Redakcijas sadaļu atbalsta

Iepazīsti aizraujošo Indonēzija - bagātību pasauli

Rietumu Bankas mākslas galerijā atklāta slavenā Indonēzijas ceļojumu fotogrāfa Ebija Vebri Adriana fotoizstāde "Indonēzija: bagātību pasaule". Izstāde tiek organizēta sadarbībā ar Indonēzijas Republikas vēstniecību Stokholmā.

Izstādē ir redzami 30 Ebija Vebri Adriana darbi, kas atklāj Indonēzijas bagātīgo kultūru un skaisto dabu. Uzņemot šīs fotogrāfijas, autors ir apmeklējis vairāk nekā 3 000 galamērķus, tādējādi Ebija apceļojot visas 34 Indonēzijas provinces 300 salās. Fotogrāfijās ir iemūžinātas šīs pasakaini skaistās valsts ainavas, vēsturiski nozīmīgas vietas, Indonēzijas cilvēki, flora un fauna. Tādējādi fotogrāfs pauž savu mīlestību pret dzimteni.

Ebija vārdiem sakot, Indonēzija ir "pasaules miniatūra, kurā dabu var baudīt visā tās krāšņumā. Tur ir viss – sākot ar lielāko atolu, vienu no pasaulē dziļākajiem ezeriem Matano, līdz pat pasaulē lielākajam fortam, kas atrodas Bau-Bau; sākot ar garāko un lielāko puķi, līdz par vienai no pasaules septiņām augstākajām kalna virsotnēm."

Kā zināms, Indonēzijas teritorija sastāv no vairāk nekā 17 000 salu. Tās apdzīvo 300 etniskās grupas, kuras piekopj katra savu kultūru, valodu un paražas.

Izstāde apskatāma līdz 2018. gada 21. oktobrim darba dienās no pulksten 9.00 līdz 18.00.

Ieeja – bez maksas.

Adrese: Rietumu Bankas centrālais birojs "Rietumu Capital Centre", Vesetas iela 7, Rīga.

Avots: Mmacomms.lv

Turība - 3361
BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv