atpūta ģimenei: izmitināšana, brokastis, Wellness centra un Kids Club apmeklējums, vakariņas

EUR 102 | 28.02.2019 | Lielupe by SemaraH Hotels

photo

Sanatorija "Jantarnij Bereg" - no 29€

Speciālais piedāvājums sanatorijā "Jantarnij Bereg": ceļazīme no 29 euro diennaktī, pērkot ceļazīmi uz 5 un vairāk dienām.

EUR 29 | 29.12.2018 | Jantarnij Bereg

photo

Aplūko Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcas zvanus

pmēram 480kg un 350kg smagi bronzas zvani ceturtdien, 29.novembrī, darbus veicot ar trošu krānu, tika nocelti no Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcas torņa. Līdz nākamā gada sākumam tie ir apskatāmi dievnamā ikvienam interesenta...

Valmieras TIC

photo

Mazo rūķu lielie darbi "Pelnrušķītes sapnī

Decembra svētdienās, no plkst. 12.00 līdz 16.00 tiek organizētas rūķu radošās darbnīcas senatnes noskaņās. Tikšanās ar Salaveci un vēstuļu rūķi.

Ludzas novada TIC

photo

Pasākumi Valmierā decembrī

Decembrī aicinām apmeklēt kultūras, sporta un izziņas pasākumus Valmieras pusē!

Valmieras TIC

photo

TREŠĀS ADVENTES BROKASTIS - 19€

VĒLĀS BROKASTIS - 16. DECEMBRĪ (11:00 - 15:00). Dzirstoša sagaidīšan, dzīvā mūzika un rotaļu stūrītis mazajiem viesiem. Tālrunis rezervācijām: 67 224 576

EUR 19 | 16.12.2018 | Kaļķu vārti

photo

Visi Lidojumi - AvioKases.lv

Visi Galamērķi. Visas Vietas. Lidojumu Cenu Eksperti. Ryanair, Wizzair, easyJet, Norwegian aviobiļetes.

EUR 23 | 28.02.2019 | Astra Tūre Daugavpils

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv